$ DOLAR → Alış: 17,92 / Satış: 17,99
€ EURO → Alış: 18,32 / Satış: 18,39

YENİ DÖNEMDE TÜRKİYE

Taylan
Taylan
  • 26.08.2016

IMGMisyonerlik faaliyetleri, haçlı seferlerinin cephe değiştirmiş ve süreklilik kazanmış biçimidir. En nihayetinde Amerika’nın Saddam’ı gizlice kışkırtarak Kuveyt’e saldırmasını sağlayıp, sonra da ırak a asker göndermesi hiç de şaşılacak bir durum değildir. Çünkü modern dünyada Haçlı Seferleri barış adına yapılıyordu. Gaye zengin Petrol ve enerji kaynaklarına sahip olmaktı.
Tüm yasa dışı eylemlerini sadece ama sadece barış adına, sulh adına yapığını ilan eden ABD ve batılı devletler karışılarında güçlü bir İslam ülkesi istemiyorlar. Bunun için de hızla gelişen büyüyen ve İslam coğrafyası ve dünyada saygınlık kazanan TÜRKİYE nin kendilerine rakip olmasından korktuklarından dolayı yıllardır besledikleri ve devletin birçok kurumunda yapılandırdıkları fetö terör örgütüyle hızla gelişen Türkiye yi engellemeye hatta işgal etmeye çalıştılar. Ama unuttukları Müslümanların basireti ve Liderlerine olan sadakatiydi. Abd ve batı fetö kuklası ile başaramadığını daiş ve pkk gibi diğer terör örgütlerini de dahil ederek bu hain birleşik terör örgütleri tüm güçleri ile İslam coğrafyasının ve mazlumların umudu olan Türkiye ye saldırmaktadırlar. ALLAH’ ın izni ile bununla da devletimizi ve milletimizi sindiremeyecekler.
Türkiye yeni dönemde doğu bloku ile işbirliğini artırırken diğer yandan İslam ülkeleri ile de gerek askeri gerekse de ticari işbirliğini en üst seviyede artırmalıdır. Ordu düzeninde dış ve iç ordu olmak üzere içeriği genişletilmelidir. Dış politikada daha aktif bir ülke olması zaruridir, yıllardır savunmada olan Türkiye teknoloji olarak tüm hazırlığını tamamlayarak taarruza hazır hale gelmelidir.
ALLAH ın izni ile Abd ve işbirlikçilerinin İslam coğrafyasında kurdukları planladıkları tüm oyunlar bozulacak, yaptıkları zulümlerin akıttıkları kanların hesaplarını verecekler. Bizler Müslümanlar olarak asla ümitsizlik içerisinde olamayacağız sabredeceğiz zaferin ancak inananlara ait olduğunu unutmayacağız.

يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ
الْكَافِرُونَ

Onlar ağızlarıyla Allah’ın nûrunu söndürmek istiyorlar. Halbuki kâfirler istemeseler de Allah nûrunu tamamlayacaktır.(saf:8)
Selam ve dua ile…

Mustafa BAŞTUĞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ