AMERİKA VE İNGİLTERE LİDERLİĞİNDE YENİ DÜNYA DÜZENİ /// İKİ MAKALE BİRDEN

AMERİKA VE İNGİLTERE LİDERLİĞİNDE YENİ DÜNYA DÜZENİ /// İKİ MAKALE BİRDEN
  • 03.10.2016

71 ülkede seçimler yapılır.
Hükümetler kurulur, Başbakanlar seçilir. Ancak hepsi hikayedir. Yalandır, dolandır, göz boyamadır. Tamamı aslında tek bir devlettir. Ona İngiliz Milletler Topluluğu denir. Avustralya da 1952’den beri İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in atadığı Genel Vali ile yönetilen bir vilayettir.
Bu ülkede İngiliz Kraliçesinin bir ünvanı vardır ve şöyledir;
Elizabeth the second; by the Grace of God, Queen of Australia and Her other Realms and Territories, Head of the Commonwealt. 
Açılımı ise şöyledir; “İkinci Elizabeth; Tanrı’nın Lütfu ile, Avustralya ve diğer diyarlarının ve bölgelerinin Kraliçesi, İngiliz Milletler Topluluğu’nın BAŞI” Elizabeth, Avustralya topraklarına indiğinde ona “İngiltere Kraliçesi” denmez. Resmi törenle, “Hoş geldin Avustralya kraliçesi” diye karşılanır. İsrail Başbakanı Netanyahu, geçtiğimiz çarşamba, Genel Vali’nin emrinde olan Avustralya Başbakanı Malcolm Turnbull ile görüştü. “Ülkemizi Osmanlılardan kurtardığınız için size borçluyuz” dedi.
Yani Netanyahu “İsrail’i sizler kurdunuz, sağolun varolun” diyor. Osmanlı’dan kurtardıkları için aslında Avustralya’nın da Kraliçesi Elizabeth’e teşekkürlerini sunuyor.
Amerika yıllar önce İngiltere’nin sürgün yeriydi. Sarayın ne kadar beğenmediği İngiliz varsa oraya gönderildi. Ve Amerika İngiliz Anglo-Sakon egemenliğine geçti.
Kanada da Londra’dan Kraliçe’nin atadığı Vali tarafından yönetiliyor. İsrail sevdalısı Yahudi sermayesinin merkezi, Londra içinde ayrı kanunlarla yönetilen, ayrı bir devlet konumundaki semttir. London of City adı verilen semtte binlerce finans kurumu ve banka merkezi bulunmaktadır. O sermayenin bir başkenti de New York’tur. Kraliçe, patronlar GÜCÜ ile evlidir. Amerika’dan başlayıp, Avustralya ve Kanada’ya kadar uzanan bir yelpazede Siyonizm-Haçlı evliliği ve ortaklığı yaşanmaktadır.

 

Kraliçe’ye İsrail’i kurdurması için ikna eden, Osmanlı’yı yıkan, 100 trilyon doların üzerinde servete sahip Rotschild hanedanıdır. Onun için New York-Londra-Tel Aviv üçgeninde kurulan sermaye imparatorluğunda Kral “Para“dır, Kraliçe de Elizabeth‘tir. Birlikte Amerika’yı da, İngiliz Milletler Topluluğu’nu da, dünyayı da yönetirler. Hillary Clinton, Kral Para’nın Washington’daki saraylarında ağırlanarak ve testlerden geçirilip onay aldıktan sonra seçim kampanyası başlatmış bir başkan adayıdır. Sermaye asla işini şansa bırakmaz. Donald Trump da, varlığını İngiltere’nin kurduğu İsrail’e adayacağını açıklamıştır. İsrail Başbakanı Netanyahu geçtiğimiz hafta Amerika’da Donald Trump ile görüşmüştür. Trump bu görüşme sonrası “İsrail’deki büyükelçiliğimizi Tel- Aviv’den Kudüs’e taşıyacağım” demiştir.
Hiçbir Başkanın cesaret edemediğini yaparak “İsrail çıkarları uğuruna yangına körükle gideceğim” demektir bu. Aynı zamanda “Emrinizdeyim“in bir başka söylenme şeklidir. İngiltere AB’den ayrılmıştır. Referandum öncesi “Ayrılın” çağrısı yapan Trump, oylar sayıldıktan sonra “İngilizler ülkelerini kontrol altına aldı” diyerek sevinç çığlıkları atmıştır. O ayrılmadan sonra Dışişleri Bakanlığı’na getirilen Boris Johnson’un lakabı “İngiltere’nin Trump’ı“dır. Dünya, böyle bir eksende, Londra’dan başlayıp New York’a uzanan, Tel Aviv’de öpülen “Kral para ve Kraliçe Elizabeth” monarşisine karşı mücadele veren ezilmişlerin kahır dünyasıdır. APO’yu Türkiye’ye getiren, FETÖCÜ teröristlerin kumpas kurduğu Albay Hasan Atilla Uğur “2. Kalkışma için İngilizler Güneydoğu’da cirit atıyor, aşiretlerin trilyonlarca lira kredi borcunu ödediler” diyor. Evet, FETÖ’ye Kraliçe’nin resmi yayın organı BBC’den sahip çıkan İngilizler, bu ülkede para saçıyor.
Yıllardır Osmanlı’yı yıkanların bu ülkeden çıkmadığını anlattık. Yıllarca bizi resmi olarak İngiliz Milletler Topluluğu’na almadılarsa da, içimizdeki İngilizlerle, sermayeyle gizlice yönettiler. Başı sıkışan kurtuluşu, kurtarıcı Londra’da Kraliçe’nin şefkatli kollarında aldı. Kandil bile “Londra ile diyalog halindeyiz” diye boşuna açıklama yapmadı.
Halk tüm oyunları bozdu, Ankara’yı geri aldı.Kraliçe, İngiliz Gizliler Topluluğu’ndan Halkın mücadelesi ile ayrılan başkentimizi geri almak istiyor. ABD’deki Anglo Saksonlar ve Siyonist-Haçlı ittifakı da destek veriyor.
Kanada, FETÖ’yü alıp bağrına basmaya hazırlanıyor. Avustralya da talipler arasında.
FETÖ’nün çok sevdiği güneydeki ülkenin Başbakanı, Avustralya’ya teşekkür edecek tabii!Bu yazının kısa yolu

 

 

 

 

İngilizler yazar ABD’liler oynatır Bület Erandaç

“Dünyada, her şeyi İngilizler planlar, Amerikalılar oynatır” mottosunu (vecize) gözden hiç uzak tutmayalım. İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Moore ve Amerika Büyükelçisi Bass, manidar temasları ve çıkışlarıyla son günlerin en popüler diplomatları. İlginçtir, hem Moore hem de Bass, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu çok sevmekteler. Sık sık konuşmaktalar.
Düşündürücü ziyaretler sonrası Kemal Kılıçdaroğlu’nun ani U dönüşleri, manevraları dikkatlerden kaçmamaktadır.
Hatırlayalım. ABD’nin eski Ankara Büyükelçisi Ricciardone-Kemal Kılıçdaroğlu muhabbeti sonrası gelişmelerle, Türkiyemiz’de meydana gelen rahatsız edici olaylarla bire bir örtüşmüştü. Neo-Con Eric Edelman ve Alan Makovski, CHP-Amerika köprüsünü kuruyordu. Büyükelçisi Ricciardone, Kemal Kılıçdaroğlu’nu özel olarak Aralık 2013’te ABD’ye götürmüştü. Önce, Ankara’da görev yapmış olan İngiltere Büyükelçisi Peter John Westmacott’la buluştu.
(Not: İngiliz elçisi, Ankara’dan sonra Paris’te görev yaptı. Şimdi ABD büyükelçisi olarak görevde.) Kemal Derviş, Brookings Enstitüsü’nde konuştu. Cumhuriyetçi Temsilciler Meclisi üyeleri, Tanınmış Neo- Con ABD’nin eski Ankara büyükelçileri Morton Abramowitz, Eric Edelman, Gülen hareketinin ABD beyinleri, CIA’nin meşhur Ortadoğu-Türkiye Graham Fuller’le ve Henri Barkey’le baş başa görüştü. Ne tesadüf.
Ankara’ya dönünce FETÖ, 17/25 ARALIK darbe girişiminde bulundu.
Kraliçe’nin Birleşik Krallığı, Anglo- Sakson düşünce ve hareketlerin lideridir.
Diplomasi dendiğinde akla ilk gelen ülkedir. Amerika’yı arka plandan yöneten beyinlere sahiptir. İngiltere’nin uluslararası ilişkilerde bu kadar öne çıkmasında kıvrak zekalı, yetenekli diplomatlarının büyük rolü vardır. İngiltere hükümetleri Türkiye’ye en iyi elçilerini göndermektedir. Peter Westmacott, Ankara’dan sonra Paris’te bulundu, Washington elçiliğini yürütüyor.
Önceki büyükelçi Nick Baird ülkesine döndü, Dışişleri Bakanlığı’nın en etkili ismi oldu. Yerine, Büyükelçi David Reddaway atandı. Özgeçmişi neyin ne olduğunu çok iyi açıklıyor: “Cambridge Üniversitesi mezunu. Afganistan, Hindistan, İran ve İrlanda’da görev yapmıştı. Kıbrıs, Avrupa Birliği ve Cebelitarık gibi zorlu konularda uzman…” O dönemde ilginç bir olay yaşanmıştı: Reddaway’in 2002 yılında İran’a büyükelçi olarak atanmak istenmesi Tahran ile Londra ilişkilerinin gerilmesine neden olmuş. İran hükümeti, Reddaway’in Yahudi ve İngiliz Dış İstihbarat Servisi MI6 ajanı olduğu iddiasıyla Tahran Büyükelçiliği talebini reddetmişti.. Son İngiliz Büyükelçisi Richard Moore PKK’lı teröristlerin yol kesip minibüs şoförünü kurşunladıkları bir bölgede gezdi, eleştiri gelince, bir tweet attı: “Eşimle bayram gezim komplo teorilerine neden oldu.Van’ı ziyaret ederek Türkiye’yi bölmeye çalışıyordum galiba.
Allah aşkına!” Böyle tweet ne demek acaba? Düşündürücü olaylar, ne olduğunu net gösteriyor: Robert Komer (1968- 1969) ODTÜ’de arabası yakıldı. William Handley (1969-1973). 12 Eylül darbesi oldu.
W.Macomber (1973-1977) Wikileaks: 24 Ocak 1974 tarihli mesajında, “Ecevit güç koşullarda iktidara gelecek dinamik ve çekici biri… Necmettin Erbakan ise, işlenmemiş bir elmasın halkta uyandırdığı tuhaf ilgiyi çekerken bile en kötüsünden bir fırsatçı gibi görünüyor” diyor. Morton Abramowitz ( (1989-1994) Neo-Con/ Türkiye karşıtı beyin/Darbe uzmanı.
Marc Grossman (1994-1997) Susurluk skandalında çok yönlü temasları vardı.
ABD’ye dönünce Pentagon’un beyni oldu.
Robert Parris (1997-2003) Türkiye’nin IMF tarafından dibe vurdurulduğu sürecin diplomatı. Eric Edelman (2003-2005) Türkiye karşıtı kampanyaların beyni/darbe uzmanı… Francis Ricciardone (2011-2014) Büyük Üstat/Şimdi Kahire’de rektör. John Bass (2014-) Kemal Kılıçdaroğlu temasları, gezmek için Artvin’e gitti! HES bölgelerini dolaştı! Bir gün sonra Mahkemeler vardı,manidar zamanlama.

SONUÇ: İngiliz ve Amerikan elçileri neden acaba Kılıçdaroğlu’nu pek sevmektedir. Eski Ankara Elçileri Edelman- Abramowitz, meşhur CIA uzmanları Graham Fuller, Henry Barkey, Türkiye ile neden çok ilgililer? Başka sorumuz yok. DERİN PLANLARINI BİLİYORUZ.

 

Kral para : Bekir Hazar

 

BAŞKAN DENİZ KÖKEN AK PARTİ KADIN KOLLARI ESKİ YÖNETİM ÜYELERİ İLE BİRLİKTE ÇİFTALAN EYÜPSULTAN PLAJINI İNCELEDİ
Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken geçtiğimiz hafta sonu Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcıları, Eyüpsultan Belediyesi Ak Parti Meclis üyeleri, Başkan Deniz...
Eyüpsultan Robot Okulu, Teknofest’te finalde
Eyüpsultan Belediyesi Nişanca Robot Okulu, Teknofest 2021 Yarışması’nda Biyoteknoloji İnovasyon Fikir Kategorisi’nde ikinci olarak finallere katılmaya hak kazandı. Alibeyköy Mesleki...
Eyüpsultanlı özel öğrencilere atla terapi
Eyüpsultan Belediyesi Engelliler Sürekli Eğitim ve Rehberlik Merkezi’nde (ESER) eğitim gören özel öğrenciler ata binme sevinci yaşadı. ESER’li öğrenciler Kemerburgaz’da...
Liseliler sordu, Başkan Deniz Köken cevapladı
Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Vatan Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Son derece sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen...
Gaziosmanpaşa,yı Seviyorum Platformu Start verdi
Gaziosmanpaşa “ Platformu, Gaziosmanpaşa”nın sorunları için bir araya geldi. Fatih Camii Plevne Kahramanı Gaziosmanpaşa “ nın Kabri başında yapılan dualarla...
Hacı Mehmet Demir son yolculuğuna uğurlandı.
Gaziosmanpaşa eski Belediye Başkan Yardımcısı, Sultangazi ve İBB meclis üyeliklerinde bulunan Mustafa Demir’in babası Hacı Mehmet Demir vefat etti. Hacı...
Beykoz’da Acarkent yakınlarında, 10 adet villa yapılabilecek , tapu alanı 8.500 metre kare
Tam yatırımlık Alıcısına şimdiden hayırlı olsun Mehmet Baran Telefon. 0507 248 97 44
Ali Kuşçu Uzay Evi’nde online eğitimler başlıyor
Uzayı merak eden, problem çözmeyi seven, hayal gücü geniş çocukların bir araya geldiği Ali Kuşçu Uzay Evi’nde “Okullara Yönelik Çevrimiçi...
Sakarya’da aşı olmayan doktor, koronavirüse yenildi
Sakarya’da özel bir hastanede ortopedi doktoru olarak görev yapan ve koronavirüs aşısı yaptırmayan Hasan Feyzi Katıöz (50), virüse yenik düştü....
Başka sürücünün uyarısı hayatını kurtardı! Otomobil alevler içinde kaldı
D-100 Karayolu, Zeytinburnu mevkii Ankara istikametinde, bir aracın motor kısmında yangın çıktı. Aracın alev aldığını başka sürücülerin uyarısı üzerine fark eden kişi,...
Sultangazi’de Gelenek Bozulmadı 2021 YKS Şampiyonları yine SEDA’dan Çıktı
Sultangazi Eğitime Destek Akademisi(SEDA) başarı geleneğini bu yıl da sürdürdü ve Sultangazi’nin YKS şampiyonlarını bünyesinden çıkardı. 2021 YKS’ye SEDA’da hazırlanan...
OLİMPİYAT MADALYALI MERVE ÇOBAN’DAN BAŞKAN AYDINER’E ZİYARET
Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda bronz madalya kazanan Bayrampaşalı milli karateci Merve Çoban, Başkan Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu...
Kan donduran vahşet! Kayıp ihbarı yaptığı eşini öldürüp gömdüğü ortaya çıktı
Tokat’ta tekstil işçisi Murat Alper’in (37) kayıp ihbarında bulunduğu eşi Kadriye Alper’i (32) öldürüp hafriyat alanına gömdüğü ortaya çıktı. Cinayet, Murat...
Çiftlik Bank kurucusu ‘Tosuncuk’ Mehmet Aydın’dan 4 sayfalık yazılı savunma
Çiftlik Bank’ın kurucusu ‘Tosuncuk’ olarak bilinen Mehmet Aydın, ikinci kez hakim karşısına çıktı. Mahkemeye 4 sayfalık yazılı savunma sunan Aydın, “Eğer...
Ali Erbaş bir tweet atsın Allah’ı hatırlatsın
Geldiğimiz nokta çocuk kurdeleyi erken kesti diye başına vurmak…-İktidar kendi saflarını sıklaştırmak istiyor, muhalefet bu tuzağa düşüyor-Taliban’ın dinle ne ilgisi...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ