$ DOLAR → Alış: 17,92 / Satış: 18,00
€ EURO → Alış: 18,46 / Satış: 18,53

AK PARTİYİ BEKLEYEN BÜYÜK TEHLİKE

FETÖ” Terör Örgütü il ve ilçe kongrelerinde 2. darbeyi siyasi Olarak vurmaya hazırlanıyorlar.

Kıymet TAYLAN
Kıymet TAYLAN
  • 17.10.2016

 

FETÖ” Terör Örgütünün Ak Parti Üzerinde sinsi oyunu.

Önümüzde kongreler var. Ak parti bu kongrelerinde İlçe Başkanlarını seçecek.

Türkiye” Geneli FETÖ Terör Örgütü hummalı bir çalışmaya girdi. İl ve ilçe delegeleri üzerinde maddi Manevi baskı yaparak, birçok il ve ilçeleri kazanma yoluna gidecekler.

Fetö “nün “ Türkiye “de ki siyasi kanatları harekete geçti. Türkiye genelinde birçok ili ve ilçeyi siyasi oyunlarla kazanmayı kafaya koymuşlar.

Bu nasıl mı olacak?

İl ve ilçe kongrelerini Fetö Terör Örgütü elamanları nasıl kazanacak ?

Türkiye “de bulunan Fetö “nün adamları büyük bir para havuzu kurdular bu havuzu delegelerde değerlendirerek, siyasi manevra yapacaklar.

Bu yolla bir çok il ve ilçeler de seçimleri kazanacaklar.

Bunu nasıl başaracaklar?

Ankara Ak parti genel merkezinde Siyasette üst kademede olanlar 15 Temmuzdan Pişmanız diyerek Ak Parti içinde kendilerini temize çıkardılar…

İşte burada pişmanlıktan yararlanarak “ üst kurulda kalmayı başaranlar, kendine yakın il ve ilçelerde kendi düşüncelerine yakın olan adayları devreye koyarak, kazanma yoluna giderek başarılı olacaklar.

Ak parti içinde Fetö Terör örgütü elemanları önümüzdeki yıllarda kontrolü ele geçirmiş olacaklar.

Ak parti Genel Merkezi bu olayları Fetö terör Örgütü Elemanlarının Önüne nasıl geçer?

 Ak Parti içinde FETÖ “ Terör örgütü elemanlarının ByLock’ programı kullanan, bu kişileri bulmak zorunda dır. Geçmişte ByLock’ programı kullanan, Ak Partilileri tespit etmezse bir çok il ve ilçeyi kaybedecek FETÖ “ Terör örgütü elemanlarının eline teslim edecek…..

Ak partinin içindeki  fetö terör örgütü elamanları  gazetemize baskı yapmaya devem edin yaptığınız tüm planları biliyoruz bizlere neden baskı yaptığınız açıkça belli siz ilk önce Ak Parti içinde FETÖ “ Terör örgütü elemanları ByLock’ programı kullanan, bu kişiler. Oyun içinde oyun oynuyorsunuz ak parti belediyelerinden ve ilçelerde gazetemize ne maksatlı baskı yaptığınızı da biliyoruz ama planlarınız boşa çıkacak sizlerin oyununu bu ülkenin evlatları bozacak

Haber Kıymet Taylan

benve-ben

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ