Welche Terrororganisation PKK “aus Europa, 30 Millionen Euro”

Welche Terrororganisation PKK “aus Europa, 30 Millionen Euro”
  • 30.11.2016
Welche Terrororganisation PKK “aus Europa, 30 Millionen Euro”
Europäische Politiker auf die Menschen in Europa was ist Terrororganisation PKK das Geld transferiert.
European politicians on the people of Europe what is PKK terrorist organization the money transfers.

Avrupa’ dan PKK’ terör örgütü ne 30 Milyon Avro”

Avrupa siyasetçiler Avrupa halkının parasını PKK’ terör örgütü ne aktarıyor.

Avrupa halkı bunları bilmiyor.

Avrupa’ dan PKK’ ya yardım niteliğinde 30 milyon avronun söz konusu olduğunu aktaran Türk istihbarat kaynakları, belirtilen destek sayesinde 1990 yıllarının başlarında örgütlenmeye başladığını ifade ediyorlar.

Avrupa Birliği (AB), PKK’yı terör örgütü olarak kabul etmesine rağmen, örgüte kıta çapında serbest propaganda ve finans faaliyeti alanı sağlıyor. Türk istihbarat kaynakları, örgütün Avrupa’dan, organize suç faaliyeti gelirleri hariç yıllık 30 milyon avro topladığını bildiriyor.

 

PKK, Avrupa’da 1990’ların başında kendisine sunulan siyasi destek sayesinde örgütlenmeye başladı. AB Konseyi, Mayıs 2002’de PKK’yı, “KONGRAGEL ile KADEK olarak da bilinen” ifadesiyle terör listesine eklerken, PKK’nın, üstlenmekten kaçındığı eylemlerini sahiplendirdiği TAK’ı ise 2006’da ayrı bir kategoride listesine aldı.

 

Buna karşın PKK, AB üyesi ülkelerde geniş bir hareket alanına sahip.

 

Türkiye uzun yıllardır örgütün, Avrupa’da uyuşturucu ve insan kaçakçılığı, zorla para toplama, kara para aktarımı ve aklanması yollarıyla terör faaliyetlerini finanse ettiği konusunda ilgili hükümetleri uyarıyor.

 

Türkiye Adalet Bakanlığı Uluslararası Hukuk ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü, (UHDİGM) ay başındaki açıklamasında Türkiye’nin 2006-2016 yılları arasında, sadece Almanya’dan 136 PKK militanının iadesini talep ettiğini, bunlardan sadece üçünün kabul edildiğini bildirmişti.

 

Almanya haricinde de 2007-2016 yılları arasında 20 AB ülkesinden 263 teröristin iadesi için talepte bulunulduğunu açıklayan UHDİGM, sadece sekizi için kabul geldiğine dikkati çekmişti.

 

AB yönetimleri ise ülkelerinden dağ kadrosuna elaman dahi temin edebilen PKK teşkilatlarına, sivil toplum kuruluşu muamelesi yapıyor.

 

– Teröre yasal maske

 

AA’nın açık kaynaklardan derlediği bilgilere göre, PKK, Avrupa’daki yapılarına yasal görünüm verebilmek için  “demokratik Kürt toplum merkezleri” ve “halk meclisleri” gibi adlar altında çalışıyor.

 

Bu kuruluşlar da örgütün Avrupa’daki tüm vakıf, dernek, birlik ve oluşumlarını bir çatı altında toplayan “Avrupa Kürt Demokratik Toplumları Kongresi”ne (KCD-E) bağlı.

 

Merkezi Belçika’nın Charleroi kentinde bulunan KCD-E’nin görünürdeki yasal üst yapısının başında, “eşbaşkan” sıfatıyla Yüksel Koç ve Şemse Güllü bulunuyor.

 

PKK’nın Avrupa’daki propaganda faaliyetlerini “Kürdistan Ulusal Kongresi” (KNK) yürütüyor. KNK, her yıl Belçika’nın başkenti Brüksel’de toplanıyor. 16. toplantısını 2 Ekim 2016’da gerçekleştiren KNK, bildirisinde Suriye’de federal yapı için önemli adımlar atıldığını belirtip, “Türk ve İran hükümetlerine karşı bağımsızlık için çalışma” çağrısı yapmıştı.

 

KNK’nın başında Nilüfer Koç, Rebuvar Reşid ve Adem Uzun isimli militanlar bulunuyor.

 

– Destekçi ülkeler ve siyasi partiler

 

Avrupa’da bir kısmı hükümet ortağı, bir kısmı da muhalefette yer alan sol partiler, PKK’ya verilen desteğin yoğunlaştığı adresler durumunda. Söz konusu partiler şunlar:

 

“Almanya’da Sol ve Yeşiller Partileri, İsveç’te Sol Parti, Avusturya’da Yeşiller Partisi, Fransa’da Komunist Parti, Norveç’te Kızıl Parti, İngiltere’de İşçi Partisi, Belçika’da İşçi ve Yeşiller Partileri, İspanya’da Podemos Partisi, Rusya’da Adil Rusya Partisi, Yunanistan’da Syriza ve Anel Partileri, İtalya’da Sol Ekoloji ve Özgürlük Partisi.”

 

– PKK’nın Avrupa’daki eylemleri

 

PKK, son dönemde ifade vermeye gitmeyen HDP’li milletvekillerinin bu ay başında tutuklanmasını bahane ederek Avrupa’da terör estirmeye başladı. Bazı Türkiye temsilcilikleri, Türk dernek ve kuruluşları ile vatandaşları şiddet eylemlerine maruz kaldı. Avrupa’daki PKK kuruluşları halen, PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın serbest bırakılması, örgütün AB terör listesinden çıkarılması, PYD’ye siyasi, askeri ve lojistik yardım temini, örgüt televizyon kanallarının yayınlarının kesilmemesi, HDP’li milletvekillerine yönelik adli uygulamalar ve terörle mücadele operasyonlarına yönelik kara propaganda üzerine gündem oluşturmaya çalışıyor.

 

– Suriye uzantısı Avrupa’da da yapılandı 

 

PKK’nın Suriye uzantısı PYD’nin Avrupa faaliyetlerini Abdülselam Mustafa, Zuhat Kobani kod isimli Hasan Muhammed Ali ve Sinem Muhammed yürütüyor.

 

PYD bu militanlar vasıtasıyla, geçen sene “Rojava Temsilciliği” adıyla Avrupa’da bir dizi temsilcilik açtı. Stockholm, Paris, Berlin, Lahey ve Prag gibi Avrupa başkentlerinde temsilcilik açan PYD, Washington ve Kopenhag için çalışmalarına devam ediyor.

 

– Basın etkinliklerinden kamplara

 

Örgüt, Avrupa’da eleman temini için büyük ölçüde “basın” organlarından faydalanıyor. Bu işin başında görünen Fahri Ferda Çetin, propaganda için festival ve gösteri gibi etkinlikleri duyuruyor. Etkinliklere katılanlar ve PKK derneklerine üye gençler, aktif örgüt üyesi haline getirilmeye çalışılıyor.

 

Bu aşamadan sonra, Hollanda, Fransa, İsviçre, Avusturya ve İtalya gibi ülkelerde barışçıl görünen kamplarda ideolojik eğitimden geçirilen gençler, Irak’ın kuzeyindeki kamplara silahlı eğitime gönderiliyor.

 

– Finans ayağı

 

AA’nın Türk güvenlik kaynaklarından aldığı bilgilere göre, PKK, Avrupa’daki finans faaliyetlerini başta Almanya olmak üzere, Fransa, İsviçre, Avusturya, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç, Danimarka’da yürütüyor.

 

Terör örgütüne maddi kaynak toplanmasında önde gelen kuruluş, bu ülkelerde bürosu bulunan sözde “Kürt Kızılayı” (HSK).

 

PKK’nın Avrupa çapındaki teşkilatları, yılda yaklaşık 30 milyon avroyu “bağış” adı altında topluyor. Diğer taraftan “bağış” yapmayan kişilerin tehdit ve darp edildiği, işletmelerin ise itibarsızlaştırıldığı biliniyor.

 

Ancak yasadışı faaliyetlerden elde edilen gelirle PKK’nın topladığı rakam, 30 milyon avronun çok daha üstüne ulaşıyor.

 

Toplanan meblağın bir kısmı Avrupa’daki dernek ve basın organlarına, bir kısmı Kandil’e, bir kısmı da örgüte lojistik ve askeri malzeme teminine aktarılıyor.

welche-terrororganisation-pkk-aus-europa-30-millionen-euro

Welche Terrororganisation PKK “aus Europa, 30 Millionen Euro”

Europäische Politiker auf die Menschen in Europa was ist Terrororganisation PKK das Geld transferiert.

Die Menschen in Europa kennen sie nicht.

Aus Europa liegt die PKK in der Natur der Hilfe, die die Übertragung in Frage 30 Millionen Euro, türkische Geheimdienst-Quellen, zu Beginn des Jahres 1990 durch die angegebenen Support-Organisation begonnen.

Die Europäische Union (EU), die PKK als terroristische Organisation trotz der Tatsache, die europaweite kostenlose Propaganda und Finanzaktivitäten in das Feld Organisation akzeptieren. Türkischen Geheimdienst-Quellen, die Organisation von Europa, ohne den Erlös des organisierten Verbrechens Aktivität gesammelt 30 Millionen Euro pro Jahr.

 

Die PKK in Europa in den frühen 1990er Jahren angeboten im Gegenteil, durch die politische Unterstützung. Der Europäische Rat im Mai 2002, die PKK, “auch bekannt als KADEK mit KONGRAGEL” fügt der Liste der Terror, die PKK ist von Sahiplendir Maßnahmen zu unterlassen, der STECKER ist in einer separaten Kategorienliste im Jahr 2006.

 

Im Gegensatz dazu die PKK in EU-Länder haben eine große Bewegungsfläche.

 

Türkei für viele Jahre die Organisation, Drogen- und Menschenhandel in Europa, gezwungen, um Geld zu sammeln, Geld überweisen und die Finanzierung terroristischer Aktivitäten gerodet Pfade für die jeweiligen Regierungen.

 

Türkei General Directorate of des Justizministeriums, Völkerrecht und internationale Beziehungen, verlangt (UHDİGM) Beschreibung der Türkei zu Beginn des Monats, zwischen den Jahren 2006-2016, nur Deutschland, angenommen die Auslieferung von PKK-Kämpfern aus 136, nur drei.

 

Deutschland mit Ausnahme von kam 2007-2016 aus 20 EU-Ländern zwischen 263 Frauen Forderungen nach der Rückkehr der Terroristen, die die UHDİGM, nur acht beschreibt auch, zu akzeptieren, um Aufmerksamkeit zu gewinnen.

 

EU-Regierungen sind in der Lage, auch einen Berg von den Ländern der Organisation der PKK Elemente im Kader, er behandelt nicht-Regierungs-Organisation.

 

-Krieg gegen den Terror rechtlichen Maske

 

AA ist offen, wird nach Angaben von Quellen, die PKK, um die Rechtsauffassung des Europa “demokratischen kurdischen Community Centers” und “Volksräte” bieten unter Namen wie ausgeführt.

 

Diese Organisationen sind alle europäischen Stiftungen, Verbände, Versorgung und Vorkommen von vereint unter einem Dach “europäischen Kongress der kurdischen demokratischen Gesellschaften” (KCD-E).

 

Das Hotel liegt in der Stadt Charleroi in zentrale Belgien KCD-E offensichtlich Legal zu Jahresbeginn die Oberkonstruktion, “Ko-Vorsitzende” Rose als König und Olga George.

 

Die PKK Propaganda-Aktivitäten in Europa “des kurdischen Nationalkongresses (KNK).KIMURA, treffen in Brüssel, Hauptstadt von Belgien jedes Jahr. 16. Sitzung des 2. Oktober 2016 führt KIMURA, in Syrien wurden wichtige Schritte für Bund in Struktur, “Thomas und dem Iran für die Unabhängigkeit gegen die Regierung arbeiten” der Anruf getätigt hatte.

 

KIMURA zu Beginn des Lotus Königs, Rebuvar Rashid und Adam Long benannt die Militanten.

 

-Powered by Ländern und politischen Parteien

 

Ein Teil der Regierung Partner in Europa, und einige befinden sich im linken Oppositionsparteien, Unterstützung für die PKK, im Falle von konzentrierten Adressen.Die Beteiligten sind unter anderem:

 

“Deutschland auf der linken und grünen Parteien in Schweden linke Partei, die grünen in der kommunistischen Partei in Frankreich, Österreich, Norwegen, die britischen Labour-Partei, der roten Partei in Belgien und in Spanien für Podemos Partei, der Partei der grünen in Russland Russland Partei, Messe in Griechenland gezwungen und Anel in Parteien, in Italien Ökologie und Liberty Party verlassen.”

 

-Die PKK Aktivitäten in Europa

 

Die PKK vor kurzem, die darauf aus sind, früher in diesem Monat verhaftet Mitglieder des Parlaments mit HDP Vorwand bezeugen begann in Europa normal zu sein. Einige der Türkei mit der türkischen Verbände und Institutionen der repräsentativen Bürger Gewalttaten ausgesetzt. PKK-Organisationen in Europa auf vorhanden, PKK-Führer Abdullah Öcalan aus der EU-Terrorliste, die Freilassung der Organisation entfernen, die politische, militärische und logistische Unterstützung der PLA, Organisation Fernsehkanäle Sendungen auf unbestimmte Zeit, HDP ist eine amerikanische forensische Anwendungen, Gesetzgeber und Anti-Terror-Operationen auf die schwarze Propaganda für die Agenda zu schaffen versucht.

 

-Syrien Erweiterung in Europa, gegründet auf

 

Die PKK Europageschäft von Syrien Erweiterung PYD Moiz, Alex King, code benannte Hasan Muhammad Ali und Sinem Muhammad.

 

Im vergangenen Jahr durch diese militante PYD “Rojava Repräsentation” eröffnet eine Reihe in Europa eine Repräsentanz.Stockholm, Paris, Berlin, den Haag und europäischen Hauptstädten wie Prager Repräsentanz PYD, Washington und öffnen nach Kopenhagen weiterhin funktioniert.

 

-Presse-Veranstaltungen-Lager

 

Die Organisation, vor allem für die Versorgung des Elements (s) in Europa “Presse” sind Organe. Dies ist das Festival für Propaganda, Fahri Ferda, die am Anfang erscheint und zeigt solche Aktivitäten. Teilnehmer und PKK Verbänden Mitglied versucht, die aktive Jugendorganisationen beitreten.

 

Nach dieser Phase, Niederlande, F

 

What terrorist organization PKK ‘ from Europe, 30 million euros ”

European politicians on the people of Europe what is PKK terrorist organization the money transfers.

The people of Europe do not know them.

From Europe, the PKK is in the nature of help that the transfer in question 30 million euros, Turkish intelligence sources, at the beginning of 1990 through the specified support organisation started.

The European Union (EU), the PKK as a terrorist organisation despite the fact that accept, continent-wide free propaganda and financial activity to the Organization field.Turkish intelligence sources, the organization from Europe, excluding the proceeds of organised crime activity collected 30 million euros per year.

 

The PKK, in Europe in the early 1990s, on the contrary, thanks to the political support offered to it. The European Council, in May 2002, the PKK, “also known as KADEK with KONGRAGEL” adds to the list of terror, the PKK, is refrain from actions undertaken by sahiplendir, the PLUG is in a separate category list in 2006.

 

By contrast, the PKK, in EU member countries have a large movement area.

 

Turkey for many years the Organization, drug and human trafficking in Europe, forced to raise money, money transfer and the financing of terrorist activities are being cleared paths for the respective Governments.

 

Turkey General Directorate of the Ministry of Justice, international law and foreign relations, (UHDİGM) description of the Turkey at the beginning of the month, between the years of 2006-2016, only Germany is demanding the extradition of the PKK militants from 136, only three had been accepted.

 

Germany also, except for 2007-2016 from 20 EU countries between 263 women’s demands for the return of the terrorists that describes the UHDİGM, only eight came to accept to attract attention.

 

EU governments are able to provide even a mountain of the countries of the Organization of PKK elements in the squad, he treats non-governmental organization.

 

-War on terror legal mask

 

AA’s open, according to information compiled from sources, the PKK, in order to provide the legal view of Europe “democratic Kurdish community centers” and “people’s Councils” is running under names such as.

 

These organizations are supplying all European foundations, associations, and occurrences of gathers under one roof “European Congress of Kurdish Democratic Societies” (KCD-E).

 

Located in the city of Charleroi in Central Belgium KCD-E’s apparent legal at the beginning of the upper structure, “co-chair” Rose as King and Olga George.

 

The PKK’s propaganda activities in Europe “the Kurdistan National Congress (KNK).KIMURA, gathering in Brussels, capital of Belgium each year. 16. the meeting of 2 October 2016 performs KIMURA, in Syria was taken important steps for federal in structure, “Thomas and Iran work for independence against the Government” had made the call.

 

KIMURA at the beginning of the Lotus King, Rebuvar Rashid and Adam Long named the militants.

 

-Powered by countries and political parties

 

A portion of the Government’s partner in Europe, and some are located in opposition leftist parties, support for the PKK, in the case of concentrated addresses. The parties involved include the following:

 

“Germany on the left and Greens parties, in Sweden left party, the Green Party in the Communist Party in France, Austria, Norway, the UK Labour Party, the Red Party in Belgium and in Spain for Podemos party, the Party of the Greens in Russia Russia party, Fair in Greece Forced and Anel in Parties, Left in Italy ecology and Liberty Party.”

 

-The PKK’s activities in Europe

 

The PKK recently who are out to testify earlier this month arrested members of Parliament with HDP pretext began to be normal in Europe. Some of the Turkey with the Turkish associations and institutions of representative citizens exposed to acts of violence. PKK organizations in Europe at present, PKK leader Abdullah Ocalan from the EU terror list, the release of the organisation’s removal, the political, military and logistical assistance to the PLA, organization television channels broadcasts indefinitely, HDP is an American forensic applications to lawmakers and counterterrorism operations on the black propaganda for the agenda is trying to create.

 

-Syria extension in Europe, was founded on

 

The PKK’s European operations from Syria extension PYD Moiz, Alex King, code named Hasan Muhammad Ali and Sinem Muhammad.

 

Last year, through this militant PYD “Rojava Representation”, a series in Europe opened a representative office. Stockholm, Paris, Berlin, the Hague and European capitals like Prague representative office PYD, Washington and open to Copenhagen continues to work.

 

-Press events camps

 

The Organization, largely for the supply of the element (s) in Europe “press” are organs.This is the festival for propaganda, Fahri Ferda that appears at the beginning and shows such activities. Participators and PKK associations Member attempting to become a member of the active youth organisations.

 

After this stage, Netherlands, F

 

……………………………………………………………….

Quelle organisation terroriste PKK “d’Europe, 30 millions d’euros”

Les responsables politiques européens sur les peuples d’Europe ce qui est organisation terroriste PKK l’argent des transferts.

Les peuples d’Europe ne les connaissent pas.

De l’Europe, le PKK est dans la nature d’aide que les millions d’euros transfert 30 en question, les sources de renseignement turc, au début de 1990, par le biais de l’organisation de soutien spécifié a commencé.

L’Union européenne (UE), le PKK comme une organisation terroriste, malgré le fait qu’accepter, propagande libre-l’échelle du continent et l’activité financière dans le domaine de l’organisation. Sources de renseignement turc, l’organisation de l’Europe, à l’exclusion du produit de l’activité de la criminalité organisée a recueilli 30 millions d’euros par an.

 

Le PKK, en Europe dans les années 1990, au contraire, grâce au soutien politique offert à elle. Le Conseil européen, en mai 2002, le PKK, « également connu sous le nom de KADEK avec KONGRAGEL » ajoute à la liste de la terreur, le PKK, est s’abstenir d’actions entreprises par les sahiplendir, la FICHE est dans une liste de catégorie distincte en 2006.

 

En revanche, le PKK, dans les pays membres de l’UE ont une zone de grande circulation.

 

Turquie pendant de nombreuses années l’organisation, la drogue et la traite des êtres humains en Europe, obligés de lever des fonds, transfert d’argent et le financement des activités terroristes sont dépolluées chemins pour leurs gouvernements respectifs.

 

Direction générale de la Turquie de la Ministère de la Justice, le droit international et la politique étrangère, description (UHDİGM) de la Turquie au début du mois, entre les années de l’Allemagne seule 2006-2016, réclame que l’extradition des militants PKK de 136, trois seulement avait été acceptée.

 

Allemagne, à l’exception des 2007-2016 de 20 pays de l’UE entre réclament 263 femmes le retour des terroristes qui décrit le UHDİGM, seulement huit a accepté pour attirer l’attention.

 

Gouvernements de l’UE sont en mesure de fournir encore une montagne des pays les éléments de l’organisation du PKK dans l’équipe, il traite des ONG.

 

-La guerre contre le masque juridique de la terreur

 

Ouvert de l’AA, selon les informations recueillies de sources, le PKK, afin de fournir des avis juridiques de l’Europe « centres de communauté démocratiques kurde » et « les conseils » s’exécute sous les noms tels que.

 

Ces organisations fournissent toutes les fondations européennes, associations, et les occurrences de rassemble sous un même toit » Congrès des Kurdes démocratiques sociétés européennes » (KCD-E).

 

Situé dans la ville de Charleroi en juridique apparente Central Belgique KCD-E au début de la structure supérieure, « coprésident » Rose comme roi et Olga George.

 

Activités de propagande du PKK en Europe « le Kurdistan National Congress (KNK).KIMURA, rassemblement à Bruxelles, capitale de la Belgique chaque année. 16. la réunion du 2 octobre 2016 exécute KIMURA, en Syrie a été pris des importante mesures fédérales dans la structure, « Thomas et l’Iran travaillent pour l’indépendance contre le gouvernement » avaient fait l’appel.

 

KIMURA au début du roi Lotus, Rebuvar Rashid et Adam Long nommé les militants.

 

-Propulsé par pays et les partis politiques

 

Une partie des partenaires du gouvernement en Europe et certains se trouvent dans les partis d’opposition, de soutenir le PKK, dans le cas d’adresses concentrés. Les parties concernées sont les suivantes :

 

« L’Allemagne sur la gauche et les partis verts, dans la partie gauche de Suède, les verts au parti communiste en France, Autriche, Norvège, le parti travailliste britannique, le Parti rouge en Belgique et en Espagne pour le parti Podemos, le groupe des verts au parti Russie Russie, Fair en Grèce forcé et Anel en Parties, laissé dans l’écologie de l’Italie et le parti de la liberté. »

 

-Activités le PKK en Europe

 

Le PKK a récemment qui sont là pour témoigner plus tôt ce mois-ci arrêté députés avec prétexte HDP a commencé à être normal en Europe. Une partie de la Turquie avec les associations turques et les institutions des citoyens représentatifs exposés à des actes de violence.Organisations du PKK en Europe à présent, chef du PKK Abdullah Ocalan de la liste de terroristes de l’UE, la libération de l’enlèvement de l’organisation, l’aide politique, militaire et logistique de l’APL, chaînes de télévision de l’organisation diffuse indéfiniment, HDP est une américaine les applications médico-légales législateurs et essaye de créer des opérations de lutte contre le terrorisme sur la propagande noire pour l’ordre du jour.

 

-Extension Syrie en Europe, a été fondée le

 

Opérations européennes le PKK d’extension de Syrie PYD Moiz, Alex King, code nommé Hasan Muhammad Ali et Sinem Muhammad.

 

L’an dernier, par le biais de ce militant PYD « Représentation de Rojava », une série en Europe a ouvert un bureau de représentation.Stockholm, Paris, Berlin, la Haye et des capitales européennes comme Prague Bureau de représentation PYD, Washington et ouverte à Copenhague continue de travailler.

 

-Camps d’événements presse

 

L’organisation, en grande partie pour la fourniture de l’élément (s) en Europe « presse » sont des organes. C’est le festival de la propagande, Fahri Ferda qui apparaît au début et qui montre de telles activités.Participants et PKK associations membres tenter d’adhérer à des organisations de jeunes actifs.

 

Après cette étape, Pays-Bas, F

 

…………………………………………………………

 

Keten kardeşlere ‘Mermiler az mı geldi’ soruşturması
İstanbul’da, Şişli Belediyesi İmar ve Şehircilikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Candaş cinayeti davasında yaşanan mermili polemiğe savcılık el koydu. Geçen...
İstanbul Bilişim’de milyonlarca liralık vurgunun arkasında ‘Hayali ihracat profesörü’ çıktı
Parasını aldığı halde ürününü göndermediği 50 bin mağdur ile gündeme gelen İstanbul Bilişim’in konkordato davasında önceki gün iflas kararı verildi. İstanbul Bilişim’in birçok...
AKSAKAL: “Ülke Ekonomisi Entübe Olmuştur.”
DSP Genel Başkanı sayın Önder AKSAKAL, Hazine ve Maliye Bakanı Berat ALBAYRAK’ın açıkladığı Yeni Ekonomik Program hakkında görüşlerini açıklayarak “Açıklanan Yeni...
Civils Arméniens abattus pendantleur sommeil: 13 morts et 52 blessés
Bien que L’Azerbaïdjan et L’Arménie aient convenu d’un cessez-le-feu après la réunion de Moscou, les forces arméniennes continuent leurs attaques....
Kürt Ahmet Kimdir? ALAATTİN ÇAKICI. Sedat Peker  yeraltı dünyasın da anlaşma yapıldı babalar arasında neler oluyor
Tüm siyasi çevreler ve iş adamları bu olayı konuşuyor. Yer altında yeni dizayn ediliyor ve Türkiye de bundan sonra anlaşmalar...
Yine aynı senaryo bunlara kimse dur diyemiyor kim yol veriyor bunlara
İkinci el araç satışında senetli-yemekli dolandırıcılık İzmir’de yaşayan ve otomobilini internet siteleri üzerinden satışa sunan 30’u aşkın kişi aynı yöntemlerle...
Coronavirus nightmare in the world and Europe will be in winter 2021.1 deaths from 3 months of the month. Every day you will find 500 in different countries
coronavirus (Kovid-19) will not forgive mankindIn Europe, deaths will increase, which will increase the course of the new type of...
Dünyada ve Avrupa’da koronavirüs kâbusu kışın olacak 2021.1 ayın 3 ay arası ölümler. Her gün ayrı ülkelerde 500 bulacak
koronavirüs (Kovid-19) insanoğlunu affetmeyecek koronavirüs (Kovid-19) hastalığına yakalanan kişiler kurtulduklarını zannetmesin 2021.1 ayın 3 kışın soğuklarda bu hastalık tetikleyecek ve...
Yargı SÖZCÜ gazetesi muhabirlerine tatil cezası vermiş bize ne
Sözcü gazetesi yazarları ve yöneticilerini sözde “FETÖ’ye bilerek ve isteyerek yardım” suçundan 27 Aralık 2019 tarihinde İstanbul 37. Ağır Ceza...
Mustafa akıncının Rumlara sunduğu harita…
Akıncı ya göre pembe renkli yer KKTC’ye kalacakmış Kıbrıs halkı kendi kaderini kendi eliyle intihar etmesin Mustafa Akıncı  dikkat edin...
Gaziosmanpaşa ak partide önümüzdeki dönem kim ilçe Başkanı olur
TÜRKİYE GENELİ İLÇELERDE BAŞKAN ADAYLARI ARASINDA YARIŞ VAR HERKES ŞANSINI DENEYECEK HALKA YAKIN OLAN İLÇE BAŞKANI OLACAK Şimdi Gelelim Gaziosmanpaşa...
Son günlerde sokakta ak parti ilçe başkanı kim olacakmış mış da bize ne
Başı boş insanlar siyaset yapıyor efendim ilçe kongresi olacakmış da ilçe başkanı kim olacakmış O olacakmış bu olacakmış im olursa...
Nerede lo bunlar koyuya mı düştü Gaziosmanpaşa da muhalefet yok
Bunlar kendileri saz davul zurna çalıyorlar kendileri oynuyorlar Seçimlerde meydanlar da astıkları kestikleri her şey güzel olacak diyenler nerdeler gören...
Belarus, Belarus the most unreliable country in the world
Belarus, which has formed top-tier interest groups in itself, is afraid of the people they eat. Belarusian President Lukashenko has...
Azerbaycan savaşan bölgelere yiyecek içecek gönderin haydi Türkiye dağa ne duruyorsun gün elbirliği günüdür
Bir ordu savası silah ve yiyecek içecek ile kazanır eğer bunlar yoksa ordu kırılır haydi Türkiye gün Azerbaycan nın yanında...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ