Adil Öksüz’ün ‘nerede

Kıymet TAYLAN
Kıymet TAYLAN
  • 07.12.2016

Aylardır, olaylı bir şekilde başına ödül koyulan, bir türlü bulunamayan Adil Öksüz, devletin korumasında.

Genelkurmay imamı olduğu iddia edilen Adil Öksüz’ün hala Türkiye’de olduğu ve devlet içinde bir “yapı” ya da güçlü bir istihbarat servisi tarafından saklandığı iddia edildi.

 

İsrail istihbarat teşkilatı Mossad ve ingiliz istihbarat servisi, ve devlet içinde yapılanmada olan bir istihbarat servisi tarafından saklandığı iddia ediliyor.

       15 Temmuz gecesi darbe girişimi ardından devlet içinde ciddi yapılanmaların olduğu gündeme geldi. Bunların başında, FETÖ Terör örgütü, imamı ve kara kutusu olarak bilinen Adil Öksüz, tutuklandı. Ancak bir çok soruları ardında bırakarak, serbest bırakıldı.

   Bunun ardından Türkiye Cumhuriyeti tarafından, başına 4 Milyon TL ödül konularak her yerde yeniden aranmaya başlandı, Adil Öksüzü aramak için Yut dışında bir çok alanda aramalar başlatıdı.

   Ancak Adil Öksüzün Türkiye de olduğu, ve zaman zaman yurt dışına gidip geldiği, türkiyede elini kolunu sallayarak dolaştığı istihbarat servisleri tarafından korunduğu iddia edildi.

 

BİLDİKLERİNİ ATLATMASINDAN MI KORKULUYOR?

 

Yurt içinde ve yurt dışında bir çok bilgiye sahip olduğu ve bu bilgileri paylaşmasından, korkulduğu için, serbes olduğu iddia edilen, Adil Öksüz için, istenmesi halinde hemen tutuklanabileceği ancak bildiklerinin gündem değiştireceği için böyle bir risk “e girilmediği iddia edildi.

 

           BÜTÜN BİLGİLERE SAHİP

Adil öksüz “ ün şu anda bile ankara alınan tüm karalardan kapalı kapılar kapılar arkasında konuşulanlardan haberi olduğu iddia edildi.

 

TÜRKİYE “ DE GEÇMİŞ TE YAPILAN FAAİLİ MAÇHUL CİNAYET İKİPLERİYLE ORTAK ÇALIŞIYOR.

 

Önümüzdeki bir yıl içinde “ brokrasinin, en üstünde olan bir kişiye suikast yapmayı plandıkları da “ gelen iddialar arasında.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ