Evet, hayır referandum seçimlerine Türkiye hazır mı?

Ziya KARA
Ziya KARA
  • 10.02.2017

Siz meçlisin kavga ettiğine bakmayın onlar al maaşı sonradan yönet siyaseti yapıyorlar.  Ölen olursa cenazeler de ön safta olurlar ama ölenler neden öldükleri bilmezler. İnsanlar ölmesin diye önlemini bile alamazlar.

timthumb

 

 

 

 

 

 

Sokak da gerçekleri görmeyenler gözleri gör olanlara söylüyoruz halkın sessiz olduğuna bakmayın büyük tehlike geliyor.

Kimsenin bilmediği gerçekleri neden birileri söylemiyor.

Evet, hayır seçimlerinde İSE 15 Temmuz olaylarından dağa büyük olaylar gelebilir.

Bu secim başka seçimlere benzemiyor. Ama ne hikmetse birileri bunu anlamış değil.

Gerçeklerimi istiyorsunuz yazalım yoksa size sizin yaptığınız gibi yalanlarımı adalım ama biz gerçekleri yazacağız.

Secimler başladığında ise partilerin irtibat büroları açılacak.  1 hafta güllük gülistanlık geçecek. Ama bu hafta dan sonra. İlk karanlık eylemi ise ülkücüler yapacak kendi aralarında kavga edecekler ve ilk kurşun burada sıkılacak ve olaylar başlayacak. Kim bu ilk kurşunu sıkacak Ülkücüler. Geçmiş den bu güne kadar devletin içinde olan etliye sütlüye karışmamış Ülkücüler. Sokak ülkücüleri değil bunlar

bazıları ise sokaklara da bazı ülkücülere rastlıyor anlar ise onlar kendilerini yönetemeyenler bunlar etliye sütlüye karışmazlar. Kendilerini avutan ülkücüler bunlar. Şimdi gelelim gercek ülkücülere geçmiş den bu güne kadar. Rant sağlayan ülkücülere. Karanlık ülkücüler. İse bu olayları neden yapacaklar..

Başkanlık sistemi geldiğinde ise aynı hayatı bulamayacak olduğundan ise bu olayları fişekliyecekler. Ve olaylar başlayacak. İlk kurşunu onlar atacak ülkücü ülkücüye ilk kurşunu sıkacak.

Arkadan ise başka gruplar girecek. İnsanlar ortalığı HDP  nin karıştıracağını sanıyor ama tam tersi olacak. Onlar pusuda bekleyecek ve ortalık karışınca ortaya çıkacaklar.

KİM BU SOLCULAR. Onlar ne yapacak. Onlar bağıracak çağıracak. Ufak tefek olaylar olacak. Bunların tapanları yok sadece bağırmakla kalacaklar ama en önemli tehlike ise geçmiş den bu güne kadar bu ülkeyi sömürenler onlar çok tehlikeli işte olayları fişekleyecek olanlar.

Gizli kişiler. Sokak eylemlerinde bunlar gizliden kalabalık yerlere kurşun sıkacaklar ve bomba atacaklar kaos yaratacaklar. Bir taraf dan laiklik elden gidiyor diye bazıları sokaklara çıkacak diyecek ki bakın kurşun sıkmaya başladılar bir taraf dan bazıları diyecek ki bakın laikliği savunanlar bize kurşun adıyor diyecek ama kimse gerçeği bilmeden olayların içine girecek. Bu olayları yapanlar ise gerçek kişiler kimler olacak Türkiye nin karanlık adamları yapacak. Geçmiş den bu güne kadar. Kara para kazananlar yapacak bir fiil kendileri sokakları karıştıracak. Ne solcular nede ülkücüler nede dinciler. Onlar sadece maşa olacaklar.

Dinciler tarikatlar ise sokak çatışmalarında hemen bu oyuna dahil olacak. Bazı yerlere Saldıracaklar. Onlarda oyunun parçası olacak

solcular ise ise sokak çatışmalarında hemen bu oyuna dahil olacak. Bazı yerlere Saldıracaklar. Onlarda oyunun parçası olacak

Ülkücüler. Sokak çatışmalarında hemen bu oyuna dahil olacak. Bazı yerlere Saldıracaklar. Onlarda oyunun parçası olacak.

Şimdi gelelim asıl kısıma muhafazakârlar. Kim bunlar. Babadan oğulla Türkiye nin Rant ını yiyenler.

Bunlar ne yapacak. Türkiye nin hazır parasını kazananlar asıl tehlike burada bunların birçoğu evet demeyecek.  Şu anlama geliyor. Türkiye nin Rant ını yiyenler. Bu olaylarda ise rahatsız başkanlık sistemi bunları da sorgulama yöntemi getirdiği için bunlar hemen karışıklık da yer alacaklar ama perdenin arka tarafında olacaklar.  Her türlü sokak eylemlerine destek verecekler gizliden bunları yapacaklar.

Solcu muhafazakârlar bunlar kim diyeceksiniz şimdi de bunlar solcuların içinde olan Solcu muhafazakârlardır kimsenin bilmediği gerçekler bunlar. Geçmiş den bu güne kadar Türkiye nin kaymağını yiyenler. Türkiye nin hazır parasını kazananlar Solcu muhafazakârlar  solcuları kullanacaklar. Asıl tehlike burada bunların birçoğu evet demeyecek.  Şu anlama geliyor. Türkiye nin Rant ını yiyenler. Bu olaylarda ise rahatsız başkanlık sistemi bunları da sorgulama yöntemi getirdiği için bunlar hemen karışıklık da yer alacaklar ama perdenin arka tarafında olacaklar.  Her türlü sokak eylemlerine destek verecekler gizliden bunları yapacaklar.

 

Sokaktaki bir çok insan diyor ki geçmiş den bu güne kadar bu ülkeyi karıştıranlar solcular. Ülkücüler. Dinciler. Atatürk cüler. Kendi aralarında kavga ediyor diyor ama perdenin arka tarafında ise onlar değil bunları maşa olarak kullanan karanlık hazır Rant yiyen insanlar bunları kullanıyor ve yönetiyor.

Evet, hayır seçimlerine İSE 15 Temmuz olaylarından dağa büyük olaylar BU NE DEMEK ŞİMDİ diyecekler. Evet, 15 Temmuz olayları devletin içinde olan bir kaç tarikatın olaylarıydı halk bunları püskürttü ve olaylar kapanma vaziyetine geldi ama bu referandum secimi ise başka secim. Bu ne 15 Temmuz olaylarına benzeyecek nede başka şeylere benzeyecek

Şimdi gelelim Türkiye nin karanlık yasa dışı örgütlerine bunlar Türkiye nin tüm ilçelerinde ve illerinde karışıklık da yer alacaklar birçok insan öldürecekler.

BU OLAYLAR İSE DARBE OLAYLARI OLMAYACAK HALK OLAYLARI OLACAK. VE ÖNÜNE GEÇİLEMEYECEK

Evet, hayır seçimlerini Türkiye atlatırsa büyük başarı olacak ama atlatacak gibi gözükmüyor. Şu anda devletin içi boş 15 Temmuz olayları devletin içine büyük zarar verdi.

Devlet ne yapmalı Evet, hayır seçimlerinde emniyet birimlerinde ise ayrı ayrı birimler kurmalı il ve ilçelerde ekipler ayrı çalışmalı devletin içinde ise bu olayları yapacaklara yardım edecek bir çok kişi var onun içindir ki Evet, hayır seçimleri kontrol edecek birim olmalı şu andaki içişleri bunun üstesinden gelemez olaylara anında müdahale edemiyor. Olaylar başladığın da ve ölü öldüğün da ise müdahale ediyor buda sıkıntı veriyor. Eğer olayları anında müdahale edilmezse ülke kan gölüne dönecek

Dünya tarihin de hiçbir yerde görülmemiş bir başkanlık secimi geliyor.

Tüm partiler ise fetö terör örgütünden korktuğu için başkanlık sistemini getirmeyi amaçlıyor.

fetö terör örgütünü elemanlarının devletin içinden yüzde 67 temizlendi geri kalan ise yüzde 33 devletin içinde hala temizlenmiş değil devletin ve Türkiye deki siyasi yapılanmanın içindeler. İşte korktukları bu başkanlık sisteminden sonra bunları temizleyecekler. Ama sistem de yanlışlıklar ile dolu ileriki dönemlerde sorunlar yaratacak vaziyet de hazırlanmış birileri birilerini ne tuzak kurmak için başkanlık sistemi hazırlanmış gibi gözüküyor. Görüken köy kulavuz istemez buda öyle bir şey

Anadolu halkı kendi kaderini bu referandumunda vermiş olacak

Valla bizden söylemesi bu secimler de olasıya kadar işi ehline vermezseniz vah bu ülkenin haline

Haber ziya kara.

Sokak araştırması yaptık yer altından araştırma yaptık devletin içinden araştırma yaptık örgütleri araştırdık herkes pusu da bekliyor. Kaos geliyorum diyor hem de bağıra bağıra geliyor. Bu olaylar ise ekonomik kiriz den beter geliyor.

Buradan bazıları bu yazıdan rahatsız olacaklar kışkırtma yapıyor diye söyleyecekler ama devleti uyardığımız için işlerine gelmeyecek birkaç baskı yapacaklar. Ama biz gazetecilik görevimizi yapıyoruz devleti ve halkı uyarıyoruz işimiz yetkilileri uyarmak. Eylem yapmak değil

Evet, hayır referandum seçimlerine Türkiye hazır mı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ