http://avrupabirligigazetesi.com.tr
2014-pronovias-gelinlikleri-1
KurbanBayramiGazeteIlaniBASKI copy

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım Yenikapı Mitingi’nde konuşuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım Yenikapı Mitingi’nde konuşuyor
  • 08.04.2017
2BC_varol44

Yenikapı’da evet mitingi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla düzenlenen ‘evet’ mitingi Yenikapı’da başladı. Miting kapsamında ilk konuşmayı Başbakan Binali Yıldırım gerçekleştirdi. Başbakan Yıldırım’ın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan konuştu. Erdoğan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na sert sözlerle yüklendi.

 

Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları şu şekilde:

İnşallah haftaya pazar sandıklar ‘Evet’le başka güzel olacak. İstanbul öyle bir evet demeli ki, Türkiye’ye kem gözlerle kim bakıyorsa onların yüreği titremeli. İstanbul 16 Nisan’da evet diyerek, 99 yıl önceki kara günlerin hayaliyle yanıp tutuşanlara dersini vermeli. İstanbul’da 16 Nisan’da Evet diyerek, FETÖ hainlerinin kökünü kurutmaya hazır mı? İstanbul Evet diyerek, PKK terör örgütünün kökünü kazımaya hazır mı? İstanbul 16 Nisan’da evet diyerek DEAŞ’ın kökünü kurutmaya hazır mı? İstanbul, CHP yönetimine dersini vermeye hazır mı? İstanbul Avrupa ülkelerine, ‘Avrupa Avrupa duy sesimizi’ demeye hazır mı?

Burası doğduğum büyüdüğüm şehirdir. Burası okuduğum çalıştığım şehirdir. Burası siyaseti öğrendiğim şehirdir. İstanbul’dan aldığımız eğitimle tüm Türkiye’ye hizmet etmeye devam ediyoruz. İstanbul’a olan aşkım başkadır. Girdiğimiz tüm mücadelelerde İstanbul kapı gibi arkamızda olduğu için hep başarılı olduk.

‘FACETİME’DAN TÜM TÜRKİYE’YE ÇAĞRIMIZI YAPTIK’

Kardeşlerim bir şey anlatacağım, çok önemli. O gece, 3.30 civarında Atatürk Havalimanı’na indiğimde orada beni on binlerce kardeşimiz karşıladı. Oradaydınız. Tabii F-16’lar üzerimizden uçuyor. Helikopterler uçuyor. Ve havalimanını çeviren darbecilere aldırmadan, geleceğine benim kardeşlerim sahip çıktı. Aynı gece benden 3-3 buçuk saat kadar önce orada birisi daha gelmişti. CHP Genel Başkanı. Kendi ifadesiyle “23.05-23.30″ civarında her neyse havalimanına iniyor. Bakıyor ki ortalık karışık. Bunu görünce hemen Bakırköy Belediye Başkanı’nın evine gidiyor. Geçenlerde kendisini izledim, ne dese beğenirsiniz? Diyor ki; Sayın Cumhurbaşkanımız beni haberdar etseydi ben gelirdim”. Yahu biz FaceTime’dan tüm Türkiye’ye çağrımızı yaptık. Sen de çıkıp gelseydin, niye gelmedin? Demek ki Kılıçdaroğlu’na iadeli tarife göndermemiz lazım. Ya bu kişi “Darbe olsa tankın üzerine ilk ben çıkarım” diyen bir kişi. Bu durumda olan bir kişinin bu ülkede yapabileceği bir şey olabilir mi? Kaçıp gider, “Ben beyanatımı verdim” diyor. “Darbelere karşı olduğumu söyledim” diyor. İyi ki söylemişsin ya.

“7 SEÇİM KAYBETTİ, 8’E HAZIRLANIYOR”

Sonra utanmadan “Bu bir kontrollü darbedir” diyor. Ey Kılıçdaroğlu, bu ifade var ya, şehitlerimizin ruhunu karartacaktır. Kontrollü koltukta oturan, her işin o şekilde yürüdüğünü sanır. Kasetle geldi ya, kontrollü koltuk. Çünkü bu kasetle oraya gelmiş olan bir kişi. 7 seçim kaybetti, 8’e hazırlanıyor. Ama inanın, yine gitmez. Gidemez, koltuk kontrollü.

Bu kardeşlerimizin Kılıçdaroğlu gibi bir felakete maruz kalması gerçekten çok üzücü. Onun için diyorum ki; 16 Nisan CHP’ye gönül vermiş kardeşlerimin de günüdür. Gelin, bu adamdan kurtulun. 16 Nisan’da rekor bir “evet” oyuna ulaşmamız halinde, artık bu zatın yerinde oturamayacağına inanıyorum. Türkiye’nin ana muhalefet partisini terör örgütleriyle aynı çizgiye getiren bir kişi, alternatif bir siyaset falan üretemez.

Hakkari’de miting yaptı, bir tane bile Türk bayrağı yok. HDP’lilerin desteğiyle yaptı bu mitingi. İşte bu iş yürek işidir. Bunu boşuna söylemiyoruz. Biz oralara çok gittik. Sayın Başbakan oralarda dolaştı. Şimdi de bakanlarımız oraları sürekli geziyorlar. Oralardaki inşaatlar tam gaz devam ediyor. Gitmediğin yer senin değildir. Onlara bırakmayacaksın. Ama bunlar teşkilat bile kuramadılar oralarda. Bir gün FETÖ’nün borazanlığını yapan, ertesi gün PKK’nın seviciliğini yapan bir parti, cumhuriyetin partisi olamaz.

CHP milletvekillerinin bu halk oylaması kampanyası döneminde vatandaşları tehdit etmekten, kahvede darp etmeye kadar sergilemedikleri rezalet kalmadı. 16 Nisan’dan sonra artık o işler öyle kolay olmayacak. İşte, 16 Nisan’a, yeni yönetim sistemine bunlar ondan dolayı karşı çıkıyorlar.

Bu sabah Trabzon’da konuşuyor. Sevgili kardeşlerim ne diyor biliyor musunuz? Partili cumhurbaşkanlığını eleştiriyor. “Ya” diyor “Partili cumhurbaşkanlığı olur mu? Partiyi mi, ülkeyi mi yönetecek” diyor. Gazi Mustafa Kemal de hem cumhurbaşkanı hem de CHP’nin genel başkanı değil miydi? İsmet İnönü keza, öyle değil miydi? Az biraz geçmişini oku, tarihini öğren ya. Bak onlara, ya senin geçmişinde bunlar var.

Sen demek ki şimdi geçmişinden rahatsızsın. Kaldı ki, dünyada bunun örnekleri çok. Ama nasıl kandırır milleti değil mi? “Böyle olan bir cumhurbaşkanı tarafsız olabilir mi?” diyor. Demek ki Gazi Mustafa Kemal, İsmet İnönü tarafsız değildi.

BİZDE TARAFSIZLIĞIN DANİSKASI VAR

Biz Yavuz Sultan Köprüsü’nden şunlar geçer, bunlar geçemez diyor muyuz? Biz Çanakkale Köprüsü’nden şunlar geçer, bunlar geçemez diyor muyuz? Bizde tarafsızlığın daniskası var be! Hayırcıların zihniyeti bu işte.

Geçen Bursa’daydım. Dediler ki; “Ya bir saatte geldik be”. Balıkesir’deydim, “Ya 1.5 saatte geldik be” dediler. Şimdi modern olmak bu. Onların diliyle çağdaş olmak bu. İcraatla olur bu iş icraatla, lafla değil. Şimdi çadıra girdim, ‘hayır’ çadırına. Dedim ki “Niye hayır diyorsunuz?”. Ne dediler biliyor musunuz? “Çağdaş bir Türkiye için hayır diyoruz”. Ya “Bak işte şurada Yavuz Sultan Selim Köprüsü var, biz çağ dışı mıyız?” dedim. Hemen makas değişti.

“Neden Tayyip Erdoğan değil de Yavuz Sultan Selim koydunuz” dediler. Tayyip Erdoğan ne kadar mütevazı ki kendi adını buraya koymadı. Niye Yavuz Sultan Selim? Çünkü o Osmanlı’nın en önemli sultanlarından biri. Oraya o yakışır. Biz yaptığımız zaman bunu yaparız. Bizim derdimiz bu konuda tarihimizle bugünü buluşturalım. Yarına öyle gidelim. Kardeşlerim, sayın Kılıçdaroğlu’nun bunu bir öğrenmesi lazım. Ben diyorum ki, bu kadar hizmetler veriyoruz. Görüyorsunuz değil mi, dev hastaneleri görüyorsunuz. Şimdi burada genç kuşak bunu bilmeyebilir. Hastanelerde çektiğimiz çileler var. Sayın Kılıçdaroğlu bu ülkede SSK genel müdürlüğü yaptı.

Nasıl, başarılı bir genel müdür değil mi? Bir de bizim hastanelere bakalım. Nasıl? Sayın Başbakan ile Mersin’i açtık. Sayın Başbakan Isparta’yı, Yozgat’ı açtı. Niye? Bizim vatandaşımız her şeyiyle buralara layık. Ecdadımız Kanunu devleti feda etti bir sağlıklı nefese. Biz de o yoldan gidiyoruz. İşte, bu zatı tanıyın. Delil, belge gırla. Gençleri parlamentoda istemiyor. Neymiş? 18 yaş olmazmış. Olur da bunlar askere gitmeyecekmiş. Sanki parlamento 18 yaş ile dolacak. Karşı geliyor. Bu 10 mu olur, 15 mi olur bilemiyoruz. Şu an 25-30 yaş arası 5 kişi var parlamentoda. Yasal düzenlemeler geldiğinde bedelli asker statüsüne sokarız veya yapmasın. Parlamentoda yapılan iş askerlikten geri mi? Hafife alıyorsun bu işi.

BİZ ÖLÜMÜ KORKUTAN İNSANLAR OLARAK YOLA ÇIKTIK

Şunu unutmayın. Milletimizin yarısından fazlasının gönlüne giremeyen hiç kimsenin bu ülkede iktidara gelme şansı bulunmuyor. Ana muhalefet partisi böyle bir imkanı elde edemeyeceği için ya başındakini değiştirecek, ya da siyaset müzesinde yerini alacak. İstanbul, 16 Nisan’da “evet” diyerek şehitlerinin, gazilerinin hatırasına sahip çıkıyor mu? Terör örgütlerinin güdümüne girenlere haddini bildiriyor mu? (Evet sesleri) Kardeşlerim, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi Türkiye’nin önünde yeni bir yol açacaktır. Dışarıdakiler bunu çok iyi görüyor. Batı bunu çok iyi biliyor. Almanya, Belçika, Hollanda, İsviçre, İsveç, bunların tutumu buradan kaynaklanıyor. İsviçre Parlamentosu’nun önünde bu kardeşinizin şakağına silah dayıyorlar neden? Polisler orada, parlamento orada, hepsinin gözü önünde bu yapılıyor. Hiçbirinin sesi çıkmıyor. Fakat onlar şunu bilmiyor. Bizler Allah’ın izniyle ölümü korkutan insanlar olarak yola çıktık. Kefenimizi giyerek yola çıktık. Bunlar dengeyi kaybettiler. Türkiye gibi bir devlete karşı sergiledikleri terbiyesizliklerin üstüne her gün yenisini ekliyorlar.

Bakanlarımıza, milletvekillerimize karşı uygulanan baskıların haddi hesabı yok. İstanbul’dan yurt dışındaki vatandaşlarımıza sesleniyorum. Aman ha, işi hafife almayın. Muhakkak sandıklara gidin, oylarınızı kullanın. İnanıyorum ki bu kardeşlerim, bu seçimde işi çok daha ciddiye aldılar. Oylarını da kullanıyorlar. Şimdi hedef bu ülke için, memleketimiz için. Seçim dönemlerinde yurt dışında kampanya yapılması, yeni bir durum olmadığı halde bu seçimde bunu yaptılar. Biz bunların hepsini aştık, aşıyoruz. 40 yıldır siyasetin içindeyim. 40 yıldır bu çalışmaların yapıldığını biliyorum. Bu sefer neden engellenmeye çalışıldık? Bu halk oylamasının alelade bir seçim olmadığını çok iyi biliyorlar.

İzzetli bir toplum, şu anda karşımda. Bu toplum sadece Rabbine sığınır. Mağdurlara, mazlumlara, sayıları milyonları da bulsa kucağını açar. Suriyelilere kucağımızı açtığımız gibi. İzzet sahibi olmayanlar ise sınırlarına duvarlar örerek içeriye bu muhacirleri almazlar. Onlardan kurtulmaya çalışırlar. İstanbul, tarihi boyunca kendine sığınan herkese gönlünü açmış bir şehirdir. Bugün de İstanbul, tüm sıkıntılarına rağmen yarım milyon Suriyeli muhacire kucak açmış bulunuyor.
Bakınız şu anda 8 günümüz var. Kapı kapı dolaşmaya var mıyız? Ama durmak yok. Hanımlar durmak yok. Sadece dolaşmak değil, telefonla herkesi arayacağız. Anlatacağız. Bu mücadele sıradan bir mücadele değil.

BUNLAR TOPLANIP VATİKAN’A GİTTİLER

Öyle bir ses verin ki Hollanda’dan Belçika’ya tüm Avrupa duysun. İstanbul, 16 Nisan’da “evet” diyerek Avrupa’ya medeniyet dersi veriyor mu? İstanbul, 16 Nisan’da “evet” diyerek Avrupa’ya adalet dersi veriyor mu? 16 Nisan işte tüm bu vasıflarıyla, İstanbul’un Avrupa’nın üzerine güneş gibi doğduğu gün olacaktır.

Bunlar toplanıp Vatikan’a gittiler. Bunların içinde ateistler var, ortodokslar var. Papa’nın karşısına dikildiler. Papa da bunlara nasihatlerini çekti. Ah İstanbul, bunlar tek millet. İstanbul’a meftun olmak öyle sözde kalmaz. Biz 16 Nisan’da Vatikan’ı da takip edeceğiz, İstanbul’u da.

İstanbul çöplük müydü? Suyumuz var mıydı? Hava kirliliği berbat mıydı? Bunlardan kurtulduk mu? Şimdi de yine aynı zihniyet iş başında. İstanbulumuz metrobüslerden tutunuz, metro sistemlerine varıncaya kadar belediye başkanımız aynı kararlılıkla çalışmalarımıza devam ediyor. Kardeşlerim bakınız şu anda İstanbul’a öyle bir havalimanı yapıyoruz ki, dünyanın bir numarası olacak.

Bu öyle Kılıçdaroğlu zihniyetiyle, SKK’yı idare edemeyenlerle olmaz. Biz eserlerimizle ortadayız. Ziya Paşa ne diyor? Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri. Laf değil, icraat. İnşallah cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle İstanbul’a çok daha büyük eserler kazandıracağız.

BAŞBAKAN YILDIRIM: “8 AY ÖNCE BU MEYDANDA DARBEYİ LANETLEYEN KILIÇDAROĞLU…”

Yıldırım, “1.Dünya Savaşı’nda olduğu gibi Türkiye’yi dize getirmek, istikametini çizmek isteyenler karanlık bir oyun peşinde. Kimi zaman bölücü terör kimi zaman kardeş kavgası, kimi zaman ekonomik krizlerle Türkiye’nin yolunu kesmek istiyorlar. Cumhurbaşkanımıza suikast planları yapıyorlar. Hükümeti yok etmeye çalışıyorlar. Milletin Meclisi’nin üzerine bombalar yağdırıyorlar. Ama başaramadılar, başaramayacaklar. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi kuşkusuz en büyük eserimiz olacak” dedi.

Başbakan Yıldırım, “İstanbul’a 15 Temmuz gecesi gösterdiği o unutulmaz direniş için şükranlarımı sunuyor teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktığınız için sizlere teşekkür ediyorum İstanbul. Canlarını veren ama İstanbul’u, Türkiye’yi vermeyen şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum. 15 Temmuz’a tiyatro, kontrollü darbe diyenlere de İstanbul 16 Nisan’da cevap vermeye hazır mı? 8 ay önce bu meydanda darbeyi lanetleyen Kılıçdaroğlu, bugün ’15 Temmuz kontrollü bir darbedir’ diyor. Madem yalandı, senaryoydu Yenikapı mitingine katılıp neden millete yalan söyledin ey Kılıçdaroğlu. İstanbul bugün, ‘sizi denize dökeceğiz’ diyenlere Yenikapı Meydanı’ndan cevap veriyor. Muhteşemsin İstanbul, muhteşem” diye konuştu.

“1.DÜNYA SAVAŞI’NDA OLDUĞU GİBİ TÜRKİYE’Yİ DİZE GETİRMEK İSTEYENLER KARANLIK BİR OYUN PEŞİNDE”

Yıldırım, “1.Dünya Savaşı’nda olduğu gibi Türkiye’yi dize getirmek, istikametini çizmek isteyenler karanlık bir oyun peşinde. Kimi zaman bölücü terör kimi zaman kardeş kavgası, kimi zaman ekonomik krizlerle Türkiye’nin yolunu kesmek istiyorlar” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZA SUİKAST PLANLARI YAPIYORLAR. HÜKÜMETİ YOK ETMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Başbsakan Yıldırım, “Cumhurbaşkanımıza suikast planları yapıyorlar. Hükümeti yok etmeye çalışıyorlar. Milletin Meclisi’nin üzerine bombalar yağdırıyorlar. Ama başaramadılar, başaramayacaklar. Ne çukur kazanlar. Ne de Pensilvanya’nın alçak FETÖ örgütü milletin yolunu kapatamadılar, kapatamayacaklar. Allah’ın yardımı, milletin desteği ile her türlü saldırıyı püskürttük, püskürtmeye devam edeceğiz. Halkın tercihini sindiremeyenlere dik durduk, demokrasiyi koruduk” diye konuştu.

“ŞER ODAKLARIYLA DAHA DA GÜÇLÜ MÜCADELE İÇİN İSTANBUL BİR MİLAT OLACAK”

Yıldırım, “Şer odaklarıyla daha da güçlü mücadele için İstanbul bir milat olacak. Her ‘evet’ şer odaklarının hesaplarını bozacak. 16 Nisan’da dostları sevindirip düşmanları üzmeye hazır mısınız? İçeride dışarıda güçlü Türkiye’ye var mısınız? Vesayet odaklarını bitirmek için ‘evet’ diyecek miyiz? Kutuplaşama değil kucaklaşmaya hazır mısınız? Dev projeler için hazır mısınız?” diye sordu.

“CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ KUŞKUSUZ EN BÜYÜK ESERİMİZ OLACAK”

Başbakan Binali Yıldırım, “Türkiye’nin en büyük eserini inşa etmeye 8 gün sonra, Merhum Alparslan Türkeş’in, Turgut Özal’ın, Süleyman Demirel’in, Muhsin Yazıoğlu’nun hocamız Necmettin Erbakan’ın hayalini gerçeğe döndürmenin yolunu açacağız. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi kuşkusuz en büyük eserimiz olacak sayın Cumhurbaşkanım. Türkiye’de artık güçlü hükümetler, Meclis dönemi başlıyor. Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak. Vesayetçiler artık tarihin derinliklerinde yok olacaklar. Kalıcı istikrara kavuşacak Türkiye. Bugün İstanbul tarih yazıyor. 16 Nisan’da bütün dünyanın gözü sizde olacak. Tarihin akışını da değiştireceksiniz” ifadelerini kullandı.

 

 

Başbakan Binali Yıldırım, Yenikapı Mitingi’nde konuşuyor

AVRASYA TÜNELİ KAPALI 
Miting nedeniyle Yenikapı’ya bütün yollar trafiğe kapalı. Yarın aynı yerde MHP’nin gerçekleştireceği miting nedeniyle yollar Pazar akşamına kadar kapalı kalacak. Avrasya Tüneli de miting sebebiyle araç geçişlerine kapatıldı.
ÖZEL SAHNE
Miting için 16 metre yüksekliğinde 95 metre genişliğinde sahne kuruldu. Sahnenin iki yanına Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım’ın dev posteriyle birlikte ” Evet söz de karar da milletin” yazıldı. Sahne için 600 ton malzeme kullanıldı.
PROTOKOL YOK
Mitingte protokol bölümü olmayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım  şehit yakınları, gaziler ve engellilerle birlikte oturacak.
MİTİNGE ULAŞIM
Miting sebebiyle Yenikapı meydanı içinde ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Miting için 5 bin polis 700 sağlık personeli görev yapacak. 185 deniz aracı ve binlerce otobüs de mitinge katılanlar için görev yapacak.
YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ 
Mitingin alanı ve çevresinde bulunan geniş bir alanda alınan yoğun güvenlik önlemleri dikkat çekti. Vatandaşlar, iki ayrı aramadan geçerek alana giriş yapıyor. İlk aramada üst araması ve çanta kontrolleri yapılırken mitinge alınana girilecek son noktada ise x-ray cihazları ve dedektör kapılarından güvenlik sağlanıyor.
Marmaray ve Metro istasyonunda alınan çok sayıda polis var. Polisler ekipleri bazı yolcuların vazilzlerini aradıkları görüldü.
DİKKAT ÇEKEN PANKARTLAR
Miting alanına gelenlerin açtıkları pankartlar da dikkat çekiyor. Bir grubun üzerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın elinde tabancalı resminin bulunduğu bir pankartla alana geldiği görüldü.  Pankartta ayrıca Erdoğan’ın yan sıra ellerinde silahlarla Binali Yıldırım, Devlet Bahçeli ve Süleyman Soylu’nun resimleri de bulunuyor.
55-vert
3vert
4444vert
144vert
17vert
7vert
6vert
4-vert
2-vert
11vert
1vert
abgazetesin
ABD basınından Kaşıkçı cinayeti videosu
Amerikan New York Times gazetesince, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetinin kronolojisinin aktarıldığı bir video yayınlandı. Amerikan New York Times gazetesinin...
İsmail Ergüneş,belediye başkan aday adayı oldu
Ak Parti Gaziosmanpaşa’da başarılı bir ilçe başkanlığı süreci yaşayan Av. İsmail Egüneş,Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Yerel seçimler yaklaştıkça...
Fethullah Gülen, her an bir gece ABD den.Türkiye ye iade edilebilir.
Hani darbeyi Türkiye de  batı ve ABD yapmıştı ABD ile Türkiye arasında büyük pazarlık. 2019 yerel seçimlerin de ak parti büyük...
Şahin Pirdal Gaziosmanpaşa Belediye Başkan aday adayı oldu
Mart 2019 yerel seçimler öncesi siyasi partilerde Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuruları hız kesmeden devam ediyor. Geçen dönem Ak parti...
İş adamı cinayetinde tefeci çetesi izi
İstanbul’da dün akşam silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Crispino Erkek Giyim’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Gültekin’in, tefeci çetesi tarafından...
TBMM Plan Bütçe Komisyonu’nda gerginlik!
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda HDP’li bir milletvekilinin doğudaki operasyonlar için ‘işgal’ sözcüğünü kullanmasına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tepki göstererek,...
CHP’de belediye başkan adayları belli oluyor: İşte 245 kişilik tam liste
Geçtiğimiz ekim ayında 105 belediye başkan adayını açıklayan CHP bugün de 140 ismi kamuoyuna duyurdu. Buna göre; milletvekili Ahmet Akın...
Gaziosmanpa da yerel secimler de şenlik başlayacak kısasa kısas olacak
Mustafa Kemal Özenç    konuşursa CHP de ve Ak partide birçok eski ve yeni meclis üyesinin siyasi hayatı bitebilir. Kimlere...
Kaşıkçı’nın gazetesinden flaş iddia! ‘Örtbas operasyonu var’
ABD. Suudi Arabistan Türkiye üçgeni Kaşıkçı neden öldürüldü kayıt dışı silah ve petrol kaçakçılığını buldu ve onu yok ettiler. Washington...
BU EYLEMİN ARKASINDA BİR ŞEY VAR.
Bırakın bu Emine Şahin’i Bazıları Türkiye de gündemi değiştirmek için her dönem bunu yapıyor. Atatürk ilah olmadığı Türkiye halkı biliyor...
Murat atım ak parti Sultangazi ilçesi belediye başkan aday adaylığına başvurdu
Sultangazi eski ilçe   Başkanı Av. Murat Atım  Ak Parti İlçe Başkanlığına gelerek Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu  Av. Murat...
15 Temmuz’un en kritik ismine tahliye
FETÖ darbe girişiminin kilit isimlerinde biri olan ve 2 yıldır tutuklu bulunan MİT Elektronik Teknik İstihbarat Başkanı Basri Aktepe, 15...
Eyüp CHP ‘nin adayı belli oldu Sır gibi saklanan  CHP Eyüp Sultan belediye başkan adayı, Hüseyin Selami Çelebioğlu
Hüseyin Selami Çelebioğlu Kimdir ? H Selami Çelebioğlu 1 Ekim 1967 yılında Fatih,İstanbul da doğdu. -Çocukluğu ve gençliği Fatih ve...
Tonyakoop’ fabrikasında üretime ara verildi, sütler elde kaldı
Laf da bakanlık destek veriyor ama ortalık da yoklar Tarihi Osmanlı Dönemi’ne uzanan, 360 tereyağının sunulduğu yarışmada birinci seçilen, Trabzon’un coğrafi...
Gaziosmanpaşa belediyesi zabıtalarında zorbalık bu ne be
İstanbul Gaziosmanpaşa belediyesi zabıtaları sokakta kağıt Toplayan vatandaşın kağıtlarını altı aç kaldılar kalıba Ülke insanı geçinebilmek için sokaklarda kağıt Topluyor...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
http://avrupabirligigazetesi.com.tr/