2014-pronovias-gelinlikleri-1
KurbanBayramiGazeteIlaniBASKI copy
Avrupa Birliği Gazetesine Hoş Geldiniz
$ DOLAR → Alış: 3,80 / Satış: 3,81
€ EURO → Alış: 4,66 / Satış: 4,68

Belediyelerdeki Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarmışlar

Belediyelerdeki Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarmışlar
  • 24.01.2018
2BC_varol44

 BELEDİYELER FARKLI YAPILAN YOLSUZLUK AYNI

Beşiktaş Belediyesi ve Ataşehir Belediyesi Gaziosmanpaşa Belediyesi

Yolsuzluk olayları aynı…

Geçmiş den bu güne kadar ağ gibi kurumları sarmışlar.

Geçmiş de trilyonlarca para buhar olmuştu.. Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarmışlar. Ve dosyaları kapatmışlar.

Gerçekler yıllar sonra ortaya cıktı

 

Bylock programının şifresi olmadan kimse geremez ancak terör örgütü ve fetö/pdy  elemanları  her hangi birine bu şifreyi verirse birbirlerinle ağ bağlantısı kurabilir işte birbirlerinle böyle haber ağı kurmuşlar.

İçişleri’ Bakanlığı  Beşiktaş Belediyesi ve Ataşehir Belediyesin de yolsuzluk olaylarına operasyon yaptı Neden  Gaziosmanpaşa Belediyesinde Erhan Erol dönemin deki yapılan yolsuzluk olaylarında  operasyon yapmıyor.?

Hukuk bölümünde çalışanların bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütünün kullandığı Bylock programı  kullandıklarına dair iddialar var.

Yolsuzluk olaylarına karışanların birçoğu hali hazırda Gaziosmanpaşa Belediyesinde çalışıyorlar.  Temiz toplum istiyorsa bir ülke bu kayıp paraların TERÖR ÖRGÜTÜ ve  FETÖ/PDY “ye  gittiği aşikâr ortaya çıkacaktır …

Geçmiş de Gaziosmanpaşa Belediyesinde başkanın kaşesini kullanıp imar da trilyonlarca para yok olmuş ve yolsuzluk Sahte İmzalı ve Sahte Kaşeli Projeler, YÜRÜTÜLEN ARSALAR: Gaziosmanpaşa Belediyesi İRTİBATLI YOLSUZLUKLAR! Yapılmıştı…

İŞTE O DÖNEME AİT GERÇEKLER

 

Gaziosmanpaşa’ belediyesin de 26.01.2012 tarihinde olan yolsuzluk olaylarının perde arkası

 

Gaziosmanpaşa’da 2. Asliye Hukuk Mahkemesi tanığın ifadesini kabul etmeyip retti karar verdi.

Dr. Erhan Erol döneminde yolsuzluk olmuş ve dava hali hazırda devam ediyor.. Tarih. 26.01.2012 Gaziosmanpaşa’da yolsuzluk olmuş ve gazetemizle belediye arasında belediyeye iftira davası hala devem ediyor.  

Ve olan bir yolsuzluğu iftira diye mahkemeye başvuran belediye hukuktan ve kanun boşluklarından faydalanıp her şeyi Sümer altı yapmışlardı ama bir tanık ortalığı karıştırdı.

Belediye hakkında gerçekleri anlatmaya karar veren olan tanığın ifadesini kabul etmeyip İstanbul Gaziosmanpaşa’da 2.Asliye Hukuk Mahkemesi retti karar verdi.

İşte bu olayda Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarıldığı ayyuka cıktı işte bu kamuda olan yolsuzlukla her şey meydana çıkmıştı şahit yıllar sonra konuştu ama mahkeme onu ifadesini alamaya bile denezül etmedi 

Gerçekler yıllar sonra ortaya cıktı

 

Şahit gerçekleri anlattı ama İstanbul GAZİOSMANPAŞA 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE Dosya Numarası:2011/ 713 /806

mahkeme onu dinlemedi ve şahitliğini reddetti

İşte Gaziosmanpaşa Belediyesinde yolsuzluk olaylarında gerçekleri bilen Tanık ERTAN ÖZTÜRK un ifade tutanağı

T.C  İstanbul GAZİOSMANPAŞA 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE

Dosya Numarası:2011/ 713 /806

Küçükköy deki meydanda bulunan yeri bana, emlakçı sıfatıyla, Yer sahipleri verdi. Bende A. BETON SAHİBİ olan B.bey “e 560 Bin TL karşılığında sattım. O” an için bir miktar para aldım… yer sahiplerini buraya getirdim, yer tapu TAHSİSLİYDİ. Tapu tahsis belgesi vardı, belediyeye gittik belediyeden tapuyu almak için,  Yer sahibi olmadan olmaz dediler bizde yer sahiplerinden birini getirdim, yer sahibiyle belediyeye gittik, Orada bizi memur Önder bey Diye birisi karşıladı. İçerde kapıştık, yer sahiplerini getirdim dedim. Ayrıca burayı da sattım A. Betonun sahibi B. bey ile Anlaştık, Ben arsa sahiplerinden birini getirdim Arsanın belediyeye olan  borcunu ödemek için parayla gittik, Ancak Memur Önder Bizden Parayı almadığı Gibi  üçü de birden burada olması lazım dedi.

Yer sahibinden birisi burada parayı yatırmak için beklediğini söyledim. Bu sefer 3 ünü de çağırın gelsin dedi… Belediyeden kim aradıysa birileri A.Beton “a Arıyorlar, belediyeden yerin parası şu kadar tutacak, falanca kişi buraya talip siz bu işten vaz geçin diye, tehditler ediliyor… bir sonraki telefonda ise, Telefonda yarım saat konuştu ve almaktan vaz geçti…. Sonradan öğrendiğim kadarıyla arayan kişi, iş adamı R…  karşı tarafa bunlar yabancı değil arsayı S. T.” ya verilmesi gerektiğini söylemiş…

Sonrasında Beni tehditle başka başka kişiler Aramaya başladı. Bizim Babaya yanlış yapmışsınız şeklinde ifadeler kullanmaya başladılar ben baba kim bilmiyorum diyince T. “ İnşaat dediler, bende onlarla konuşmak için beni tahdit eden kişilerle buluştum..

Kim bu T. İNŞAAT “ diye sordum S. T. “dediler, bizim babamızın parası sana geçmiyor mu diye soru sorunca ben de A. BETON OLMAZDA T.İNŞAAT OLUR Dedim… kim parayı verirse ben ona satarım dedim zaten ben emlekçıyım dedim…

O arada birisi Süleyman Tavlı, yı aradı, abi seni istiyor babamız dediler, aldım telefonu elime, sanki beni kırk yıldan beridir tanıyormuş gibi canım ciğerim, diyerek başladı söze… benim yapı denetim şirketim var orada görüşelim dedi. Görüşmeye gittim, Süleyman T. İle anlaştık…

İşi ertesi günü bitirmek için anlaştık, noter satışı sonrası insanları parasını vermek üzere konuştuk.

Biz onlara satışı yaptık, Süleyman T. “kıvranmaya başladı. Anlaşma 560 Bin iken 400 Bin TL sini verdi Sonrasında 100 bin TL “bir aylık çek versem olur mu ? dedi. Paranın geri kalanını da filan gün vereceğim diyerek söz verdi….

Aradan bir süre geçtikten sonra yer sahipleri beni aradı. Biz Gaziosmanpaşa “ belediyesini dolandırmışız bize tebligat geldi, bu nasıl olur biz Gaziosmanpaşa belediyesini bilmeyiz bile dediler…

Bende S. T. “yı aradım durumu anlattım. S. bey bana yok öyle bir şey dedi. Gaziosmapaşa “ belediyesinde yolsuzluk var dedi. Şurada bir avukat var git bu insanları savunsun dedi. Bende itiraz ettim insanlar yaşlı başlı insanlar mahkemeye gelip gidemezler, bunların mahkemeyle ne işleri olur yerlerini sattılar paralarını bile alamadılar dedim., mahkemeye çıktık..  ben iş için edremite gittim, orada tutuklandım bu olay yüzünden 3 ay cezaevine girdim Havran kapalı cezaevinde yattım..ben şu anda imzaya gidiyorum halen suçumun ne olduğunu bilmiyorum.  Biz satışı yaptıktan sonra S. T. “ Tapuyu almış, 560 bin TL “ ye Aldı bizden daha Paranın Tamamını bile ödemedi. 1Milyon Beşyüz Elli Milyona Satmışlar orayı, Belediyeye “ ödeme yapılmış Gibi göstermişler, Belediyede olup bitenden belediye çalışanlarının hepsinin haberi vardı.

Biz malı sattıktan sonra buraya “ Tapu tahsisli yere  borcunu ödemeden ruhsat Çıkardılar….

Biz parayla gitmiş olmamıza rağmen bizden parayı almadılar isterseniz bize belediye başkanına çıkın bu sizin işiniz olmaz dediler.

Ben Arsayı Devrettikten sonra belediyedeki memurlar, İmardan sorumlu olan Başkan Yardımcısı, ile birlikte o dönemde belediye Başkanlığı Yapan Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol “ un İmzasını ve kaşesini Kullanıp arsayı  Borçsuz gösterip  Tapu tahsisli ruhsat Çıkardılar….

TALEP: Yukarıda açık bir şekilde yazılan “ifademin gereğinin yapılmasını, arz ve talep ederim

ERTAN ÖZTÜRK

 

İşte geçmiş deki yolsuzluk yazıları

O dönemler de muhalefet partilerin den hiç kimse bu konuda hiçbir açıklama yapmamıştı buda soru işareti bırakıyor insanlarda..

BELEDİYE BAŞKANI YOLSULUĞU ANLADIM İHBAR ETTİM DEDİ:

O dönemde Belediye Başkanı Olan Dr. Erhan Erol “ yolsuzluk yapıldığını anladığım zaman ben kendim bizzat Cumhuriyet savcılığını arayarak suç duyurusunda bulundum diyerek basın toplantısı yapmıştı. Ancak aradan süre içinde ceza evine girenler çıktı mamur olanlar görevlerine geri döndü, nasıl oluyorsa yolsuzluğu haber yapan Avrupa Birliği Gazetesi çalışanları halen yargılanıyor.

 

Erhan Erol dönemin de görevliler ve kamu da çalışanlar siyasi kolları .2012 önceleri Gaziosmanpaşa’da yolsuzluk yapılmış ve trilyonlarca para buhar olmuştu..

 

Gaziosmanpaşa’da yolsuzluk operasyonu

Gaziosmanpaşa Belediyesi’ne müteahhitlerin borçlarını silip karşılığında rüşvet aldığı öne sürülenler hakkında aralarında belediye çalışanlarının da bulunduğu 11 kişi gözaltına alınmıştı..

 

Ve birçok olayda da Gaziosmanpaşa Belediyesi başkanının mührünü kullanıp müteahhitlerin borçlarını rüşvet karşılığında sildiği anlaşılmıştı. Müteahhitlerin borçlarını bilgisayarda ödendi gibi gösterilip bu yönde sahte belge de düzenlendiği belirtildiği yazılmıştı.

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi Teftiş Kurulu, 4 ay süren araştırmasının ardından yolsuzluk olduğunu belirledi. Bazı belediye çalışanlarının müteahhitlerin borçlarını rüşvet karşılığında sildiği anlaşılmıştı. Müteahhitlerin borçlarını bilgisayarda ödendi gibi gösterilip bu yönde sahte belge de düzenlendiği belirtildi. Aralarında belediye çalışanları, iş takipçisi ve müteahhitlerin de bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı. Emniyette yapılan sorgulamanın ardından  11 şüpheli adliyeye sevk edilmişti kamu görevi yapanlar ise görevi kötüye kullanmaktan cezaevine girmişti ama bu olaylarda ise gerçek suçlular değil masum birkaç suçlu bulup içeri atmışlardı. Gerçek suçlular dışarıda hala hazırda görevdeler.

Türkiye adamın varsa kurtarırsın

 

Bu yazıdan Ziya Kara sorumludur..

abgazetesin
Köyüne dönene 300 koyun projesi detayları belli oldu! Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı açıkladı”
Merası olacak, barınağı olacak, bu işle iştigal etmiş olacak, kredibilitesi olacak. Herkese vereceğiz diye bir kaide yok  300 KOYUN İÇİN...
Cumhuriyet’in mirası şeker fabrikalarının hikayesi
Elimizde ne varsa satıyorlar Türkiye’deki Şeker Fabrikalarının kuruluş çalışmaları 1840’lı yıllara kadar dayanıyor. Ancak uzun yıllarca büyük emekler verilerek kurulan...
36 bin kadını dolandıran kadın:  Kadınlar bıçaklanınca kendilerine geliyorlar
AVA İşyerim’ isimli bir şirket tarafından dolandırıldığını iddia eden kadınlar, Esra Erol’un programına katıldı. Programda şirketin ortaklarından Suna Uçanlar’a ait...
Darp ettikleri öğrenciyi cep telefonuna çektiler
yatılı bir öğrenci yurdunda çete kurmuşlar işkence yapıyorlar yöneticilerde seyretmiş ülkede neler oluyor torpilli insanlar ardık bu ülkede sorun olmaya...
Ak Parti’de İlçelerde Yenilenme Başlıyor mu?
Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’na Bayram Şenocak’ın atanmasından sonra gözler ilçe başkanlıklarındaki değişimlere çevrildi. Ak Parti İstanbul İlçe Başkan ve...
SİYASETDE KIRAN KIRANA YARIŞ 2019 İÇİN HER ŞEY HAZIR.
Birileri cumhurbaşkanına yalan atıyor hem de daniskalı 16 Nisan 2017 de  51, 4 “evet”, yüzde 48,6 “hayır çıkmıştı ama 2019...
Reuters iddiası: Suriye Afrin’e giriş yaptı
Reuters haber ajansının geçtiği son dakika haberinde, Suriye hükümetine destek veren güçlerin Afrin bölgesine girmeye başladığı iddia edildi. Ankara terör...
Kandilli’den İstanbul depremi hatırlatması: 7’nin üzerinde deprem yakın  Kandilli’den İstanbul depremi kulak arkası yapıyorsunuz ama deprem her an olabilir
  İstanbul yerle bir olacak kaçış yok tüm yollar kapanacak halkın sığınacak parkları ise İstanbul da yok bir çok park...
Hızır Cem’i 
Kurumumuzun adı: Cem Vakfı İstanbul Gaziosmanpaşa Ahmet Yesevi Cemevi Şubesi. Başkanımızın Adı: Şahin Çolak Onursal Başkanımızın Adı: Cemil Kılıç Benim...
Dora Süs Evi
Sarıgöl Mah. Okul Sk. No :9/A Gaziosmanpaşa /İst İrtibat : 0553 531 17 54
Eyüpsultan’a 12 adet Aile Sağlığı Merkezi müjdesi
Eyüpsultan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve her Perşembe günü saat 20:23’te Facebook üzerinden canlı...
Ünlü iş adamına FETÖ’den yakalama kararı
İstanbul’da yürütülen soruşturma kapsamında, Bank Asya’ya 7 milyon 400 bin lira aktarılmasıyla ilgili yürütülen soruşturmada Elvan Gıda’nın sahibi Hidayet Kadiroğlu...
Bayrampaşa belediyesi ve Toptancı halleri camii yaptırma ve yaşatma derneği hal şoförlerini cenabet gezdiriyor
TILKA seyret https://www.facebook.com/ziya.kara.180/videos/574528762893074/ BU İŞİN ALTINDAN FÖTOCULAR CIKMAZSA ŞAŞARIM 2014 iş yeri mühürlenen ve mağdur edilen vatandaş ise o günden...
İddia: Çocuk Tecavüzcüsü Cezaevinde Öldürüldü!  Çocuk Tecavüzcüsünü Cezaevinde öldürenin eline sağlık
Yüreğir’de sokak düğünü sırasında düğün sahibinin evinde 3 yaşındaki kıza tecavüz etmek isteyen 20 yaşındaki ayakkabı boyacısı Sedat Keser cezaevinde...
Bırakın bu hocayı kahraman olacağına rezil etmeye çalışıyorsunuz
Sucu ne asıl fetocuları deşifre eden hocamızı zamanında fetöcuları deşifre etti diye mi yapıyorsunuz Buradan şu çıkıyor insanlara gözdağımı vermeye...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ