http://avrupabirligigazetesi.com.tr
2014-pronovias-gelinlikleri-1
KurbanBayramiGazeteIlaniBASKI copy

Belediyelerdeki Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarmışlar

Belediyelerdeki Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarmışlar
  • 24.01.2018
2BC_varol44

 BELEDİYELER FARKLI YAPILAN YOLSUZLUK AYNI

Beşiktaş Belediyesi ve Ataşehir Belediyesi Gaziosmanpaşa Belediyesi

Yolsuzluk olayları aynı…

Geçmiş den bu güne kadar ağ gibi kurumları sarmışlar.

Geçmiş de trilyonlarca para buhar olmuştu.. Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarmışlar. Ve dosyaları kapatmışlar.

Gerçekler yıllar sonra ortaya cıktı

 

Bylock programının şifresi olmadan kimse geremez ancak terör örgütü ve fetö/pdy  elemanları  her hangi birine bu şifreyi verirse birbirlerinle ağ bağlantısı kurabilir işte birbirlerinle böyle haber ağı kurmuşlar.

İçişleri’ Bakanlığı  Beşiktaş Belediyesi ve Ataşehir Belediyesin de yolsuzluk olaylarına operasyon yaptı Neden  Gaziosmanpaşa Belediyesinde Erhan Erol dönemin deki yapılan yolsuzluk olaylarında  operasyon yapmıyor.?

Hukuk bölümünde çalışanların bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütünün kullandığı Bylock programı  kullandıklarına dair iddialar var.

Yolsuzluk olaylarına karışanların birçoğu hali hazırda Gaziosmanpaşa Belediyesinde çalışıyorlar.  Temiz toplum istiyorsa bir ülke bu kayıp paraların TERÖR ÖRGÜTÜ ve  FETÖ/PDY “ye  gittiği aşikâr ortaya çıkacaktır …

Geçmiş de Gaziosmanpaşa Belediyesinde başkanın kaşesini kullanıp imar da trilyonlarca para yok olmuş ve yolsuzluk Sahte İmzalı ve Sahte Kaşeli Projeler, YÜRÜTÜLEN ARSALAR: Gaziosmanpaşa Belediyesi İRTİBATLI YOLSUZLUKLAR! Yapılmıştı…

İŞTE O DÖNEME AİT GERÇEKLER

 

Gaziosmanpaşa’ belediyesin de 26.01.2012 tarihinde olan yolsuzluk olaylarının perde arkası

 

Gaziosmanpaşa’da 2. Asliye Hukuk Mahkemesi tanığın ifadesini kabul etmeyip retti karar verdi.

Dr. Erhan Erol döneminde yolsuzluk olmuş ve dava hali hazırda devam ediyor.. Tarih. 26.01.2012 Gaziosmanpaşa’da yolsuzluk olmuş ve gazetemizle belediye arasında belediyeye iftira davası hala devem ediyor.  

Ve olan bir yolsuzluğu iftira diye mahkemeye başvuran belediye hukuktan ve kanun boşluklarından faydalanıp her şeyi Sümer altı yapmışlardı ama bir tanık ortalığı karıştırdı.

Belediye hakkında gerçekleri anlatmaya karar veren olan tanığın ifadesini kabul etmeyip İstanbul Gaziosmanpaşa’da 2.Asliye Hukuk Mahkemesi retti karar verdi.

İşte bu olayda Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarıldığı ayyuka cıktı işte bu kamuda olan yolsuzlukla her şey meydana çıkmıştı şahit yıllar sonra konuştu ama mahkeme onu ifadesini alamaya bile denezül etmedi 

Gerçekler yıllar sonra ortaya cıktı

 

Şahit gerçekleri anlattı ama İstanbul GAZİOSMANPAŞA 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE Dosya Numarası:2011/ 713 /806

mahkeme onu dinlemedi ve şahitliğini reddetti

İşte Gaziosmanpaşa Belediyesinde yolsuzluk olaylarında gerçekleri bilen Tanık ERTAN ÖZTÜRK un ifade tutanağı

T.C  İstanbul GAZİOSMANPAŞA 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE

Dosya Numarası:2011/ 713 /806

Küçükköy deki meydanda bulunan yeri bana, emlakçı sıfatıyla, Yer sahipleri verdi. Bende A. BETON SAHİBİ olan B.bey “e 560 Bin TL karşılığında sattım. O” an için bir miktar para aldım… yer sahiplerini buraya getirdim, yer tapu TAHSİSLİYDİ. Tapu tahsis belgesi vardı, belediyeye gittik belediyeden tapuyu almak için,  Yer sahibi olmadan olmaz dediler bizde yer sahiplerinden birini getirdim, yer sahibiyle belediyeye gittik, Orada bizi memur Önder bey Diye birisi karşıladı. İçerde kapıştık, yer sahiplerini getirdim dedim. Ayrıca burayı da sattım A. Betonun sahibi B. bey ile Anlaştık, Ben arsa sahiplerinden birini getirdim Arsanın belediyeye olan  borcunu ödemek için parayla gittik, Ancak Memur Önder Bizden Parayı almadığı Gibi  üçü de birden burada olması lazım dedi.

Yer sahibinden birisi burada parayı yatırmak için beklediğini söyledim. Bu sefer 3 ünü de çağırın gelsin dedi… Belediyeden kim aradıysa birileri A.Beton “a Arıyorlar, belediyeden yerin parası şu kadar tutacak, falanca kişi buraya talip siz bu işten vaz geçin diye, tehditler ediliyor… bir sonraki telefonda ise, Telefonda yarım saat konuştu ve almaktan vaz geçti…. Sonradan öğrendiğim kadarıyla arayan kişi, iş adamı R…  karşı tarafa bunlar yabancı değil arsayı S. T.” ya verilmesi gerektiğini söylemiş…

Sonrasında Beni tehditle başka başka kişiler Aramaya başladı. Bizim Babaya yanlış yapmışsınız şeklinde ifadeler kullanmaya başladılar ben baba kim bilmiyorum diyince T. “ İnşaat dediler, bende onlarla konuşmak için beni tahdit eden kişilerle buluştum..

Kim bu T. İNŞAAT “ diye sordum S. T. “dediler, bizim babamızın parası sana geçmiyor mu diye soru sorunca ben de A. BETON OLMAZDA T.İNŞAAT OLUR Dedim… kim parayı verirse ben ona satarım dedim zaten ben emlekçıyım dedim…

O arada birisi S- T, yı aradı, abi seni istiyor babamız dediler, aldım telefonu elime, sanki beni kırk yıldan beridir tanıyormuş gibi canım ciğerim, diyerek başladı söze… benim yapı denetim şirketim var orada görüşelim dedi. Görüşmeye gittim, S- T. İle anlaştık…

İşi ertesi günü bitirmek için anlaştık, noter satışı sonrası insanları parasını vermek üzere konuştuk.

Biz onlara satışı yaptık, S- T. “kıvranmaya başladı. Anlaşma 560 Bin iken 400 Bin TL sini verdi Sonrasında 100 bin TL “bir aylık çek versem olur mu ? dedi. Paranın geri kalanını da filan gün vereceğim diyerek söz verdi….

Aradan bir süre geçtikten sonra yer sahipleri beni aradı. Biz Gaziosmanpaşa “ belediyesini dolandırmışız bize tebligat geldi, bu nasıl olur biz Gaziosmanpaşa belediyesini bilmeyiz bile dediler…

Bende S. T. “yı aradım durumu anlattım. S. bey bana yok öyle bir şey dedi. Gaziosmapaşa “ belediyesinde yolsuzluk var dedi. Şurada bir avukat var git bu insanları savunsun dedi. Bende itiraz ettim insanlar yaşlı başlı insanlar mahkemeye gelip gidemezler, bunların mahkemeyle ne işleri olur yerlerini sattılar paralarını bile alamadılar dedim., mahkemeye çıktık..  ben iş için edremite gittim, orada tutuklandım bu olay yüzünden 3 ay cezaevine girdim Havran kapalı cezaevinde yattım..ben şu anda imzaya gidiyorum halen suçumun ne olduğunu bilmiyorum.  Biz satışı yaptıktan sonra S. T. “ Tapuyu almış, 560 bin TL “ ye Aldı bizden daha Paranın Tamamını bile ödemedi. 1Milyon Beşyüz Elli Milyona Satmışlar orayı, Belediyeye “ ödeme yapılmış Gibi göstermişler, Belediyede olup bitenden belediye çalışanlarının hepsinin haberi vardı.

Biz malı sattıktan sonra buraya “ Tapu tahsisli yere  borcunu ödemeden ruhsat Çıkardılar….

Biz parayla gitmiş olmamıza rağmen bizden parayı almadılar isterseniz bize belediye başkanına çıkın bu sizin işiniz olmaz dediler.

Ben Arsayı Devrettikten sonra belediyedeki memurlar, İmardan sorumlu olan Başkan Yardımcısı, ile birlikte o dönemde belediye Başkanlığı Yapan Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol “ un İmzasını ve kaşesini Kullanıp arsayı  Borçsuz gösterip  Tapu tahsisli ruhsat Çıkardılar….

TALEP: Yukarıda açık bir şekilde yazılan “ifademin gereğinin yapılmasını, arz ve talep ederim

ERTAN ÖZTÜRK

 

İşte geçmiş deki yolsuzluk yazıları

O dönemler de muhalefet partilerin den hiç kimse bu konuda hiçbir açıklama yapmamıştı buda soru işareti bırakıyor insanlarda..

BELEDİYE BAŞKANI YOLSULUĞU ANLADIM İHBAR ETTİM DEDİ:

O dönemde Belediye Başkanı Olan Dr. Erhan Erol “ yolsuzluk yapıldığını anladığım zaman ben kendim bizzat Cumhuriyet savcılığını arayarak suç duyurusunda bulundum diyerek basın toplantısı yapmıştı. Ancak aradan süre içinde ceza evine girenler çıktı mamur olanlar görevlerine geri döndü, nasıl oluyorsa yolsuzluğu haber yapan Avrupa Birliği Gazetesi çalışanları halen yargılanıyor.

Erhan Erol dönemin de görevliler ve kamu da çalışanlar siyasi kolları .2012 önceleri Gaziosmanpaşa’da yolsuzluk yapılmış ve trilyonlarca para buhar olmuştu..

 

Gaziosmanpaşa’da yolsuzluk operasyonu

Gaziosmanpaşa Belediyesi’ne müteahhitlerin borçlarını silip karşılığında rüşvet aldığı öne sürülenler hakkında aralarında belediye çalışanlarının da bulunduğu 11 kişi gözaltına alınmıştı..

 

Ve birçok olayda da Gaziosmanpaşa Belediyesi başkanının mührünü kullanıp müteahhitlerin borçlarını rüşvet karşılığında sildiği anlaşılmıştı. Müteahhitlerin borçlarını bilgisayarda ödendi gibi gösterilip bu yönde sahte belge de düzenlendiği belirtildiği yazılmıştı.

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi Teftiş Kurulu, 4 ay süren araştırmasının ardından yolsuzluk olduğunu belirledi. Bazı belediye çalışanlarının müteahhitlerin borçlarını rüşvet karşılığında sildiği anlaşılmıştı. Müteahhitlerin borçlarını bilgisayarda ödendi gibi gösterilip bu yönde sahte belge de düzenlendiği belirtildi. Aralarında belediye çalışanları, iş takipçisi ve müteahhitlerin de bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı. Emniyette yapılan sorgulamanın ardından  11 şüpheli adliyeye sevk edilmişti kamu görevi yapanlar ise görevi kötüye kullanmaktan cezaevine girmişti ama bu olaylarda ise gerçek suçlular değil masum birkaç suçlu bulup içeri atmışlardı. Gerçek suçlular dışarıda hala hazırda görevdeler.

Türkiye de adamın varsa kurtarırsın

Bu yazıdan Ziya Kara sorumludur..

Gaziosmanpaşa Belediyesinde Erhan Erol dönemin deki yapılan yolsuzluk olaylarından gazetemize Hasan Tahsin usta döneminde TENZİP YAZISI gönderdi

TENZİP YAZISI

 Gönderdi basın kanunu gereği yayınlamak zorundayız o dönemlerde Gaziosmanpaşa Belediyesinde Erhan Erol dönemin yolsuzluk olmamış 11 kişi tutuklanmamış ve cezaevine girenlerde girmemiş  valla bunu basın kanunu diyor Türkiye de

Gaziosmanpaşa Belediyesinin hukuk işlerinin gönderdiği 

TENZİP YAZISI

Ocak 2018 de BELEDİYELER AYRI YAPILAN YOLSUZLUK AYNI  Başlıklı Ziya Kara “ya ait yazımızda Gaziosmanpaşa “ Belediye Başkanlığı Avukatlarından Av. Merve Ata Yılmaz “tarafından tarafımıza, Gerçeği Yansıtmadığı İddiasıyla, 5187 Saylı Basın Kanunun 14. Maddesine göre işlem yapılacağı ve yasal yollara baş vurulacağını beyan etmiştir.

 

abgazetesin
Şahin Pirdal Gaziosmanpaşa Belediye Başkan aday adayı oldu
Mart 2019 yerel seçimler öncesi siyasi partilerde Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuruları hız kesmeden devam ediyor. Geçen dönem Ak parti...
İş adamı cinayetinde tefeci çetesi izi
İstanbul’da dün akşam silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Crispino Erkek Giyim’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Gültekin’in, tefeci çetesi tarafından...
TBMM Plan Bütçe Komisyonu’nda gerginlik!
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda HDP’li bir milletvekilinin doğudaki operasyonlar için ‘işgal’ sözcüğünü kullanmasına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tepki göstererek,...
CHP’de belediye başkan adayları belli oluyor: İşte 245 kişilik tam liste
Geçtiğimiz ekim ayında 105 belediye başkan adayını açıklayan CHP bugün de 140 ismi kamuoyuna duyurdu. Buna göre; milletvekili Ahmet Akın...
Gaziosmanpa da yerel secimler de şenlik başlayacak kısasa kısas olacak
Mustafa Kemal Özenç    konuşursa CHP de ve Ak partide birçok eski ve yeni meclis üyesinin siyasi hayatı bitebilir. Kimlere...
Kaşıkçı’nın gazetesinden flaş iddia! ‘Örtbas operasyonu var’
ABD. Suudi Arabistan Türkiye üçgeni Kaşıkçı neden öldürüldü kayıt dışı silah ve petrol kaçakçılığını buldu ve onu yok ettiler. Washington...
BU EYLEMİN ARKASINDA BİR ŞEY VAR.
Bırakın bu Emine Şahin’i Bazıları Türkiye de gündemi değiştirmek için her dönem bunu yapıyor. Atatürk ilah olmadığı Türkiye halkı biliyor...
Murat atım ak parti Sultangazi ilçesi belediye başkan aday adaylığına başvurdu
Sultangazi eski ilçe   Başkanı Av. Murat Atım  Ak Parti İlçe Başkanlığına gelerek Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu  Av. Murat...
15 Temmuz’un en kritik ismine tahliye
FETÖ darbe girişiminin kilit isimlerinde biri olan ve 2 yıldır tutuklu bulunan MİT Elektronik Teknik İstihbarat Başkanı Basri Aktepe, 15...
Eyüp CHP ‘nin adayı belli oldu Sır gibi saklanan  CHP Eyüp Sultan belediye başkan adayı, Hüseyin Selami Çelebioğlu
Hüseyin Selami Çelebioğlu Kimdir ? H Selami Çelebioğlu 1 Ekim 1967 yılında Fatih,İstanbul da doğdu. -Çocukluğu ve gençliği Fatih ve...
Tonyakoop’ fabrikasında üretime ara verildi, sütler elde kaldı
Laf da bakanlık destek veriyor ama ortalık da yoklar Tarihi Osmanlı Dönemi’ne uzanan, 360 tereyağının sunulduğu yarışmada birinci seçilen, Trabzon’un coğrafi...
Gaziosmanpaşa belediyesi zabıtalarında zorbalık bu ne be
İstanbul Gaziosmanpaşa belediyesi zabıtaları sokakta kağıt Toplayan vatandaşın kağıtlarını altı aç kaldılar kalıba Ülke insanı geçinebilmek için sokaklarda kağıt Topluyor...
Kanunlarda bunları biliyor musunuz
Türkiye de yargı ve hukuk da cezalar nelerdir. Her an başınıza gelebilir. burası Türkiye Bu gibi olaylarda karşı taraf sizi...
İktidarla bütünleşip kendilerini gizleyen FETÖ’cüler hâlâ var!
Kumpas davalarının avukatı Celal Ülgen SÖZCÜ’ye konuştu. Ülgen, başlıktaki saptamayı yaptı ve ekledi: Siyasi iktidara yaslanıp FETÖ’cülere küfür eden ve...
Ülkesi için Türkiye de iyi eğitilmiş ve taraf olmayan ülke insanına ihtiyaç vardır
Elimizde şu anda siyasi yelpaze ülkeyi yönetemiyor baştan aşağı işi bilmiyorlar ülke genelinde Türkiye yi zarar uğratıyorlar. Bunun için halkı...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
http://avrupabirligigazetesi.com.tr/