2014-pronovias-gelinlikleri-1
KurbanBayramiGazeteIlaniBASKI copy
Avrupa Birliği Gazetesine Hoş Geldiniz
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Belediyelerdeki Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarmışlar

Belediyelerdeki Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarmışlar
  • 24.01.2018
2BC_varol44

 BELEDİYELER FARKLI YAPILAN YOLSUZLUK AYNI

Beşiktaş Belediyesi ve Ataşehir Belediyesi Gaziosmanpaşa Belediyesi

Yolsuzluk olayları aynı…

Geçmiş den bu güne kadar ağ gibi kurumları sarmışlar.

Geçmiş de trilyonlarca para buhar olmuştu.. Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarmışlar. Ve dosyaları kapatmışlar.

Gerçekler yıllar sonra ortaya cıktı

 

Bylock programının şifresi olmadan kimse geremez ancak terör örgütü ve fetö/pdy  elemanları  her hangi birine bu şifreyi verirse birbirlerinle ağ bağlantısı kurabilir işte birbirlerinle böyle haber ağı kurmuşlar.

İçişleri’ Bakanlığı  Beşiktaş Belediyesi ve Ataşehir Belediyesin de yolsuzluk olaylarına operasyon yaptı Neden  Gaziosmanpaşa Belediyesinde Erhan Erol dönemin deki yapılan yolsuzluk olaylarında  operasyon yapmıyor.?

Hukuk bölümünde çalışanların bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütünün kullandığı Bylock programı  kullandıklarına dair iddialar var.

Yolsuzluk olaylarına karışanların birçoğu hali hazırda Gaziosmanpaşa Belediyesinde çalışıyorlar.  Temiz toplum istiyorsa bir ülke bu kayıp paraların TERÖR ÖRGÜTÜ ve  FETÖ/PDY “ye  gittiği aşikâr ortaya çıkacaktır …

Geçmiş de Gaziosmanpaşa Belediyesinde başkanın kaşesini kullanıp imar da trilyonlarca para yok olmuş ve yolsuzluk Sahte İmzalı ve Sahte Kaşeli Projeler, YÜRÜTÜLEN ARSALAR: Gaziosmanpaşa Belediyesi İRTİBATLI YOLSUZLUKLAR! Yapılmıştı…

İŞTE O DÖNEME AİT GERÇEKLER

 

Gaziosmanpaşa’ belediyesin de 26.01.2012 tarihinde olan yolsuzluk olaylarının perde arkası

 

Gaziosmanpaşa’da 2. Asliye Hukuk Mahkemesi tanığın ifadesini kabul etmeyip retti karar verdi.

Dr. Erhan Erol döneminde yolsuzluk olmuş ve dava hali hazırda devam ediyor.. Tarih. 26.01.2012 Gaziosmanpaşa’da yolsuzluk olmuş ve gazetemizle belediye arasında belediyeye iftira davası hala devem ediyor.  

Ve olan bir yolsuzluğu iftira diye mahkemeye başvuran belediye hukuktan ve kanun boşluklarından faydalanıp her şeyi Sümer altı yapmışlardı ama bir tanık ortalığı karıştırdı.

Belediye hakkında gerçekleri anlatmaya karar veren olan tanığın ifadesini kabul etmeyip İstanbul Gaziosmanpaşa’da 2.Asliye Hukuk Mahkemesi retti karar verdi.

İşte bu olayda Bu kayıp trilyonlarca paraları ise bazılarının terör örgütü ve fetö/pdy örgütüne aktarıldığı ayyuka cıktı işte bu kamuda olan yolsuzlukla her şey meydana çıkmıştı şahit yıllar sonra konuştu ama mahkeme onu ifadesini alamaya bile denezül etmedi 

Gerçekler yıllar sonra ortaya cıktı

 

Şahit gerçekleri anlattı ama İstanbul GAZİOSMANPAŞA 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE Dosya Numarası:2011/ 713 /806

mahkeme onu dinlemedi ve şahitliğini reddetti

İşte Gaziosmanpaşa Belediyesinde yolsuzluk olaylarında gerçekleri bilen Tanık ERTAN ÖZTÜRK un ifade tutanağı

T.C  İstanbul GAZİOSMANPAŞA 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE

Dosya Numarası:2011/ 713 /806

Küçükköy deki meydanda bulunan yeri bana, emlakçı sıfatıyla, Yer sahipleri verdi. Bende A. BETON SAHİBİ olan B.bey “e 560 Bin TL karşılığında sattım. O” an için bir miktar para aldım… yer sahiplerini buraya getirdim, yer tapu TAHSİSLİYDİ. Tapu tahsis belgesi vardı, belediyeye gittik belediyeden tapuyu almak için,  Yer sahibi olmadan olmaz dediler bizde yer sahiplerinden birini getirdim, yer sahibiyle belediyeye gittik, Orada bizi memur Önder bey Diye birisi karşıladı. İçerde kapıştık, yer sahiplerini getirdim dedim. Ayrıca burayı da sattım A. Betonun sahibi B. bey ile Anlaştık, Ben arsa sahiplerinden birini getirdim Arsanın belediyeye olan  borcunu ödemek için parayla gittik, Ancak Memur Önder Bizden Parayı almadığı Gibi  üçü de birden burada olması lazım dedi.

Yer sahibinden birisi burada parayı yatırmak için beklediğini söyledim. Bu sefer 3 ünü de çağırın gelsin dedi… Belediyeden kim aradıysa birileri A.Beton “a Arıyorlar, belediyeden yerin parası şu kadar tutacak, falanca kişi buraya talip siz bu işten vaz geçin diye, tehditler ediliyor… bir sonraki telefonda ise, Telefonda yarım saat konuştu ve almaktan vaz geçti…. Sonradan öğrendiğim kadarıyla arayan kişi, iş adamı R…  karşı tarafa bunlar yabancı değil arsayı S. T.” ya verilmesi gerektiğini söylemiş…

Sonrasında Beni tehditle başka başka kişiler Aramaya başladı. Bizim Babaya yanlış yapmışsınız şeklinde ifadeler kullanmaya başladılar ben baba kim bilmiyorum diyince T. “ İnşaat dediler, bende onlarla konuşmak için beni tahdit eden kişilerle buluştum..

Kim bu T. İNŞAAT “ diye sordum S. T. “dediler, bizim babamızın parası sana geçmiyor mu diye soru sorunca ben de A. BETON OLMAZDA T.İNŞAAT OLUR Dedim… kim parayı verirse ben ona satarım dedim zaten ben emlekçıyım dedim…

O arada birisi S- T, yı aradı, abi seni istiyor babamız dediler, aldım telefonu elime, sanki beni kırk yıldan beridir tanıyormuş gibi canım ciğerim, diyerek başladı söze… benim yapı denetim şirketim var orada görüşelim dedi. Görüşmeye gittim, S- T. İle anlaştık…

İşi ertesi günü bitirmek için anlaştık, noter satışı sonrası insanları parasını vermek üzere konuştuk.

Biz onlara satışı yaptık, S- T. “kıvranmaya başladı. Anlaşma 560 Bin iken 400 Bin TL sini verdi Sonrasında 100 bin TL “bir aylık çek versem olur mu ? dedi. Paranın geri kalanını da filan gün vereceğim diyerek söz verdi….

Aradan bir süre geçtikten sonra yer sahipleri beni aradı. Biz Gaziosmanpaşa “ belediyesini dolandırmışız bize tebligat geldi, bu nasıl olur biz Gaziosmanpaşa belediyesini bilmeyiz bile dediler…

Bende S. T. “yı aradım durumu anlattım. S. bey bana yok öyle bir şey dedi. Gaziosmapaşa “ belediyesinde yolsuzluk var dedi. Şurada bir avukat var git bu insanları savunsun dedi. Bende itiraz ettim insanlar yaşlı başlı insanlar mahkemeye gelip gidemezler, bunların mahkemeyle ne işleri olur yerlerini sattılar paralarını bile alamadılar dedim., mahkemeye çıktık..  ben iş için edremite gittim, orada tutuklandım bu olay yüzünden 3 ay cezaevine girdim Havran kapalı cezaevinde yattım..ben şu anda imzaya gidiyorum halen suçumun ne olduğunu bilmiyorum.  Biz satışı yaptıktan sonra S. T. “ Tapuyu almış, 560 bin TL “ ye Aldı bizden daha Paranın Tamamını bile ödemedi. 1Milyon Beşyüz Elli Milyona Satmışlar orayı, Belediyeye “ ödeme yapılmış Gibi göstermişler, Belediyede olup bitenden belediye çalışanlarının hepsinin haberi vardı.

Biz malı sattıktan sonra buraya “ Tapu tahsisli yere  borcunu ödemeden ruhsat Çıkardılar….

Biz parayla gitmiş olmamıza rağmen bizden parayı almadılar isterseniz bize belediye başkanına çıkın bu sizin işiniz olmaz dediler.

Ben Arsayı Devrettikten sonra belediyedeki memurlar, İmardan sorumlu olan Başkan Yardımcısı, ile birlikte o dönemde belediye Başkanlığı Yapan Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol “ un İmzasını ve kaşesini Kullanıp arsayı  Borçsuz gösterip  Tapu tahsisli ruhsat Çıkardılar….

TALEP: Yukarıda açık bir şekilde yazılan “ifademin gereğinin yapılmasını, arz ve talep ederim

ERTAN ÖZTÜRK

 

İşte geçmiş deki yolsuzluk yazıları

O dönemler de muhalefet partilerin den hiç kimse bu konuda hiçbir açıklama yapmamıştı buda soru işareti bırakıyor insanlarda..

BELEDİYE BAŞKANI YOLSULUĞU ANLADIM İHBAR ETTİM DEDİ:

O dönemde Belediye Başkanı Olan Dr. Erhan Erol “ yolsuzluk yapıldığını anladığım zaman ben kendim bizzat Cumhuriyet savcılığını arayarak suç duyurusunda bulundum diyerek basın toplantısı yapmıştı. Ancak aradan süre içinde ceza evine girenler çıktı mamur olanlar görevlerine geri döndü, nasıl oluyorsa yolsuzluğu haber yapan Avrupa Birliği Gazetesi çalışanları halen yargılanıyor.

Erhan Erol dönemin de görevliler ve kamu da çalışanlar siyasi kolları .2012 önceleri Gaziosmanpaşa’da yolsuzluk yapılmış ve trilyonlarca para buhar olmuştu..

 

Gaziosmanpaşa’da yolsuzluk operasyonu

Gaziosmanpaşa Belediyesi’ne müteahhitlerin borçlarını silip karşılığında rüşvet aldığı öne sürülenler hakkında aralarında belediye çalışanlarının da bulunduğu 11 kişi gözaltına alınmıştı..

 

Ve birçok olayda da Gaziosmanpaşa Belediyesi başkanının mührünü kullanıp müteahhitlerin borçlarını rüşvet karşılığında sildiği anlaşılmıştı. Müteahhitlerin borçlarını bilgisayarda ödendi gibi gösterilip bu yönde sahte belge de düzenlendiği belirtildiği yazılmıştı.

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi Teftiş Kurulu, 4 ay süren araştırmasının ardından yolsuzluk olduğunu belirledi. Bazı belediye çalışanlarının müteahhitlerin borçlarını rüşvet karşılığında sildiği anlaşılmıştı. Müteahhitlerin borçlarını bilgisayarda ödendi gibi gösterilip bu yönde sahte belge de düzenlendiği belirtildi. Aralarında belediye çalışanları, iş takipçisi ve müteahhitlerin de bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı. Emniyette yapılan sorgulamanın ardından  11 şüpheli adliyeye sevk edilmişti kamu görevi yapanlar ise görevi kötüye kullanmaktan cezaevine girmişti ama bu olaylarda ise gerçek suçlular değil masum birkaç suçlu bulup içeri atmışlardı. Gerçek suçlular dışarıda hala hazırda görevdeler.

Türkiye de adamın varsa kurtarırsın

Bu yazıdan Ziya Kara sorumludur..

Gaziosmanpaşa Belediyesinde Erhan Erol dönemin deki yapılan yolsuzluk olaylarından gazetemize Hasan Tahsin usta döneminde TENZİP YAZISI gönderdi

TENZİP YAZISI

 Gönderdi basın kanunu gereği yayınlamak zorundayız o dönemlerde Gaziosmanpaşa Belediyesinde Erhan Erol dönemin yolsuzluk olmamış 11 kişi tutuklanmamış ve cezaevine girenlerde girmemiş  valla bunu basın kanunu diyor Türkiye de

Gaziosmanpaşa Belediyesinin hukuk işlerinin gönderdiği 

TENZİP YAZISI

Ocak 2018 de BELEDİYELER AYRI YAPILAN YOLSUZLUK AYNI  Başlıklı Ziya Kara “ya ait yazımızda Gaziosmanpaşa “ Belediye Başkanlığı Avukatlarından Av. Merve Ata Yılmaz “tarafından tarafımıza, Gerçeği Yansıtmadığı İddiasıyla, 5187 Saylı Basın Kanunun 14. Maddesine göre işlem yapılacağı ve yasal yollara baş vurulacağını beyan etmiştir.

 

abgazetesin
Profesör Ümit Özlale: Artık açıklamaların bir anlamı yok
Özyeğin Üniversitesi İşletme Fakültesi Ekonomi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ümit Özlale ekonomide yaşanan gelişmeleri sozcu.com.tr’ye değerlendirdi. Gelinen noktada Merkez Bankası’nın...
Cumhurbaşkanı adayı Karamollaoğlu canlı yayında
Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu canlı yayında açıklamalarda bulunuyor. Hükümetin politikalarını eleştiren Karamollaoğlu, Bu hükümet Batı’dan daha kapitalist” dedi. FOX TV’de...
Sultangazi’de Dev Çorba Çeşmeleri
Sultangazi Belediyesi tarafından ilçenin farklı noktalarına yerleştirilen çorba çeşmeleri ile günde 10 bin kişinin iftar açması sağlanıyor. Teravih namazı sonrasında...
Türkiye yavaş yavaş çöküyor birçok iş adamı iflas edebilir ve iş yeri kapanabilir
Dolardan peş peşe son dakika haberleri: Dolar durmuyor, yine yeni rekor Dolar haftalardır hızlı yükselişini sürdürüyor. Gün içinde birden fazla...
24 Haziran iddiası: Erdoğan listeyi değiştirdi
İktdara yakın yazarlardan Kemal Öztürk, Binali Yıldırım ile Ahmet Sorgun tarafından hazırlanan milletvekilleri adayları listesinin AKP lideri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan...
Ümraniye’deki gizemli kazı Külünk ailesi için yapılmış!
24 Haziran seçimlerinde aday gösterilmeyen AKP Milletvekili Metin Külünk’ün ailesine ait olan özel hastanenin iki binası yer altından tünel ile...
Berat Albayrak suikast senaryosu yapmaya başladı
Neymiş efendim İsrailliler  Cumhurbaşkanı Erdoğan’a suikast yapacaklarmış bu olay tümüyle yalan dır Türkiye de seçmenler den oy almak için uydurulmuş bir...
Gaziosmanpaşalı Süleyman Soylu yu ilk dönemlerde yerel basın halka tanıtmıştı şimdi yine yerel basın a dönüyor.
Gaziosmanpaşalı Süleyman Soylu siyasette ilk Gaziosmanpaşa da yerel basınla çalışmaya başladı büyüdü ve ulusal gazeteler yazmaya başladı ve Türkiye nin...
Yavuz Subaşı Balıkesir’de az bir fak ile kaybedebilir İyi parti Balıkesir’de dengeleri bozdu
Yavuz Subaşı vefa ve sabır adamı Ak Parti Gaziosmanpaşa kurucu ilçe başkanı Yavuz Subaşı, çeşitli kademelerde görev yaptı. Seçim zamanlarında,...
AKP’nin 24 Haziran sonrası planları: Yine seçim!
A.B.C PLANI YENİ SİSTEMDE İŞLEMEZ BUNU KİM YAPMAK İSTİYORSA HATA YAPIYOR DEMEKTİR. ESKİ SİSTEM BAŞKA YENİ SİSTEM BAŞKA SİYASET DE...
Fatih Camii’nde ‘yeşil farkı’
Fatih Camii’nde yapılan son çevre düzenlemesi tartışmaları da beraberinde getirdi. Cami avlusunda yapılan çalışmada çınar ağaçlarının söküldüğü görüldü. Konuyu İBB...
Meral Akşener Antalya mitinginde konuştu
İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener partisinin düzenlediği Antalya mitingine katıldı. Akşener, Yusuf Halaçoğlu’nun aday olmamasıyla ilgili...
Erdoğan, Gülen’in iadesini istemiyor”
CHP’ cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Bolu’da halka seslendi. Erdoğan’ın, Fethullah Gülen’in iadesini istemediğini söyleyen İnce, “Çünkü alırsa her şeyi birlikte...
Dolar durmuyor! 4,52 ile başladı…
Türkiye de Birçok esnaf batabilir dolar bazında çalışanlar. İse çok borça girdi Dolar/TL, haftanın ilk gününe 4,52 seviyesinde başladı. Daha...
MHP’nin milletvekili aday listesi
MHP, 24 Haziran’daki cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimleri için aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na sundu. ADANA SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: