http://avrupabirligigazetesi.com.tr
2014-pronovias-gelinlikleri-1
KurbanBayramiGazeteIlaniBASKI copy

Erdoğan’a ve Bahçeli’ye şok: Yenikapı bomboş! Erdoğan kızdı…

Erdoğan’a ve Bahçeli’ye şok: Yenikapı bomboş! Erdoğan kızdı…
  • 18.05.2018
2BC_varol44

Recep Tayyip Erdoğanı uyarmıştık alanlar. boş olacak diye

Erdoğan’a ve Bahçeli’ye şok: Yenikapı bomboş! Erdoğan’ın teşkilatlara kızdığı öğrenildi

Türkiye de Yüzde 98 Müslüman bir ülkede yeni kapıda alanlarda bu boşluk Türkiye ye hiç yakışmadı uyan Müslüman uyan dünya da Müslüman katliamı oluyor uyan

AK PARTİ BELEDİYELERİNDE VE ak parti içinde büyük bir gizli sinsi kaos var bunun farkında ise Recep Tayyip Erdoğan farkında değil herkes yalan adıyor Recep Tayyip Erdoğan a

24 haziran seçimlerin de ise büyük bir kaos yaşayacak ak parti ve iltifak grubu bu neden oldu böyle İstanbul ilçelerin de sinsice yerleşen bir ekip var bu insanlar halka çaktırma dan hakaret ediyorlar ve insanların ak partiden uzaklaşmasına sebep oluyorlar. Bunları ise AK PARTİ Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bilmiyor İstanbul büyük şehir belediyesin de ise gizlice  bir şeyler oluyor burada tam  bir fetö elemanları kontrollü çalışılıyor. İlçe belediyelerin de olan gizli fetöcular ise İstanbul büyük şehir belediyesinde olan fetöcülar ile ortak çalışıyor buda ak partide sıkındı yarattı halk fetö konusunda ciddiyetin olmadığını gördü ve yavaş yavaş çekilmeye başladı

Bu gibi olayların olacağını Avrupa birliği gazetesi yazmıştı ama kimse bu yazıları ve bilgileri ise Recep Tayyip Erdoğan iletmedi

Gazetemiz fetö/pkk pyd”li kripto çetesi elemanlarını ByLock cetesi ile mahkemelik oldu ve bir çok mahkeme onlardan yana oldu ve dosyaları Sümer altı yapma çalışmalarında başarılı oldular. Buda halka yansıdı halk ardık güven duygusunu kaybetti

Gazetemiz fetö/pkk pyd”li kripto çetesi elemanlarını ByLock cetesini araşdırmak için gizlice takip ettiği İstanbul büyük şehir belediyesin den bile kovuldu  burada gizlice fetö/pkk pyd”li kripto çetesi elemanlarını ByLock cetesinle  irtibatlı olanlar bizleri kapı dışarı etti anladık ki ak parti içerden çöküyor. Fetö en üst de büyük şehir de

Sonuç işte burada ve şimdi ise 24 Haziran da büyük bir şok yaşayacak ak parti

Seçimlere girmeden bir an önce İstanbul büyükşehir belediyesi  basın dan sorumlu müdürleri ve çalışanları  kavun fetö/pkk pyd”li kripto çetesi ile bağlantılı olabilir. Bize hiçbir soru sormadan gizlice birilerinden emir altılar ve dışarı attırdılar. Valla bizi dışarı attılar da sizleri ise koltuklarınızdan attıracaklar gibi gözüküyorlar 

Ak parti ne yaparsa yapsın ardık çok geç iş işten geçti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yenikapı’da konuştu: Kudüs bir semboldür, imtihandır, kıbledir

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı öncülüğünde Yenikapı Miting Alanı’nda Filistin halkına destek amacıyla “Zulme Lanet Kudüs’e Destek” mitingi düzenlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında “Biliyor musunuz Kudüs sadece bir şehir değildir. Kudüs bir semboldür, bir imtihandır, Kudüs kıbledir. İlk kıblemizi koruyamazsak son kıblemizin geleceğine güvenle bakamayız. Açık konuşmak gerekirse İslam dünyası Kudüs imtihanında sınıfta kalmıştır. Sadece İslam dünyası değil, tüm insanlık da sınıfta kalmıştır” diye konuştu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı öncülüğünde Yenikapı Miting Alanı’nda Filistin halkına destek amacıyla düzenlenen “Zulme Lanet Kudüs’e Destek” mitinginde yaptığı konuşmada, müstesna bir günü yaşadıklarını belirterek, kalbi Kudüs için atan, öfkesi Kudüs için kabaran, yüreği Kudüs için yanan yüz milyonların sesi olarak bugün Yenikapı’da bulunan herkesi selamladığını ifade etti.

“Kudüs bir imtihandır”

İnsanlığın ve Müslümanların haysiyetini koruma görevini üstlenen mazlum Filistin halkına şükranlarını sunduğunu dile getiren Erdoğan, “Biliyor musunuz Kudüs sadece bir şehir değildir. Kudüs bir semboldür, bir imtihandır, Kudüs kıbledir. İlk kıblemizi koruyamazsak son kıblemizin geleceğine güvenle bakamayız. Açık konuşmak gerekirse İslam dünyası Kudüs imtihanında sınıfta kalmıştır. Sadece İslam dünyası değil, tüm insanlık da sınıfta kalmıştır.” ifadelerini kullandı.

“1967 yılında Kudüs’ün işgaline sessiz kalan Birleşmiş Milletler, İsrail’in gerçekleştirdiği haksız, hukuksuz, vicdansız, ahlaksız tüm eylemleri sadece seyrederek bu zulme zımnen ortak olmuştur.” diyen Erdoğan, “Niçin ‘Dünya 5’ten büyüktür’ diyorum anlıyor musunuz? Yoksa bir Amerika’nın iki dudağının arasına mahkum olan dünyada zulümden başka bir şey göremezsiniz. Onun için ne diyoruz? Zalimler için yaşasın cehennem.” ifadesini kullandı.

“Mescid-i Aksa giderek sıklaşan bir şekilde radikal siyonistlerin çizmeleriyle kirletiliyor”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi:

“İsrail 1947’den beri dilediğini yapıyor, bugün de aynı pervasızlıkla yoluna devam ediyor. Bu gerçekleri görmezden gelemeyiz. İşte ABD‘nin aldığı son kararla Kudüs’ün mahremiyetine bir kez daha el uzatıldı. Mescid-i Aksa giderek sıklaşan bir şekilde radikal siyonistlerin çizmeleriyle kirletiliyor. El-Halil Camisi hala işgal altında ve biz Müslümanlar kınamaktan başka bir şey yapmıyoruz, yapamıyoruz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizim için Çanakkale neyse Kudüs de odur.” dedi.

“Ahlakı olmayan zalimin anladığı tek dil, güçtür güç.” diyen Erdoğan, “Şayet tüm dünya, tüm Müslümanlar bir olup bu zulmün karşısına dikilirse, inanın bana sırtını dayadığı lobilerin desteği tek başına İsrail’in pervasızlıklarını sürdürmesine yeterli olmaz.” ifadesini kullandı.

Erdoğan, “Açık konuşacağım; Müslümanlar aralarındaki çatışmalarda, çekişmelerde, ihtilaflarda birbirlerine ne kadar şedidse, ne kadar tahammülsüzse hatta ne kadar vicdansızsa, hasımlarına karşı da o derece pısırık, cesaretsiz, korkak bir görüntü içindedir.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İsrail halkını da yönetimlerinin kendilerini sürüklediği felakete karşı harekete geçmeye davet ediyoruz.” ifadesini kullandı.

“Galip olan ancak Allah’tır”

Erdoğan, “Yönetimin terör örgütleri konusunda olduğu gibi terör devleti İsrail hususunda attığı adımların bir gün geri dönüp Amerika’yı vurması da kaçınılmazdır. Bu vesileyle Amerikan halkına da yönetimin yanlışları konusunda seslerini yükseltmesi çağrısı yapıyorum.” dedi.

“Türkiye hem diplomatik kanalları çalıştırarak, hem de attığı somut adımlarla Kudüs ve Filistin meselesi konusundaki duruşunu hep göstermiş bir ülkedir.” diyen Erdoğan, şunları söyledi:

“Son gelişmelerin ardından da tavrımızı açık bir şekilde ortaya koyduk. İsrail’in en çok hedef aldığı ülkenin Türkiye, en çok hedef aldığı liderin şahsım olması bu tavrın doğruluğunu ve etkisini göstermektedir. Tabi eğer oradaki şahıs beni hedef alıyorsa, doğru yoldayım ama biz bir şeye inanıyoruz, biz biliyoruz ki la galibe illallah, galip olan ancak Allah’tır. İstediğin kadar elinde nükleer silahın olsun, istediğin kadar elinde kimsede olmayan silahların olsun. Aslolan Rabbimin silahıdır.”

 

 

AK PARTİ Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı öncülüğünde Filistin halkına destek amacıyla düzenlenen “Zulme Lanet Kudüs’e Destek” mitingi için Yenikapı Miting Alanı’na geldi.

Eşi Emine Erdoğan ile Ankara’dan özel uçak ile Atatürk Havalimanı’na gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bazı ilgililer askeri apronda karşıladı. Erdoğan, buradan helikopterle Yenikapı Miting Alanı’na geçti.

Erdoğan, Yenikapı Miting Alanı’nda geçmiş mitinglere göre az kalabalık olan bir kitle tarafından karşılandı
CUMHUR İTTİFAKINA ŞOK!

Mitinge TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, Filistin Başbakanı Rami el-Hamdallah, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile İslam İşbirliği Teşkilatı Olağanüstü Zirvesi için İstanbul’da bulunan yabancı konuklar da katıldı. Protokol üyeleri, kalabalığı selamladı.

Miting öncesinde Dursun Ali Erzincanlı “Kudüs” temalı şiirler, Ömer Karaoğlu ve Eşref Ziya da sevilen ezgilerini seslendirdi.

Erdoğan’ın teşkilatlara fırça çektiği öğrenildi.

gerekleri biliyormusunuz

zaten beleş otobüsler haydi Filistin e gidin uzak dan davulun sesi duyulmaz zavallı Filistin halkı başka ülkelerde olan Müslümanlar olduğu yerde bağırıyorlar ama Filistin e gidip oralarda Müslümanlara destek olmuyorlar.

İsrail e Türkiye den kaç tane kitlerin malları satıldığını biliyormusunuz

Türkiye nin parası ile Filistinli Müslüman öldürüyorlar.

Hafta da 17 trilyonun İsrail e gidiyor. Türkiye den aldıkları kaç tane kitlerin parası oraları gidiyor biliyormusunuz

Bunların İsrail e Türkiye den kaç tane kitlerin malları verenden hesap sorun bakın onlar kimlermiş

Bir Müslüman kardeşimiz şöyle yazmış yazmakla olmuyor  bu işler icraat gerekli Allah için

Kudüs için canımızı seve seve verecek kadar ve yakındada inşallah Filistin gazze yolcusuyuz

Bunu yazmış da ama Türkiye den yazmış zavallı Filistin topraklarını İsraillilere kaptırdılar başka ülkelerde Müslüman olduklarını zannettiler ama onlar sadece oldukları yerden bağırdılar.

AVRUPA BİRLİĞİ GAZETESİ

The European Union newspaper

HİÇ BİR SİYASİ PARTİYE BAĞLI DEĞİLDİR

EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR

Halkın ve Milletin gazetesidir

abgazetesin
Şahin Pirdal Gaziosmanpaşa Belediye Başkan aday adayı oldu
Mart 2019 yerel seçimler öncesi siyasi partilerde Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuruları hız kesmeden devam ediyor. Geçen dönem Ak parti...
İş adamı cinayetinde tefeci çetesi izi
İstanbul’da dün akşam silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Crispino Erkek Giyim’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Gültekin’in, tefeci çetesi tarafından...
TBMM Plan Bütçe Komisyonu’nda gerginlik!
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda HDP’li bir milletvekilinin doğudaki operasyonlar için ‘işgal’ sözcüğünü kullanmasına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tepki göstererek,...
CHP’de belediye başkan adayları belli oluyor: İşte 245 kişilik tam liste
Geçtiğimiz ekim ayında 105 belediye başkan adayını açıklayan CHP bugün de 140 ismi kamuoyuna duyurdu. Buna göre; milletvekili Ahmet Akın...
Gaziosmanpa da yerel secimler de şenlik başlayacak kısasa kısas olacak
Mustafa Kemal Özenç    konuşursa CHP de ve Ak partide birçok eski ve yeni meclis üyesinin siyasi hayatı bitebilir. Kimlere...
Kaşıkçı’nın gazetesinden flaş iddia! ‘Örtbas operasyonu var’
ABD. Suudi Arabistan Türkiye üçgeni Kaşıkçı neden öldürüldü kayıt dışı silah ve petrol kaçakçılığını buldu ve onu yok ettiler. Washington...
BU EYLEMİN ARKASINDA BİR ŞEY VAR.
Bırakın bu Emine Şahin’i Bazıları Türkiye de gündemi değiştirmek için her dönem bunu yapıyor. Atatürk ilah olmadığı Türkiye halkı biliyor...
Murat atım ak parti Sultangazi ilçesi belediye başkan aday adaylığına başvurdu
Sultangazi eski ilçe   Başkanı Av. Murat Atım  Ak Parti İlçe Başkanlığına gelerek Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu  Av. Murat...
15 Temmuz’un en kritik ismine tahliye
FETÖ darbe girişiminin kilit isimlerinde biri olan ve 2 yıldır tutuklu bulunan MİT Elektronik Teknik İstihbarat Başkanı Basri Aktepe, 15...
Eyüp CHP ‘nin adayı belli oldu Sır gibi saklanan  CHP Eyüp Sultan belediye başkan adayı, Hüseyin Selami Çelebioğlu
Hüseyin Selami Çelebioğlu Kimdir ? H Selami Çelebioğlu 1 Ekim 1967 yılında Fatih,İstanbul da doğdu. -Çocukluğu ve gençliği Fatih ve...
Tonyakoop’ fabrikasında üretime ara verildi, sütler elde kaldı
Laf da bakanlık destek veriyor ama ortalık da yoklar Tarihi Osmanlı Dönemi’ne uzanan, 360 tereyağının sunulduğu yarışmada birinci seçilen, Trabzon’un coğrafi...
Gaziosmanpaşa belediyesi zabıtalarında zorbalık bu ne be
İstanbul Gaziosmanpaşa belediyesi zabıtaları sokakta kağıt Toplayan vatandaşın kağıtlarını altı aç kaldılar kalıba Ülke insanı geçinebilmek için sokaklarda kağıt Topluyor...
Kanunlarda bunları biliyor musunuz
Türkiye de yargı ve hukuk da cezalar nelerdir. Her an başınıza gelebilir. burası Türkiye Bu gibi olaylarda karşı taraf sizi...
İktidarla bütünleşip kendilerini gizleyen FETÖ’cüler hâlâ var!
Kumpas davalarının avukatı Celal Ülgen SÖZCÜ’ye konuştu. Ülgen, başlıktaki saptamayı yaptı ve ekledi: Siyasi iktidara yaslanıp FETÖ’cülere küfür eden ve...
Ülkesi için Türkiye de iyi eğitilmiş ve taraf olmayan ülke insanına ihtiyaç vardır
Elimizde şu anda siyasi yelpaze ülkeyi yönetemiyor baştan aşağı işi bilmiyorlar ülke genelinde Türkiye yi zarar uğratıyorlar. Bunun için halkı...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
http://avrupabirligigazetesi.com.tr/