Erdoğan’a ve Bahçeli’ye şok: Yenikapı bomboş! Erdoğan kızdı…

Erdoğan’a ve Bahçeli’ye şok: Yenikapı bomboş! Erdoğan kızdı…
  • 18.05.2018

Recep Tayyip Erdoğanı uyarmıştık alanlar. boş olacak diye

Erdoğan’a ve Bahçeli’ye şok: Yenikapı bomboş! Erdoğan’ın teşkilatlara kızdığı öğrenildi

Türkiye de Yüzde 98 Müslüman bir ülkede yeni kapıda alanlarda bu boşluk Türkiye ye hiç yakışmadı uyan Müslüman uyan dünya da Müslüman katliamı oluyor uyan

AK PARTİ BELEDİYELERİNDE VE ak parti içinde büyük bir gizli sinsi kaos var bunun farkında ise Recep Tayyip Erdoğan farkında değil herkes yalan adıyor Recep Tayyip Erdoğan a

24 haziran seçimlerin de ise büyük bir kaos yaşayacak ak parti ve iltifak grubu bu neden oldu böyle İstanbul ilçelerin de sinsice yerleşen bir ekip var bu insanlar halka çaktırma dan hakaret ediyorlar ve insanların ak partiden uzaklaşmasına sebep oluyorlar. Bunları ise AK PARTİ Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bilmiyor İstanbul büyük şehir belediyesin de ise gizlice  bir şeyler oluyor burada tam  bir fetö elemanları kontrollü çalışılıyor. İlçe belediyelerin de olan gizli fetöcular ise İstanbul büyük şehir belediyesinde olan fetöcülar ile ortak çalışıyor buda ak partide sıkındı yarattı halk fetö konusunda ciddiyetin olmadığını gördü ve yavaş yavaş çekilmeye başladı

Bu gibi olayların olacağını Avrupa birliği gazetesi yazmıştı ama kimse bu yazıları ve bilgileri ise Recep Tayyip Erdoğan iletmedi

Gazetemiz fetö/pkk pyd”li kripto çetesi elemanlarını ByLock cetesi ile mahkemelik oldu ve bir çok mahkeme onlardan yana oldu ve dosyaları Sümer altı yapma çalışmalarında başarılı oldular. Buda halka yansıdı halk ardık güven duygusunu kaybetti

Gazetemiz fetö/pkk pyd”li kripto çetesi elemanlarını ByLock cetesini araşdırmak için gizlice takip ettiği İstanbul büyük şehir belediyesin den bile kovuldu  burada gizlice fetö/pkk pyd”li kripto çetesi elemanlarını ByLock cetesinle  irtibatlı olanlar bizleri kapı dışarı etti anladık ki ak parti içerden çöküyor. Fetö en üst de büyük şehir de

Sonuç işte burada ve şimdi ise 24 Haziran da büyük bir şok yaşayacak ak parti

Seçimlere girmeden bir an önce İstanbul büyükşehir belediyesi  basın dan sorumlu müdürleri ve çalışanları  kavun fetö/pkk pyd”li kripto çetesi ile bağlantılı olabilir. Bize hiçbir soru sormadan gizlice birilerinden emir altılar ve dışarı attırdılar. Valla bizi dışarı attılar da sizleri ise koltuklarınızdan attıracaklar gibi gözüküyorlar 

Ak parti ne yaparsa yapsın ardık çok geç iş işten geçti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yenikapı’da konuştu: Kudüs bir semboldür, imtihandır, kıbledir

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı öncülüğünde Yenikapı Miting Alanı’nda Filistin halkına destek amacıyla “Zulme Lanet Kudüs’e Destek” mitingi düzenlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında “Biliyor musunuz Kudüs sadece bir şehir değildir. Kudüs bir semboldür, bir imtihandır, Kudüs kıbledir. İlk kıblemizi koruyamazsak son kıblemizin geleceğine güvenle bakamayız. Açık konuşmak gerekirse İslam dünyası Kudüs imtihanında sınıfta kalmıştır. Sadece İslam dünyası değil, tüm insanlık da sınıfta kalmıştır” diye konuştu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı öncülüğünde Yenikapı Miting Alanı’nda Filistin halkına destek amacıyla düzenlenen “Zulme Lanet Kudüs’e Destek” mitinginde yaptığı konuşmada, müstesna bir günü yaşadıklarını belirterek, kalbi Kudüs için atan, öfkesi Kudüs için kabaran, yüreği Kudüs için yanan yüz milyonların sesi olarak bugün Yenikapı’da bulunan herkesi selamladığını ifade etti.

“Kudüs bir imtihandır”

İnsanlığın ve Müslümanların haysiyetini koruma görevini üstlenen mazlum Filistin halkına şükranlarını sunduğunu dile getiren Erdoğan, “Biliyor musunuz Kudüs sadece bir şehir değildir. Kudüs bir semboldür, bir imtihandır, Kudüs kıbledir. İlk kıblemizi koruyamazsak son kıblemizin geleceğine güvenle bakamayız. Açık konuşmak gerekirse İslam dünyası Kudüs imtihanında sınıfta kalmıştır. Sadece İslam dünyası değil, tüm insanlık da sınıfta kalmıştır.” ifadelerini kullandı.

“1967 yılında Kudüs’ün işgaline sessiz kalan Birleşmiş Milletler, İsrail’in gerçekleştirdiği haksız, hukuksuz, vicdansız, ahlaksız tüm eylemleri sadece seyrederek bu zulme zımnen ortak olmuştur.” diyen Erdoğan, “Niçin ‘Dünya 5’ten büyüktür’ diyorum anlıyor musunuz? Yoksa bir Amerika’nın iki dudağının arasına mahkum olan dünyada zulümden başka bir şey göremezsiniz. Onun için ne diyoruz? Zalimler için yaşasın cehennem.” ifadesini kullandı.

“Mescid-i Aksa giderek sıklaşan bir şekilde radikal siyonistlerin çizmeleriyle kirletiliyor”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi:

“İsrail 1947’den beri dilediğini yapıyor, bugün de aynı pervasızlıkla yoluna devam ediyor. Bu gerçekleri görmezden gelemeyiz. İşte ABD‘nin aldığı son kararla Kudüs’ün mahremiyetine bir kez daha el uzatıldı. Mescid-i Aksa giderek sıklaşan bir şekilde radikal siyonistlerin çizmeleriyle kirletiliyor. El-Halil Camisi hala işgal altında ve biz Müslümanlar kınamaktan başka bir şey yapmıyoruz, yapamıyoruz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizim için Çanakkale neyse Kudüs de odur.” dedi.

“Ahlakı olmayan zalimin anladığı tek dil, güçtür güç.” diyen Erdoğan, “Şayet tüm dünya, tüm Müslümanlar bir olup bu zulmün karşısına dikilirse, inanın bana sırtını dayadığı lobilerin desteği tek başına İsrail’in pervasızlıklarını sürdürmesine yeterli olmaz.” ifadesini kullandı.

Erdoğan, “Açık konuşacağım; Müslümanlar aralarındaki çatışmalarda, çekişmelerde, ihtilaflarda birbirlerine ne kadar şedidse, ne kadar tahammülsüzse hatta ne kadar vicdansızsa, hasımlarına karşı da o derece pısırık, cesaretsiz, korkak bir görüntü içindedir.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İsrail halkını da yönetimlerinin kendilerini sürüklediği felakete karşı harekete geçmeye davet ediyoruz.” ifadesini kullandı.

“Galip olan ancak Allah’tır”

Erdoğan, “Yönetimin terör örgütleri konusunda olduğu gibi terör devleti İsrail hususunda attığı adımların bir gün geri dönüp Amerika’yı vurması da kaçınılmazdır. Bu vesileyle Amerikan halkına da yönetimin yanlışları konusunda seslerini yükseltmesi çağrısı yapıyorum.” dedi.

“Türkiye hem diplomatik kanalları çalıştırarak, hem de attığı somut adımlarla Kudüs ve Filistin meselesi konusundaki duruşunu hep göstermiş bir ülkedir.” diyen Erdoğan, şunları söyledi:

“Son gelişmelerin ardından da tavrımızı açık bir şekilde ortaya koyduk. İsrail’in en çok hedef aldığı ülkenin Türkiye, en çok hedef aldığı liderin şahsım olması bu tavrın doğruluğunu ve etkisini göstermektedir. Tabi eğer oradaki şahıs beni hedef alıyorsa, doğru yoldayım ama biz bir şeye inanıyoruz, biz biliyoruz ki la galibe illallah, galip olan ancak Allah’tır. İstediğin kadar elinde nükleer silahın olsun, istediğin kadar elinde kimsede olmayan silahların olsun. Aslolan Rabbimin silahıdır.”

 

 

AK PARTİ Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı öncülüğünde Filistin halkına destek amacıyla düzenlenen “Zulme Lanet Kudüs’e Destek” mitingi için Yenikapı Miting Alanı’na geldi.

Eşi Emine Erdoğan ile Ankara’dan özel uçak ile Atatürk Havalimanı’na gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bazı ilgililer askeri apronda karşıladı. Erdoğan, buradan helikopterle Yenikapı Miting Alanı’na geçti.

Erdoğan, Yenikapı Miting Alanı’nda geçmiş mitinglere göre az kalabalık olan bir kitle tarafından karşılandı
CUMHUR İTTİFAKINA ŞOK!

Mitinge TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, Filistin Başbakanı Rami el-Hamdallah, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile İslam İşbirliği Teşkilatı Olağanüstü Zirvesi için İstanbul’da bulunan yabancı konuklar da katıldı. Protokol üyeleri, kalabalığı selamladı.

Miting öncesinde Dursun Ali Erzincanlı “Kudüs” temalı şiirler, Ömer Karaoğlu ve Eşref Ziya da sevilen ezgilerini seslendirdi.

Erdoğan’ın teşkilatlara fırça çektiği öğrenildi.

gerekleri biliyormusunuz

zaten beleş otobüsler haydi Filistin e gidin uzak dan davulun sesi duyulmaz zavallı Filistin halkı başka ülkelerde olan Müslümanlar olduğu yerde bağırıyorlar ama Filistin e gidip oralarda Müslümanlara destek olmuyorlar.

İsrail e Türkiye den kaç tane kitlerin malları satıldığını biliyormusunuz

Türkiye nin parası ile Filistinli Müslüman öldürüyorlar.

Hafta da 17 trilyonun İsrail e gidiyor. Türkiye den aldıkları kaç tane kitlerin parası oraları gidiyor biliyormusunuz

Bunların İsrail e Türkiye den kaç tane kitlerin malları verenden hesap sorun bakın onlar kimlermiş

Bir Müslüman kardeşimiz şöyle yazmış yazmakla olmuyor  bu işler icraat gerekli Allah için

Kudüs için canımızı seve seve verecek kadar ve yakındada inşallah Filistin gazze yolcusuyuz

Bunu yazmış da ama Türkiye den yazmış zavallı Filistin topraklarını İsraillilere kaptırdılar başka ülkelerde Müslüman olduklarını zannettiler ama onlar sadece oldukları yerden bağırdılar.

AVRUPA BİRLİĞİ GAZETESİ

The European Union newspaper

HİÇ BİR SİYASİ PARTİYE BAĞLI DEĞİLDİR

EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR

Halkın ve Milletin gazetesidir

Ozan Arif son yolculuğuna uğurlandı
Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ozan Arif, Samsun’da binlerce kişinin katıldığı cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Törene İYİ Parti Genel...
CHP İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesi Belediye Başkan Adayı Erkan Kaya
Gaziosmanpaşa Barınma Derneğini ziyaret etti    
10 yıl içinde İstanbul da 7’den büyüklüğünde deprem olacak
İstanbul nüfusunun yüzde 68 ölecek ve yüzde 16 sı sakat kalacak   İstanbul’un Kartal ilçesinde çöken binayı 20 günde kaldıran...
Gaziosmanpaşa Sokak kültür merkezi
Ali galip bey caddesi yönetim iş merkezi kat 1. Gaziosmanpaşa İstanbul İstanbul’da iki şubesiyle faaliyette bulunan Sokak Kültür Merkezleri, sanatın...
Kartal da görüldü ki beklenen Istanbul Depremi Türkiye’nin ipini çekebilir….!!!
Altını çizerek başlamak istiyorum. Ulkemizde İmar ve Şehircilik eşittir ‘İlkellik’ ve ‘İllegalite’ dir. Deprem olmadı, sel gelmedi, Istanbul Kartal da dev bir...
GEÇEN YIL 2018 de 73 BİN 861 HIRSIZLIK OLAYI YAŞANDIK
ülke de HIRSIZLIK OLAYI çoğaldı ne memleket ama 2018 yılında yaşanan hırsızlık sayısı belli olurken, bu tür olayların en çok...
MHK toptan istifa etti!
MHK Başkanı Yusuf Namoğlu’nun görevinden istifa etmesinin ardından tüm yönetim kurulu üyeleri, istifalarını Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı’na verdi. Türkiye Futbol...
70 üstü puan alma zorunluluğu geliyor!
Adli ve idari yargı hakim adaylığı mülakatına katılabilmek için yazılı sınavda 100 üzerinden en az 70 puan alma şartı aranacak;...
Mansur Yavaş: Allah’ın nimetinden bir katrilyon kar edildi
Ankara belediyesinin çok fazla borcu olduğuyla ilgili bir soruyu Millet İttifakı adayı Mansur Yavaş, “Bir defa vatandaşın parasını harcıyor. Ankara’ya...
İmamoğlu’ndan Erdoğan’a ‘çöp’ yanıtı: Arayın bana sorun
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Beylikdüzü’nde bile arka mahallelerinde çöp yığınları var. Beylikdüzü bunun hesabını herhalde soracaktır.” sözlerine yanıt veren İmamoğlu “Yanlış bilgi...
YKS başvuruları başladı!
Milyonlarca kişi bekliyordu. YKS başvuruları bugün başladı. Son başvuru tarihi 6 Mart. 2018-TYT puanı 200 ve üzeri olanlar, istedikleri takdirde...
İstanbul’da ucuz sebze-meyve kuyruğu
İstanbul’da tanzim satış noktalarının ilk günü nasıl geçti? Belediyelerin uygun fiyata sebze satacağı tanzim satış noktaları bugün itibari ile faaliyete...
IMF Başkanı’ndan korkutan uyarı: Fırtınaya hazırlıklı olun!
Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Christine Lagarde, küresel ekonominin beklentilerin üstünde bir hızla yavaşladığına dikkat çekti ve küresel ekonomiyi etkileyen...
Ekrem İmamoğlu: Ciddi bir farkla hep birlikte kazanacağız
CHP’nin Eyüpsultan ilçe belediye adayı Emel Bilenoğlu’nun tanıtım toplantısına katılan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, “Biz ciddi...
Türkiye nereye gidiyor bu ülkenin çivisi cıkmış
AKP’li başkan: Hırsız bizim hırsızımız, biz yanında yer alırız Mersin Çamlıyayla AKP İlçe Başkanı Mehmet Ali Yetiş’in, ilçe binasındaki seçim...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ