AK PARTİ İSTANBUL DA CHP NİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRDÜ.

Kıymet TAYLAN
Kıymet TAYLAN
  • 29.12.2018

AK PARTİ İSTANBUL” DA ADAYLARI AÇIKLADI ŞOK ÜSTÜNE ŞOK YAŞATTI

İstanbul “bilindiği gibi Türkiye “nin kalbidir. Ancak Cumhur başkanı Recep Tayyip Erdoğan “nın bugün yaptığı Sinan Erdem Spor salonunda yapılan Tanıtım ile adayları tanıttı….

Yaptığı aday tanıtımında Resmen CHP “ nin Ekmeğine Yağ Sürdü.

Gaziosmanpaşa “mevcut belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “ ile Yola devam kararı aldı. Arnavutköy de ise yine mevcut belediye Başkanı A. Haşim Baltacı dedi.

ŞİMDİ SORUYORUM 15 SENEDİR BAŞKAN OLAN BALTACI ARNAVUTKÖY “ E “ NE KATTI.

Arnavutköyde Aday gösterdiği A. Haşim Baltacı, bu güne kadar 15 senedir Arnavutköy “ e kattığı hiç bir şey olmadığı halde ne yazık ki yine belediye başkan adayı olarak diretme bir emrivaki ile devam edilecek ya Gaziosmanpaşa “ yine aynı durumda….

Sultangazi Cahit Altunay “hizmet yapma noktasında Sultangaziyi SULTAN “ yapan bir Belediye Başkanı İdi ne yazık ki Siyasette anlaşılan “o, ki çok çalışırsanız göze batarsınız kukla siyaset anlayışı içimize yer yapmış durum da….

BELEDİYE BAŞKANLIĞI DEĞİL ŞİRKET YÖNETİMİ

Bu adaylardan da anlaşıldığı gibi belediye başkanlığı Belediye Başkanlığı olarak değil Şirket Anlayışıyla yönetilen bir dayatma sistemi bizlerle beraber….

SARIYER DE MAFYA BARİ YÖNETİM GELİYOR: SALİH BAYRAKTAR

Sarıyer belediye başkan adayı olarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ın Akrabalık ilişkisi olduğu biliniyor Salih Bayraktar bunu fırsat bilerek ilçe başkanı olarak “ görev yapıyordu….

Ayazağalıların yakından tanıdığı Bayraktar “ için halka sorma gereği duydular mı bilinmez ama bilinen o ki Ayazağalıları zor günler bekliyor….

 

 

 

 

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ