SİYASİLERE ÇAĞRI YEREL GAZETELERE SAHİP ÇIKIN

Kıymet TAYLAN
Kıymet TAYLAN
  • 29.12.2018

YEREL GAZETELER SON DEMLERİNİ VURUYOR

Gazete denince akla ilk gelen ulusal bayilerde çıkan gazeteler gelir, oysa milli mücadele döneminden bugüne kadar birçok haberin ilk adresi yerel gazeteler olmuştur.

Aynı zaman da hali hazırda bugün birçok siyasi kanat ve birçok başarılı işlerin arkasında yine yerel gazeteler vardır.

Ancak mahalli gazeteler olarak da bilinen Yerel gazeteler, ne yazık ki günümüzde bitme noktasına gelmiştir, direnen birkaç gazetenin dışında bölgede ilçelerde gazete kalmamıştır onlarda dediğimiz gibi direniyor her an bitebilir, ne yazık ki siyasi açıdan bakıldığında siyasetçilerin basamak olarak kullandıkları yerel gazeteler, biterken kimse sahip çıkmıyor.

SİYASETÇİLERİN DEĞİL BÖLGEDE YAŞAYAN KİŞİLERİN İHTİYACI VAR

Bölgesinde olan biteni ilk kez Yerel gazeteler Haber verirken ve bölgedeki sorunları halk için dile getirmekte bir an bile tereddüt etmeyen yerel Gazete çalışanlarını Halk ne yazık ki yalnız bırakmıştır. Halk olarak yerel gazetelere sahip çıkmayan halk bir anlam da kendi geleceğini yalnız bırakmış oluyor.

SİYASİLER GÖREVLERİ BİTİNCE HATIRLIYOR

Siyasilere baktığınızda basamak olarak kullandıkları yerel Gazeteleri bir yerlere gelince unutuyor ancak hatırlamaları görev süreleri bitip haksızlığa uğradıkları an akıllarına ilk gelen yine mahalli yani Yerel Gazeteler oluyor.

NE DİYELİM GELDİK YOLUN SONUNA YA BU SESE KULAK VERİRSİNİZ YADA SORUNLARINIZI ANLATMAK İÇİN PİSİKOLOĞA GİDERSİNİZ

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ