DENİZ KÖKEN’DEN EYÜPSULTAN İÇİN DEV PROJELER

DENİZ KÖKEN’DEN EYÜPSULTAN İÇİN DEV PROJELER
  • 21.02.2019

Cumhur İttifakı (AK Parti) Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Eyüpsultan için 53 proje hazırladı. İlçeyi 2023 yılına taşıyacak vizyon projelerle Eyüpsultan hem cazibe merkezi, hem de İstanbul’un vazgeçilmez turistik ve kültür başkentlerinden biri olacak.

DENİZ KÖKEN’DEN EYÜPSULTAN İÇİN DEV PROJELER

Cumhur İttifakı (AK Parti) Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Eyüpsultan için 53 proje hazırladı. İlçeyi 2023 yılına taşıyacak vizyon projelerle Eyüpsultan hem cazibe merkezi, hem de İstanbul’un vazgeçilmez turistik ve kültür başkentlerinden biri olacak.

Cumhur İttifakı (AK Parti), İslam aleminin en mukaddes mekanlarından Eyüpsultan için belediyecilikte yarım yüzyılı geride bırakmış duayen bir isim olan Deniz Köken, Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen lansmanla Eyüpsultan için hazırladığı 53 projeyi anlattı.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, Seçim Koordinasyon Başkanı Yücel Erence, ilçe protokolü, teşkilat üyeleri ve Eyüpsultan halkının katıldığı lansman büyük ilgi gördü ve salonda zaman zaman izdiham yaşandı. Salona sığmayan vatandaşlar, Kültür Merkezi’nin bahçesine yerleştirilen dev led ekrandan programı izledi.

Deniz Köken, ekibiyle birlikte hazırladığı projeleri görsel bir sunum eşliğinde konuklara aktardı. 1994-2004 yılları arasında Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcılığı döneminde yaptığı çalışmalarla ve güler yüzüyle Eyüp halkının gönlünde yer eden Köken, Anadolu’da 3 bölgenin 3 Büyükşehir’inde edindiği deneyimleri sevdası olan Eyüpsultan’ı taçlandıracak projelerle devam ettireceğini belirtti.

Antalya, Erzurum ve Gaziantep Büyükşehir Belediyelerinde gerçekleştirdiği birbirinden önemli projelerle belediyecilikte ne kadar iddialı olduğunu kanıtlayan Deniz Köken, Eyüpsultan sevdasının her zaman ağır bastığını, çocukluk ve gençliğinin geçtiği, yarım yüzyıldır yaşadığı bu şehre hizmet için gecesini gündüzüne katarak çalışacağını vurguladı.

EYÜPSULTAN İÇİN TAM 53 PROJE

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, yaptığı araştırmalar, fizibilite raporları, çalıştaylar, ARGE çalışmaları ve detaylı araştırmalar sonucu ekibiyle hazırladığı toplam 53 projeyi, Eyüpsultanlılarla paylaştı.

Projelerini hazırlarken ilçenin sorunlarını, ihtiyaçlarını, çocuk, kadın, erkek, yaşlı, genç yediden yetmişe tüm nüfusun beklentilerini göz önünde bulundurduğunu ifade eden Köken, hazırladığı sunumda bu projeleri görselleriyle birlikte anlatırken, projelerinin yanında çalışma felsefesini ve çizdiği yol haritasını da paylaştı.

EYÜPSULTAN İSTANBUL’UN CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Gerçekleştirilecek projeler ve yapılacak çalışmalarla kentin temel sorunlarını çözmeyi ve ilçeyi Cumhuriyetin kuruluş yıldönümü olan 2023’e hazırlamayı hedeflediklerini belirten Deniz Köken, “Eyüpsultan, hem cazibe merkezi hem de İstanbul’un vazgeçilmez turistik ve kültür merkezlerinden biri olacak” dedi.

Deniz Köken, günümüz modern şehirlerinin temel sorunu haline gelen trafik ve otopark başta olmak üzere çevre düzenlemesi ve yeşil alanların çoğaltılarak var olanların da geliştirilip korunmasından, eğitimin temel öğesi okullara, sosyal mekanlar ile spor alanlarının oluşturulmasına kadar bir çok konuda özgün ve ihtiyaç odaklı projeleri aktardı.

ÖNCE DİNLİYOR VE ANLAMAYA ÇALIYORUM

Belediyecilikte vatandaşı dinlemeyi temel ilke edindiğini belirten Deniz Köken, “Önce halkımızı dinliyoruz, az konuşup çok dinliyoruz. Kahvede, evde, sokakta yürürken soruları dertleri dinliyor ve cevap verebildiklerimize anında cevap veriyoruz, dönemediklerimize dersimize çalışıp sonra dönüyoruz. Yapabileceklerimizin sözünü veriyoruz. Sözlerimizin tamamen şeffaf olduğunun mesajını karşı tarafa veriyoruz. Sorunların sıralamasını yapıyoruz. Dinleyerek yapacağız. İlçeye dair ne ihtiyaç var ise en iyi bilen orada yaşayan vatandaştır. Vatandaşın ihtiyacı doğrultusunda hareket ederseniz, başarıya ulaşırsınız. Biz de bu yönde hareket edeceğiz” dedi.

GENÇ NÜFUSUN İHTİYAÇLARINA GÖRE HAZIRLANIYORUZ

Eyüpsultan’da nüfusun neredeyse yarısının 25 yaşın altında olduğunu söyleyen Köken, “Nüfusun yüzde 28’i 19 yaşın altında. İlk orta ve lisede okuyan öğrenci sayısı 72 bin. 10 bin de dışarıya giden var. 82 bin çok önemli bir rakam. 380 bin nüfuslu bir şehirde 82 bin kişi okuyor ve 18 yaşın altında. 22’ye falan çıkarırsanız neredeyse nüfusun yarısı 25 yaşın altında. Modelimizi çalışmalarımızı buna göre geliştirmemiz lazım” dedi.

GELECEĞE YATIRIM YAPACAĞIZ

Otopark, sokak aralarının darlığı, okulların yetersizliği, yeşil alanların kullanılabilir bölümünün az olması ve spor salonu gibi eksiklikler ile ihtiyaçlar olduğunu belirten Deniz Köken, “Benim her yerde söylediğim bir şey var. Çocuklar liseyi bitirmeden bir dalda lisans çıkarsınlar spor yapsınlar, ya da bir enstrüman çalsınlar isterim. Yarın hakim, savcı, vali, başkan genel müdür olduklarında bunlar onlara ve etraflarındakilere çok fayda sağlayacaktır. Çocukların liseyi bitirmeden lisanslı spor yapabileceği ortamlar, sahalar oluşturmamız lazım. O yüzden bu gençleri salonlarla buluşturmamız lazım, buluşturacağız da. Gençler için çok güzel projelerimiz var.

Eyüpsultan’ı dört bölgeye ayırdık. Eyüp ve çevresi, Alibeyköy ve çevresi, Veysel Karani bölgesindeki dört mahalle ve çevresi ile Kemerburgaz/Göktürk bölgesi. Bu dört bölgenin tamamı Eyüpsultan’ı 400 bin nüfuslu bir şehir olarak ortaya koyuyor. Buraların tamamına ayrı ayrı şeyler yapıyor olmamız lazım. Spor salonu, yüzme havuzu, kullanılabilir parklar, parkların içinde kadın lokalleri, çocuk kreşleri gibi güzel projelerimiz var” dedi.

METRO, TRAMVAY VE MÜZE

Eyüpsultan’ın ulaşım sorunu ilçeye yapılan büyük yatırımlarla önümüzdeki yıllarda çözüleceğini ifade eden Köken, “Vezneciler-Habibler Metro Hattı Edirnekapı’dan Eyüp’e inecek, Eyüp’ten Topçular’a çıkacak, oradan devam edecek. Şu anda onun proje aşaması bitti. Ayrıca Alibeyköy-Sirkeci Tramvay Hattı da 2019’un sonunda hizmete girecek. Öte yandan Feshane’nin müze olmasına yönelik bir çalışma yürütüyoruz. Tramvay Feshane’nin tam önünden geçecek. Eyüpsultan’a böyle bir müze kazandırırsak, ilçeye artı bir değer katmış oluruz. Cumhurbaşkanımızın çok önemli bir projesi ‘Rami Kütüphanesi’ bitme aşamasında. Dünyada sayılı kütüphanelerden bir tanesi olacak. Çevresi ikinci etap ve üçüncü etaptan oluşturuldu. Rami’nin bir otopark sorunu da var, bu sorunu da yeraltı otoparkıyla çözeceğiz. Rami’nin kütüphanesi bittiğinde en önemli kültür merkezlerimizden bir tanesi olacak” dedi.

EYÜPSULTAN CEZBETMELİ

Eyüpsultan Camii’nin çevresinin projesi olduğunu belirten Deniz Köken, “Bunu biraz daha da geliştireceğiz. Eyüpsultan’a geleni burada tutmamız lazım. Eyüpsultan’ın müzesi, sanat merkezi yok. Eyüpsultan Camii’ne gelip açık hava müzesini gezip, bir de kapalı müzeye geçmesi, bir sanat bir tasarım atölyesinde vakit geçirmesi, başka bir kitapla ilgilenmesi, küçük bir millet kıraathanesi, millet bahçesi, yine kitapla buluşabileceği ya da bir sanat eseriyle buluşabileceği bir mekanı da Eyüp Camii civarında hayata geçirmemiz lazım. Eyüpsultan ticaretinin en önemli unsuru Eyüpsultan Meydanı, Piyer Loti, Haliç ve Feshane… Bu havzayı doğru kullanmamız lazım. Feshane’yi müze yaparak, Haliç’teki adaları seyirlik bir hale getirirsek, teleferik ve Piyer Loti aksını da daha da güçlendirirsek, kapasitesini artırırsak, camiyi de buraya koyduğumuzda, müzesi, Piyer Loti’si, Haliç’i ve Eyüpsultan Camii ciddi bir turizm aksı olacak. Eyüpsultan tarihini buraya iyi yansıtmak lazım. Kütüphaneler, kitap kafeler yapmamız lazım. İnsanların dokunabileceği bilgi evleri bunların hepsini yaşanılabilir hale getirmemiz gerekiyor.

Şehir aidiyeti oluşturmamız lazım. Bunun için şehirde herkesin bir kimliği olmalı. İkincisi çocuklar için kreşlerden tutun Engelli Rehabilitasyon Merkezi, Sosyal Rehabilitasyon Merkezi, günlük yaşlı bakım evi gibi insani ihtiyaçları karşılayacağız. Yeşille ilgili mücadelemizi de sonuna kadar vereceğiz. Her çocuk bir ağaç diksin diye bir ortam oluşturacağız. Çevre bizim vazgeçilmezimiz. Çünkü çevre mirastır. Kadın, çocuk, yaşlı, engelli ve gençlerimiz bizim temel çalışma faaliyetlerimizi oluşturuyor. Projelerimizi insanımızın yaşam standartlarını yükseltmek üzerine kuruyoruz.

EN BÜYÜK PROBLEM OTOPARK

Otopark Eyüp’ün en büyük problemi. Otoparkların çok küçük ve kullanışsız olması. Parklarda yaşanan güvenlik sorunları. Bunun için Cumhurbaşkanımız bir genelge de yayınladı. Parkların hem güvenliği, hem büyütülmesi, hem de kadınların rahatça kullanabileceği bir ortama dönüştürülmesi için. En başta gelen problem bu. Her bina kendine otoparkına sahip olmalı. Ama biz mahallelerde bulabilirsek okul bahçelerinin altına, bulamazsak parkların altında mutlaka gücümüz ölçüsünde otoparkla buluşturacağız.

 

KÖYLERİMİZ EKOLOJİK OLACAK

Eyüpsultan ilçesi sınırları içerisinde bulunan köylerimiz var. Oralar mahalle oldu, ancak burada yaşayan vatandaşlarımız köy kavramıyla yaşamlarını sürdürüyor. Bu mahalleleri ekonomiye nasıl kazandırabiliriz diye düşünüyoruz. Oraları asla yıkmayacağız. Aksine, ekolojik köy olarak bölgeye kazandıracağız. Seracılığı buralarda geliştirerek hem yaşanabilir ve sürdürülebilir tarım alanları olarak değerlendireceğiz.

KİMLİKLİ İŞLERLE ANILMAK İSTERİM

Bugün Antalya’ya gitseniz ‘Deniz Köken ne yaptı?’ deseniz söyleyecekleri birçok şey çıkar. Erzurum’a, Gaziantep’e gitseniz çıkar. Bir bürokrat olarak gittiğimizde bunu da o yapmıştı dedikleri bir şeyler çıkabiliyorsa bugün burası için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Ben her zaman söylüyorum, yapamayacağım bir şeyin sözünü vermem. Kimlikli işlerle anılmak isteyen biriyim. Eyüpsultan için hizmet aşkıyla, bu mukaddes mekanı geleceğe, 2023’e vizyon projelerle çok daha güzel yerlere taşımak için ilk günkü heyecanla çok çalışacağım” dedi.

DENİZ KÖKEN’İN VİZYON PROJELERİ

Lansman gecesinde Eyüpsultan için hazırladığı 53 projeyi tek tek açıklayan Deniz Köken, ilçeyi 2023’e taşıyacak vizyon projelerini de aktardı.

EYÜPSULTAN KÜLTÜR MERKEZİ

Eyüpsultan’da kültürü yaşamak ve yaşatmak.

Eyüpsultanımızda kültür etkinliklerinin daha geniş kesimlere ulaşabilmesi için bölgemizin ulaşımı kolay noktasında bir kültür merkezi açacağız. Merkez; çocukların sanatsal becerileri ve ilgilerini artırmaya yönelik özel mekanları, seyirci kapasitesi ve teknik donanımıyla önemli gösterilere ev sahipliği yapacak sahnesi ile Eyüpsultan ve İstanbul’un kültürel yaşamına renk katacak.

EYÜPSULTAN SPOR SALONU

Eyüpspor’un zaferlerine ev sahipliği yapmış Eyüp Stadı’nı, yeniden Eyüpspor’un kullanımına kazandırmak için iyileştirme çalışmalarına başlanacak. Saha, modern bir kapalı spor salonu ve geniş otopark ile çevrelenen bir spor salonu ile çevrelenecek. Böylelikle spor yapmak isteyenler ve Eyüpspor’u izlemeye gelenleri konforlu ve spor dolu bir atmosferde ağırlayabileceğiz.

FESHANE MÜZESİ

İlçemizde bulunan Osmanlı’nın en özel kültürel simgelerini İstanbul için farklı ilgi odaklarına dönüştüreceğiz. Bunlardan Feshane Müzesi, tarihi misyonu ile uyumlu bir konseptle yeniden İstanbulumuza kazandırılacak.

EYÜPSULTAN MİLLET BAHÇESİ

Eyüpsultan’da etaplar şeklinde planlanan Millet Bahçesi’nin ilk etabı, toplam 1.680.000 m2’lik bir alanda kurulacak.

GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ

Akademi, bölgesel istihdam ve kalkınmanın anahtarı olacak.

TEKNOLOJİ DENEYİMLEME MERKEZİ

Teknoloji Deneyimleme Merkezi, sadece çocukların ve gençlerin değil, yediden yetmişe her kesimin ilgi odağı olacak. 21. Yüzyıl Eyüpsultanı’nda teknolojiyi yanıbaşınızda hissetmenizi sağlayacak.

ALİBEYKÖY SPOR VE KÜLTÜR KOMPLEKSİ

Gençlerimizi spor ve kültürle buluşturuyoruz. Alibeyköy Spor ve Kültür Kompleksi, gençlerin her türlü sporu yapabilecekleri ve geleceğe sağlıklı yarınlara kavuşacakları her türlü donanıma sahip olacak.

SOSYAL REHABİLİTASYON HİZMETLERİ

EYÜPSULTAN MADDE BAĞIMLILIĞI DESTEK MERKEZİ

Sosyal belediyeciliğin öncelikli sorumluluğu, toplumsal huzur ve dayanışmanın kurumsallaşmasıdır. Bireyin öncelikle kendisine, yakın çevresine ve topluma zarar veren etkilerini sosyal rehabilitasyon hizmetlerimizle azaltacağız. Bu çerçevede Eyüpsultan’da açacağımız Madde Bağımlılığı Destek Merkezi çözümün ilk adımı olacak. Madde bağımlılığının rehabilitasyonuna ilişkin çağdaş donanım ve mimari anlayışa sahip merkezimiz umutlu yarınların adresi olacak.

ÇOBANÇEŞME ÇOCUK AKADEMİSİ VE EĞLENCE PARKI

Ahşap oyuncakçılığının merkezi olarak Osmanlı dönemi çocuklarının en mutlu olduğu yerlerden biri olan ilçemizi, güncel yorumlama ile çocuklarımız için yeni bir çekim ve mutluluk noktasına dönüştüreceğiz. Masal parkı, ahşap oyuncak atölyeleri, etüd merkezi, trafik ve bisiklet parkurundan oluşan projemiz, çocuklarımızı eğlendirirken eğiten, ebeveynleri ise oyuncak seçimi konusunda bilinçlendiren bir işleve sahip olacak.

GELENEKSEL TÜRK SPORLARI VE BİNİCİLİK

Ecdadımızın hünerlerini yeni nesiller deneyimleyecek…

İlçemizin tarihi referansına katkı sunacak projelerimizden biri de Geleneksel Türk Sporları ve Binicilik tesisleri olacak. Spor ve tarihin iç içe geçtiği bu modern tesislerde, çocuklarımız ve gençlerimiz ecdadımızın hünerlerini keşfederken, sportif kariyerlerine de farklı bir seçenek katabilecek.

HALİÇ ADALAR REKREASYON PROJESİ

Turizmin yeni rotası Haliç…

Eyüpsultan’da büyümüş, belediyeciliğe burada adım atmış biri olarak beni heyecanlandıran projelerimizden biri de Haliç Adalar Rekreasyon çalışmamız olacak. Gözbebeğimiz Haliç’i sadece seyre konu değil doğanın merkezine çekebilecek bir proje olması nedeniyle Adalar Rekreasyonu, Eyüpsultan’ın turistik hareketliliğine farklı bir dinamizm katacak.

BİZİM KÖY

Bizim Köy, kentsel yaşama huzur ve keyif katacak bir çekim merkezi olarak planlandı. Sevdiklerinizle birlikte gözalıcı peyzaj uygulamaları arasında gezinti yapabileceğiniz, çocuklarınız ile doyasıya eğlenebileceğiniz, aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz Bizim Köy’de kentin yorucu temposuna keyifli bir mola vereceksiniz.

EYÜPSULTAN TARIMSAL PARK

Bölge için tarımsal verimlilik, kadınlarımız için istihdam…

Eyüpsultan ilçe sınırları, tarımsal verimlilik ve istihdam açısından sadece bölge için değil tüm İstanbul açısından çok önemli bir potansiyele sahip. İlçemiz köylerinde seracılık şeklinde yerleştireceğimiz kentsel tarım uygulamaları ile organik tarıma dönük üretim süreçlerini başlatacağımız gibi hemşerilerimiz için de mevsimsel pazar fırsatları sunacağız. Tarımsal ürünlerde üretici ve tüketiciyi yerinde buluşturacak olan bu projemiz bölgesel kalkınmada yenilikçi bir rol üstlenecek.

GÖKTÜRK PROJELERİ

40.000 m2’lik doğal bir alana yayılacak Eyüpsultan Gençlik Parkı, gençlerimizin gelişimine katkı sunan benzersiz bir proje olacak. Konaklama birimleri, açık/kapalı etkinlik alanları, doğa ile iç içe deneyim alanları, ortak üretim ve öğrenme alanları, hizmet binaları, 350 kişilik çok amaçlı salon, konser ve tiyatro gibi etkinliklerin düzenlenebileceği 600 kişilik açık etkinlik sahnesi ile Eyüpsultan Gençlik Parkı, gençlerimiz için dopdolu anıların adresi olacak.

HOBİ BAHÇESİ

“Küçük bir bahçem olsun” diye başlayan hayalleri Göktürk’te gerçekleştiriyoruz. Eyüpsultan Hobi Bahçeleri, hayallerini eken, ektiklerini keyifle biçmek isteyen hemşerilerimiz için 15’er m2’lik kulübe ve 65’şer m2’lik ekim alanlarından oluşuyor.

GÖKTÜRK SPOR SAHASI

Göktürk’te her evden bir sporcu…

Göktürk güzel bir spor sahasına kavuşuyor. Yemyeşil bir doğanın içerisine yapılacak spor sahası ve tesis, gençlerin, her yaştan sporcunun faydalanabileceği spor sahasıyla modern bir donanıma sahip olacak.

 

 

Türkiye sınır kapılarını açtı Avrupa ya gitmek isteyen Suriyeli mülteciler Avrupa ya kacak yollardan gidebilir
Yunanistan sınırlarından rahatlıkla Avrupa ya ulaşabilirsiniz ukrayna dan belarus a gidin ve tren istasyonun da Minsk den 133 nolu belediye...
ŞEHİT ATEŞİNİN DÜŞTÜĞÜ İLLER VE KİMLİKLERİ
Esed rejiminin hain saldırısı sonrası, 33 askerimiz şehit olurken 32 askerimiz yaralandı. Şehit olan askerlerimizden 28’inin kimliği belli oldu. Kimlikleri...
تركيا تفتح المعابر الحدودية للاجئين السوريين الذين يريدون الذهاب إلى أوروبا يمكن أن تذهب إلى أوروبا
تركيا تفتح المعابر الحدودية للاجئين السوريين الذين يريدون الذهاب إلى أوروبا يمكن أن تذهب إلى أوروبا من أسرار اليونان يمكنك...
Dünyada Corona virüsünden  zenginde ölecek fakirde ölecek zurnanın son deliğine geldi insanoğlu
Herkes yalan adıyor ve insanlar dünyada ölmeye devam ediyor Ve şunu söylüyoruz CİN ABD YE İKİ FÜZE GÖNDERSİN BU Corona...
为什么在中国的国家元首沉默或者是这个人的阿巴德剂会造成一个国家的破坏国家元首在中国
在地球上,电晕病毒已经到达了zurna的最后一个洞,富人会死,穷人会死。 每个人的生命和生命,人们继续在世界上死亡 我们说杜松子酒应该向美国发射两枚导弹,这种电晕病毒药物MANZEHIRI将立即释放。 电晕病毒电晕病毒是一种疾病,货物,这将节省你的钱在人类什么人找不到治愈病毒电晕和美国的精神科学家做到了这一点,现在会说什么。 它不知道这是多么真实,但如果是美国传播到世界,然后传播到伊朗,它将在未来支付给人类。 为什么在中国的国家元首沉默或者是这个人的阿巴德剂会造成一个国家的破坏国家元首在中国 有没有回应这种电晕病毒还没有看到为什么ABDEDE贸易到世界,有许多杜松子酒公民在这个国家去美国,去杜松子酒。 伊朗是美国的敌人。 伊朗从这里开始遍布阿拉伯国家 在欧洲,金酒传播了日冕病毒 现在欧洲正在寻找治疗这种电晕病毒病的方法,按照这个速度,它看起来会吞噬整个欧洲。 如果这种电晕病毒进入土耳其,它会摧毁许多人,并且很难防止它。 这种电晕病毒已经在美国传播到中国e和伊朗 科罗纳病毒做什么,如果你不做面粉很快你会感染电晕病毒给你的亲人电晕病毒不隐瞒尸体在附近的地面不要埋葬该地区完全电晕病毒将复盖和人 电晕病毒会杀死人而不是死亡随着富人的死亡会死穷人会死这种病毒会带来人类电晕病毒的结束 美国是负责吞噬世界的日冕病毒的,美国是负责日冕病毒的,美国是负责日冕病毒的,已经传播日冕病毒闭门造车,没有任何解释给美国总统。 ……………. On Earth, the...
 Yalova Belediye Başkanı Salman görevden uzaklaştırıldı
İçişleri Bakanlığı, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve şu an tutuklu olan Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç’i görevden uzaklaştırdı. İçişleri...
Sultangazi’de Suriyeli iş yeri sahibini silahla gasp eden iki şüpheli yakalandı
Sultangazi’de Suriyeli işyeri sahibine silah göstererek kasadaki paraları gasp eden iki şüpheli, yakalandı. Sultangazi’de Suriyeli işyeri sahibine silah göstererek kasadaki...
Sultangazi’de park halindeki araçlara çarpan sürücüyü mahallelinin elinden polis kurtardı
Sultangazi’de gece saatlerinde bir sürücü, henüz bilinmeyen bir nedenle park halindeki otomobillere çarparak ilerledi.   Sultangazi’de gece saatlerinde bir sürücü,...
这种电晕病毒已经在美国传播到中国e和伊朗
电晕病毒传播到土耳其了Has? 这种电晕病毒已经在美国传播到中国e和伊朗   科罗纳病毒做什么,如果你不做面粉很快你也会感染你的亲人科罗纳病毒人科罗纳病毒不隐瞒尸体在附近的地面不埋葬该地区完全电晕病毒将复盖,人   之后,世界人民准备好了电晕病毒看起来像他会杀死人死亡,而不是死亡,富人穷人会死会死将是人类的终结这种病毒是电晕病毒geldirece 美国是负责吞噬世界的日冕病毒的,美国是负责日冕病毒的,美国是负责日冕病毒的,已经传播日冕病毒闭门造车,没有任何解释给美国总统。 电晕病毒到达土耳其了Has? 科罗纳病毒的最新消息是什么   最近,科罗纳病毒一直在世界各地的议程上。 最早出现在中国并造成数千人死亡的日冕病毒已经蔓延到世界各地的许多国家,并在土耳其的邻国伊朗夺走了生命。 在社交媒体上,总统通信办公室发表了一份书面声明,指控土耳其发现了一起电晕病毒病例。 电晕病毒的最新消息   电晕病毒到达土耳其了Has? 他的问题特别是在伊朗出现致命的电晕病毒病例之后提出,以及社交媒体上提出的几项指控。 对于这些指控,总统通信部发表了一项声明。 电晕病毒是世界上最常见的病毒。  ...
Corona virüsü Türkiye’ye sıçradı mı?
Bu Corona virüsü cin e ve İran a ABD Mİ YAYDI   Corona virüsü ne yapmalı tokalaşmayın el çıkışmayan karşı tarafa...
Сотрудник высшего эшелона Службы внешней разведки Украины Мехмет Айдын выдал удостоверение с другой лошадью
Сотрудник высшего эшелона Службы внешней разведки Украины Мехмет Айдын выдал удостоверение с другой лошадью С миром, позволяет ездить. Кто этот...
Ukrayna ve Belarus dan  Türkiye ye corona virüsü sıçrayacak
Ukrayna ve Belarus dan   Avrupa corona virüsü sıçrıyor. Bu ülkelerden Avrupa ya rahatlıkla gidiliyor ve Avrupa ülkelerinden corona virüsü çoğalması...
 corona virüsünden insanoğlunun sonu gelecek
kimse farkında değil ve öyle davranmak istiyor panik olmasın diye bundan sonra zenginler bölgelerde şehirler kuracak ve fakirler. İse corona...
Pazar Mesailerine Dair Davamızın İlk Duruşması Yapıldı
Pazar mesaileri başta olmak üzere 26. Dönem Toplu İş Sözleşmesi’ndeki ihlallere ilişkin tarafımızca açılan davanın ilk duruşması 20.02.2020 tarihinde Çağlayan...
Rusya’ya güvenmenin en büyük hatası
 Erdoğan’ın sözlerinden hemen sonra Kremlin’den flaş açıklama: En kötü senaryo olur Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İdlib’le ilgili yaptığı açıklamalardan hemen sonra Kremlin’den...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ