BU ÜLKEDE DEĞER GÖRMEK İÇİN ÖLMEK GEREK

Kıymet TAYLAN
Kıymet TAYLAN
  • 05.10.2019

Bu güne kadar Türkiye “gerçeklerinden bir örnek vermek istiyorum sizlere bu ülke de “ ne yazık ki insanların hak ettikleri değere ulaşması için ya ceza Evine girmesi Yada “ Ölmesi gerektiği gerçeği geçmişte ve gelecekte sürekli göreceğimiz bir gerçek.

 

 

Neşet Ertaş, Necip Fazıl Kısakürek, Kazancı Bedih, Kazım Koyuncu, Barış Manco ve daha niceleri… ne yazık ki böyle kendini sanata adamış, işinin erbabı olan sanatçıların değerini ancak vefatlarında anlıyoruz… Ülkemizdeki faşistlerin dediği gibi ölü seviciyiz…

Sesi de gönlüde çok güzel olanlar hak ettiği yeri bırakın da cebine para koyamıyor sefalet için de en başta utanarak söyleyebilirim Erkin KORAY ve kaybettiğimiz ayna solisti Cemil ÖZEREN ruhu şad olsun ALLAH rahmet eylesin. Aslında hak ettiği yerdeler hep kalbimizde duygularımız da en güzel anılarımız da ama maddi olarak zordalar Erkin KORAY gibi bir muazzam sanatçı bile zora düşüp bir kapitalist bankanın reklamında oynadı ya görünce çok şaşırdım ve ona kızdım sonradan öğrendim ki maddi durumu kötüymüş. Erkin babayı severiz onlar bu memleketin müzik alanında çınarıdır onlar olmasa müziğimiz olmaz Fransızların donuk müziği ile donuk ömür yaşardık.

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ