2014-pronovias-gelinlikleri-1
KurbanBayramiGazeteIlaniBASKI copy
Avrupa Birliği Gazetesine Hoş Geldiniz
$ DOLAR → Alış: 3,75 / Satış: 3,76
€ EURO → Alış: 4,69 / Satış: 4,71

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bu zamana kadar içinizde biriktirdiğiniz, sizi günden güne sıkan ve sizleri keyifsiz bırakan sorunlarınıza karşı gardınızı almak ve onları bir daha gelmemek üzere geri göndermek isteyebilirsiniz. Sizlere tavsiyem neyin üzerini kapatır ve görmezden gelmeye çalışırsanız bu şey o kadar büyür ve canınızı o denli acıtır. Bunu yapmadan sorunla baş etmeli ve sizi bir daha yıkmasına izin vermemelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Yakın çevre ve akrabalık ilişkilerinizdeki iletişim bugün itibariyle hız kazanıyor olacak. Seyahat fırsatları ile karşılaşabilir, ani bir plan değişikliği ile başka bir yere seyahat etmeniz gerekebilir. Bu anlamda değişikliğe hazır olmalı, hayatın sürprizlerle dolu olduğunu hatırlamalısınız. Yine bir eğitim hazırlığı içindeyseniz bununla ilgili önemli ve güzel haberler alabilirsiniz. Kendinizi yeni bir oluşum içinde hissedip hızlıca kararlar vermek ve bunları uygulamak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün özellikle kariyer ilişkilerinize dikkat kesilmeli bu konuda bazı pürüzler yaşayabileceğinizi bilmelisiniz. Önceden vermiş olduğunuz bazı kararlar hiç umduğunuz gibi yürümeyebilir. Çalışma hayatınızda, iş ortamıyla ilgili bazı yenilikler isteyebilir, şartlarınızla ilgili beklentilerinizde iyileşmeler talep edebilirsiniz. Ilımlı ve sempatik bir dil kullanarak ikna edici iletişiminizle bu isteğinizin olması hayal değil.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün gerek yalanlardan gerekse yanılgılardan dolayı kafanız bir hayli karışmış ve motiveniz düşmüş gibi hissedebilirsiniz. Böyle zamanlarda belki kendinize vakit ayırıp dinlenmeye çekilmeniz en doğrusu olacaktır. Bazı duygusal reaksiyonlarınızı kararsızlıklar üzerinden göstermemeye ve kendinizi yanlış ifade etmemeye çalışın. Sizi dolduran ve yanlış yönlendirme yapan kişilere karşı da tavrınızı alın derim.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün ailenizden alacağınız finansal desteklerle yüzünüz gülüyor olacak. Maddi anlamda zorlu yollardan geçmiş olabilirsiniz. Yine harcamalarınızda temkinli olmanızda fayda vardır. Ortaklı işlerinizde ailenizden manevi destekler alabilir, onların onaylarıyla içsel huzur elde edebilirsiniz. Geçmiş borçlarınızla ilgili bazı yanılgılar ve unutkanlıklar sorun yaratabilecek bir noktaya gelebilir. Bu konuda bir ödeme planı oluşturmanızda fayda vardır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

İkili ilişkilerle ilgili alacağınız bazı kararlar sizi görünüşte daha profesyonel ve göz doldurucu bir görünüme sokabilir. Dışarıdan almış olduğumuz bu görüntüyle birlikte mantıklı tarafınızın da kuvvetli oluşu rakiplerinize geri adım attırabilir. Bazen yaşamda bir şeyleri yoluna koymak için farklı yollar denemek gerekebilir. Yaşam adeta güçlü bir sahnedir. Bu sahnede rolünü ne kadar iyi kavrar ve oynarsan o kadar kazanırsın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Gizli söylemler bugün sosyal yaşamınızda sizleri zor durumda bırakabilir. Bazı konularda gerçeği söylemek yerine farklı şekillerde konuyu saptırmanız, siz iyilikle yaptığınız halde başınızı ağrıtacak noktaya gelebilir. Bunu yaşamamak için gerçeği olduğu gibi çarpıtmadan anlatmanız hem doğru anlaşılmanıza hem de karşı tarafın doğru anlamasına yardımcı olacaktır. Bu ikisi arasındaki ince çizgiyi öğreniyor olmanız sizi daha farkındalıklı bireyler yapacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bekâr akrepler için şans kapınıza kadar geliyor. Yeni bir aşk fırsatı ile karşı karşıyasınız. Eski aşklar için kafanızı karıştırmaktansa var olan aşkınızı doya doya yaşamak en doğrusu olacaktır. Eğer anın kıymetini bilir ve aşkın heyecanına kendinizi kaptırırsanız ruhunuzu iyileştirir ve yaşadığınız güzelliklere şükredersiniz. Aksi takdirde yine mutsuz olmanız an meselesidir. Bu nedenle geçmişi unutup an'ı sevgiyle kucaklayın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili hiç ummadığınız destekleri alacağınız bir gün. Sürpriz gelişmelerle kendinizi daha iyi hissedebilir, bazı arkadaş toplantılarına istekli bir şekilde katılabilirsiniz. Tahmin etmediğiniz kişilerden duyacağınız haberler, sizi bazı yönlerden değiştirecek ve hayata, insanlara, olaylara bakış açınıza büyük bir yenilikler getirecektir. Daha doğrusunu söylemek gerekirse manevî duygularınızda adeta bir sıçrama yaşayacaksınız denilebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Finansal anlamda iç yüzünü araştırmadığınız ve üzerinde durmayıp unuttuğunuz bazı detaylarla ilgili zor durumda kalabilir, sorunlarla mücadele edip baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Yine bugün gerek alacak gerek vereceklerle ilgili yanılgılar söz konusu olabilir hatta bu konuda aldatıldığınızı dâhi düşünebilirsiniz. Olayın bu boyutlarını yaşamamak için imza attığınız her senede dikkat etmeli gerekirse bununla ilgili bir bilenle hareket etmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Maddi konularda kendinizi gergin ve agresif hissedebilir, bir türlü yol almayan işleriniz için farklı şeyler denemek isteyebilirsiniz. Aslında sizi bu aralar en çok yoran şey, hayatınızdaki belirsizlik durumları. Normalde her şeyi yerli yerinde yapmaya çalışırken yaşadığınız bu belirsizlik durumu sizi duygudan duyguya sürüklüyor ve yaşamınızı her yönden olumsuz etkiliyor gibi düşünebilirsiniz. Merak etmeyin bu durum geçicidir. Sizin yapmanız gereken tek şey sabırlı olmak ve emeklerinizi bozacak davranışlardan kaçınmak.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Özel hayatınızı yönlendirmeye çalışan kişi ve olaylara karşı tepkisiz bir davranış yapısı içinde olmanız, yaşamınızı o kişiyle devam ettirme noktasında sizi kararsız ve isteksiz bırakabilir, nedensiz bir sıkıntı içerisinde olabilirsiniz. Bu durumdan kurtulmanın yolu önce iç sesinize yönelip dinlemek ve sonra da güvendiğiniz kişilere danışıp fikirlerini almak olacaktır. Hayat bazen karar veremediğimiz konularda adeta zamanı durdurur ve bizi beklemeye bırakır. Doğru kararı vermek için mücadele edin.