2014-pronovias-gelinlikleri-1
KurbanBayramiGazeteIlaniBASKI copy
Avrupa Birliği Gazetesine Hoş Geldiniz
$ DOLAR → Alış: 3,82 / Satış: 3,84
€ EURO → Alış: 4,51 / Satış: 4,53

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

İlişkiler konusunda sınırlarınızı çizmeniz gerekmektedir. Partneriniz ile sevgiyi konuşmak, aşkı sorgulamak ya da bunu hissetmek isteyeceğiniz hassas bir gün geneli.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Olumsuz görülen bir şeye bakarak tepki vereceğimize, bunun bir düzen olduğunu bilmek yaratıcıya saygı ve hayatı anlamak sizi daha pozitif kılacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Kendinizi kötü hissederseniz bunu önce kendinize ifade edin. Olayların gerçekçiliğini sorgulamak size gün genelinde stres yaratabilir. Şartları zorlamayın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Deneyim senin başına gelen şeyler değildir; senin başına gelenlerle ne yaptığındır. Bugün yaşanan olaylara karşı deneyimlerini gözden geçirmende fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Zihnin ve düşüncelerin yeni bir fikre doğru uzandığında, bir daha asla eski boyutlarına dönmez. Kendini düşüncelerinle ayağa kaldırır, kendinle ilgili hayale tırmanırsın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Görmek inanmaktır. İnsan vücudu, insan ruhunun en güzel resmidir. Ama asıl gerçek, hissetmektir. Sevgiyle dolu bir kalpte her şeye yer vardır. Ama sevgisiz, boş bir kalpte hiçbir şeye yer yoktur. Kalbini sevgiyle doldur.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Farklı bir sonuç almak istiyorsan farklı bir şey yap. Aynı şeyleri yaparak aynı sonuçları elde edersin, farklı sonuçlar değil.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Başarıyı istiyorsan odaklanmayı öğrenmelisin. İşte olduğun zaman çalış, eğlendiğin zaman eğlen, işle eğlenceyi birbirine karıştırma. Her şeyin hakkını ver.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

İlerlediğin yolda engel yoksa o yol seni başarıya, doğruya götürmez. Hayatta en kötü şey kaçırılan fırsatlardır. Fırsatlar engel sandığın olayların içinde olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Başarı azim gerektirir, azim ise irade. Bazı hedefler başarısız olmaya da değer. Gerçek başarı başarısız olma korkusunu da yenmektir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Esneklik varsa, diğer insana saygı duyuluyor ve özgürlük tanınıyorsa ilişkiler bozulmaz. Ama diğer insanı bunaltırsan ilişki de yavaş yavaş bozulur, biter. Esnek olmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Derin olan kuyu değil, kısa olan iptir. Sen ipin uzunluğunu belirleyensin. Bu yüzden imkânsızın sadece korkakların sözlüğünde olan bir kelime olduğunu yeniden hatırla.