SİCİL AFFI DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN BAHÇEPETEYE ‘YE ZİYARET

Sicil Affı Sosyal Yardımlaşma

Sicil Affı Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Baran ve Dernek Yönetimi Belediye Başkanı Hakan Bahçetepe’yi makamında ziyaret etti.

Sicil affı Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Baran ve Dernek Yönetimi Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hakan Bahçetepe ‘yi ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
Sicil Affı Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Baran ve Dernek Yönetiminin ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını belirten Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hakan Bahçetepe; “Gaziosmanpaşa Belediyesi olarak her zaman Sivil Toplum Kuruluşları ile Meslek Oda ve Dernekleri ile uyum içerisinde birlikte projeler üreterek çalışıyoruz.


Bu açıdan özellikle bölgesel kültür, sanat ve değerlere sahiplenen sivil toplum örgütleri ile dayanışma içerisindeyiz. Çünkü amaç bir olunca projelerin uygulanması da başarı sağlıyor. Bu açıdan dernekler ile birlikte kültür, sanat, eğitim faaliyetleri bulunmak bizim için bir kazanç olacaktır” dedi.
Sicil Affı Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Baran ise Dernekler demokrasilerin vazgeçilmez yapı taşlarıdır. Sivil toplum kuruluşları olarak dernekler toplumun her alanında faaliyet göstermektedir. Birlik ve beraberliğin sağlanması, maddi manevi güç birliği sağlayarak iyi ve kötü günde bir arada olmak için derneğimizde çalışmalarımız hızla devam ediyor” ifadelerine yer verdi.
Baran Gaziosmanpaşa “nın medeniyetin merkezi olduğuna dikkat çekerek; Kültür, sanat ve eğitim alanında faaliyetlerinin devam edeceğini vurguladı. Sicil Affı Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Baran ve Dernek Üyeleri Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hakan Bahçetepe Dernek yönetimi ile hatıra fotoğrafı çekildi.